• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Girmeyin lan içeri

eenneess5467

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Mar 2009
Konular
15
Mesajlar
73
Beğeniler
3
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINKendi özgür ve hür düşüncem:

Ben bu site kadar hak yiyen bi site görmedim bana cooooook kızacaksınız ama bu benim hür ve özgürce düşüncem nedir bu ya uğraş saatlerce günlerce foruma aç bazı ...........lar yüzünden günlerce ugrastıgım adminler beni banlamanıza gerek yoq ben kendi kendimi banlıyorum ayrıca konu kilit!!!
Fenerbahce.com bile bu siteden daha iyi
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
eenneess5467

eenneess5467

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
22 Mar 2009
Konular
15
Mesajlar
73
Beğeniler
3
MmoLira
0
DevLira
0
#2
arkadaşlar kusura bakmayın bu yazılanlardan.birisi şifremi çalmış ve bunları yazmış banlanmam için bu kesinlikle bana ait değildir.bu site coook güsel emekklerim icinde bişi diyemem ama gercekten ugrastıgım bi konu kilitlendmiştir ama olabilecek birşey beğenilmemiş kısacası konu mesajı bana air değildir
 

indikgundik1

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
5 Nis 2009
Konular
0
Mesajlar
5
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#4
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.
 
Üst