Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Mevcut köylerim ile yeni köyümün ilişkisi var mı? Neleri Ortak kullanabilirim? [Cvp]

кσηтєѕ

Level 5
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYIN

Mevcut köyünüz ile yeni köyünüz arasında akademi seviyelerinin toplamı ve akademide depolanmış kaynaklar haricindeki her şey bağımsızdır.

Bunlardan bazıları;

*Eski köyünüzün birliklerini yeni köyünüzden başka bir koordinata gönderemezsiniz. Bu yüzden hiçbir zaman 100binlerle ölçülen ordular oluşturamazsınız.
*Yeni köyünüzün kendi deposu vardır. Ürettiği kaynakları eski köyünüzde kullanmak için satıcılar ile taşımanız gerekmektedir.
*Yeni köyünüzün kendi çiftliği vardır. Yaptığınız binalar ve ürettiğiniz askerler eski köyünüzü etkilemez.
*Yeni köyünüzün araştırma seviyeleri eski köyünüzden bağımsızdır. Bu köydeki araştırmalar yapılmadıysa tekrardan yapmanız gerekmektedir. Eski köylerinizden aktarılmaz.

cerberosss

Level 7
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
BEN DE BU OYUNU YAKLAŞIK 9 AY OYNADIM.. FAKAT ZAMANLA NE KADAR SIKICI Bİ OYUN OLDUĞU KANISINA WARDIM.. OYUNDA TANIDIĞIM OYUNU EN İYİ BİLEN KİŞİ 2. DÜNYADA NoFeaR45 TİR.. SAOLSUN AZ KÖYÜMÜ KURTARMADI.. BURDAN KULAKLARI ÇINLASIN..