Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Büyülü Zırh ve Dehşet Skilleri

Sevgili arkadaşlar bu iki skill hakkında sizden biraz bilgi isticem ve bende burda bildiklerimi yazıp doğru bilip bilmediğimi karşılaştıracam...

1.BÜYÜLÜ ZIRH1 - 5 Numaralı İşaretler ---> BAZI ZARARLARI SALDIRANA YANSITIR : Bu rakibin size saldirirken bazı verdiği hasarlari bloklarkenkine benzer bi şekilde rakibe yansıtmaktır.Rakibinizin canı azalacaktir.( 5. işaretde % degişimi Bildirilmektedir.)

2-4 Numaralı İşaretler ---> SAVUNMAYI ARTIRIR : Bunda aciklanacak birşey yok savunmanızı artırıyor.( Büyü savunmanıza etkisi yoktur.)

[ 1. SORUNLU NOKTA ] 3 Numaralı İşaret ---> ZEKA ARTIRIR : Buraya dikket cekmek istiyorum arakdaslar burda yazan zeka artirir yazısının anlamı bizim avantajımıza gibi görünüyor fakat kesinlikle böyle bi durum yok.Denemelerimde gördüğüm üzre zirhi açtığım zaman karşıdaki rakibimin SKILL(Büyü) ile bana verdiği hasar artmaktadir.

1.DEHSET

Bu skill üzerindeki çalışmalarım devam ediyor fakat bu biraz daha karışık bi skill çözmek uzun sürecek gibi bu yuzden bu skille ilgili karşılaştığınız ilgiç şeyleri paylaşıırsanız işimiz dahada kolay olabilir..4 Numaralı İşaret ---> RAKIP SALDIRI GUCU - : Arkadaşlar burda ne var diyebilirsiniz fakat burda belirtmek istediğim burdaki rakip saldiri gücünden kasit kesinlikle diğer rakibin düz vuruslaridir ve hiçbir şekilde skillerine bi etkisi yokdur..

Herşeye netlik kazandırdığımızda sanırım daha yararlı bir paylaşım olacaktir katki yapacak olanlara şimdiden teşekkürler...
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst