Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Savasci Klavuzu(Kendi Emegim)

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
479
MmoLira
0
DevLira
0
Bedensel Stat Gelisimi

2 Vit 1 Str: hava kılıcını master yapınca zaten hasarımız artacak bu arada hp ye verelim. daha iyi olur hava kılıcı master oluncada 3 Vit 1 str ypabilirsiniz(Pek önermiyorum ama yinede iyi olabilir) yada hava kılıcınını m2 yapıp hp ye yüklenin arada sırada str verin.

Bedensel Yetenek Gelişimi

Dıkkat edilmesi gerekenler
1- Tüm yeteneklere 1 puan eklemeniz gerekiyor.
2- İlk başta hava kılıcı yeteneğini master yapın.
3- Öfke yetenegini master yapın ondan sonra
4-s kılıç çevirme yeteneğini master hale getirmeye başlayın. Beden Savaşçısının sahip olduğu ikinci en çok zarar veren yetenektir.

Vit in savunmanıza herzaman 1 puan ekledigini hiç unutmayın. Yeteneklerinizde karmasa varsa 30 lwl altı iseniz Yaşlı Kadına gidip para karşılığı yeteneklerinizin sıfırlanmasını sağlayabilrisiniz.

Stat gelisimi zihinsel

2 STR 1 VIT:arkadaslar zaten zihinsel savunma üstünü kurulu karakterdir bunun için gçlü beedn master oluncaya kadar gidin 2 str 1 vıt sonra str gıdın bol bol arada sırada hp de verin ama unutmayın 3 STR 1 VIT GIBI YADA 4STR 2 VIT Gıbı

Yetenek gelisimi zihinsel
Skil sıralaması
1-Güçlü Beden
2-Ruh vurusu
3-Güçlü vuruş
snra istediginiz gibi gidebilirsiniz.

nedenmi ilk güçlü beden çünkü çok hp vermiyecegiz bunun için. güçlü beden çook lazım olacaktır.

Kendi emegim alıntı degildir. Kısa bir klavuz.

Cagataye95

Kozmik - Eşduyum
Fahri Üye
VIP Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3,413
MmoLira
119
DevLira
0
Kanka güzel paylaşım teşekkürler.Artemis serverinde çarın var mı?Benim var da 2str 1hp gidiyorum.Eğer varsa duello yapalım rapor hazırlamam lazım:)Çoğu kişi soruyor da 2str hp mi yoksa 2hp 1str mi iyi diye.