• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


İstiridye cikarma hilesi!!Kendi bulusum!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

¿sasuke¿

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
4 Nis 2009
Konular
1
Mesajlar
2
Beğeniler
1
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINBilirsinizki hepimiz parasız kaldıgımızda tek care istiridyedir:)Bunun bir hilesini kendim keşfettim fakat şimdiden söyleyeyim %100 olmuyor sadece oyunu biraz kasmış gibi oluyor ve oyun sunucusu kasılınca istirdyeniz çıkıyor.Şimdi adımlara geçelim:
1-Balık oltasını atmadan önce envanterimizi açalım.
2-Balığı tuttuğumuz sırada karakterimiz oltayı çekiştirir işte tam o anda balığa sağ tıklıyoruz yada birden çok balık varsa hepsine hızlı hızlı:)

Bakın küfür felan etmeyin sadece oyun sunucusunu kasıp şansımızı artırıyoruz
+ Rep LÜtfen :)
 

telemo

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
10 Ara 2008
Konular
24
Mesajlar
149
Beğeniler
3
MmoLira
0
DevLira
0
#5
bilmem olabilir ama en iisi fishing bot bence ben onun seyesin 15 tane istirditye çıkarttım atmın sevise 1 ken 9 yaptım ve 10 yapcam zırhlamak üzereim:D:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst