• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

gelde bak süper ip uçları hileleri kesin oluo gel:m08:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapmani

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
evet web tabanlı oyunlardan sonra online oyunlarada giriş yapmak istedim ilk olarak kendi bulduum metin2 hack ini anlatacağım

siz gezin charınız mal satsın

Öncelikle herkeze merhaba. Foruma yeni katıldım.İlk fırsatta şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Bilenler vardır.Bilmiyenler vardır.Şimdiye kadar hiçbir yerde bu bugu açıklayanı görmedim.Heralde pek fazla kişi tarafından bilinmiyor ve kimse tarafından paylaşılmamış.

Rep mep istemiyorum.Hayır dualarınız yeter (ciddiyim ) Düşünüldüğünde bir çoğunuzun anası babası gece bilgisayarın açık kalmasını istemiyordur.E kimisininde interneti sınırlıdır.Bu bug tam size göre bir konudur.
Çok fazla uzatmadan konuya giriyorum. Normal bir şekilde pazar kurup istediğiniz itemleri satmaya başlıyorsunuz.İşin püf noktasını açıklıyorum.

Pazarı kurduktan sonra Modem'inize ya res atıyorsunuz yada kablosunu çekiyorsunuz.Böylece Char askıda kalıyor.Pazarın bozulmadığına emin olabilirsiniz.Bu yolla herhangibir dupe yapılmadığına da emin olabilirsiniz (her yolu denedim ) İstiyen kişi sizin malınızı rahatlıkla çekebiliyor.Sanki siz oyundaymışınız gibi alış veriş sorunsuz bir şekilde işlev görecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır.Eğer modeme res atıp aynı ıd ile tekrar bağlanmak istediğinizde hesabınız şuanda bağlı hatasını alacaksınız.O anda bilinki askıda kalan charınız oyundan çıkmıştır.Pazara bırakıp uyumak isterseniz tekrar oyuna girip modeme res atmanız gerekecek.

Çalışıp çalışmadığını da şu şekilde doğrulayabilirsiniz.Dediklerim i yaptıktan sonra başka bir hesap ile bağlanıp diğer hesaptaki charı bıraktığınız yere gittiğinizde göreceksiniz ki char pazarda ve satış yapıyor

bu hileyi tamamen kendim buldum

şimdi kendi bulduğum başka bir hile kodları biraz karışık ama yapıcaınızı zannediyorum

Org Disi hilesi

iyolog Görevınde Org dısı Görevı var Bana Çok Kırık Dedı Bende Araştırdım Ve Buldum One Disi Buluyoz Sonra Biyologa Gidoz (Disleri Tek Verın Yoksa Hepsını 1 Dane Sayo) Ve Üstüne Tıklıyoz Orda Bazı Kodlar Çıkar (Karmasık Yazılar) Eger Sansınıza Guvenıyosanız Bıldıgınız Gıbı yapın Yok Kesın Olcak Dersenız Son Merdıven ;
Yazı Eger C +C Ç +Ç ile baslarsa İLK HARFLERI HEMEN VERIN Yok Baslamassa Daha Basmaya Devam edın

diğer hileleri yazmak istemiyorum çünkü diğer forumlardan alıntı beyse şimdi

eşyalar ve yaradıkları bazı işler

Hepimizin bildiği Gibi Karakterlermizde Derece Sistemi Var.Bu derece sistemini Artırmak İçin Kullanılan itemler var.Bunlar
1)Kaçağın Pelerini(Balık tutarken ve 85+ Metinler)
2)Bilge Kralin Sembolü (Balık tutarken)
3)Bilge Kralın Eldiveni (Balık Tutarken)
4)Lucy'nin Yüzüğü (Balık Tutarken)

Bu İtemler Gelen Puanı 2'ye Katlar.Ve Bildiğim Kadari İle(Kesin Değil!!)PVP Açıp Biri Kesildiğinde Puanın daha az Düşer.İtemlerin Resimler

ve son olarak ne nerden düşer

D.Taş Parçası:Kötü Siyah Firtina Joh-N
Dolunay:Yabani okcuvahsi uzmanvahsi okcu
Kırmızı Demir Pala:Arahan savaşcısıarahan reisielit mistik fanatik
Olumcul Plaka Zirhiyah Rüzgar G-ryungYabani piyadeVahsi Asker
Madalyon:Maymun Zindani
Gumus Bilezik:Tam Olarak Bilinmiyor Ama 20 LwL Gorevi Bu itemden veriyor
Abanoz Küpe:Yabani AskerYabani Piyade
Bayrak:Yabani Okcuvahsi okcu
Akrep Kuyrugu:Kral akrep
Akrep Kiskaci:Akrep okcu;savaşcı
Yilan Kuyrugu:Yilan okcu;savaşcı
Yilan Kuyrugu +:Yilan okcu;savaşcı
Çile:Beyaz Yeminliler(1.ci Köydeki)
Ork Dişiiyah Ork(Vadi)
Uggy'nin Azi DisiElit Ork Büyücüsü
KılçıkHerhangi Bir Balik
İstiridyeudak Baliginin icinden(Baliga sag tiklamaniz lazim)
Ork Muskasi:Vadide orklardan herhangi biri(Genellikler girişteki)
Ayi Safrasi +:Ayi Kral BERA
Şeytan Hatirasi:Şeytan Kulesi
Şeytan Mücevheri:Şeytan Kulesi
KontraplakALEV KRALI-SARI ASLAN-ATEŞ KRALI- 9 KUYRUK- ORK REİSİ - VAHŞİ HABERCİ ve VAHŞİ İŞKENCECİ (Tapınak 10. kat)

Temel Taşı:Kontra Plak İle Ayni
Paslı BıcakSiyah Rüzgar Askerleri
Bilinmeyen İlaçDagdaki Hastalikli Canavarlar
ShirikenYabani Okcu Vahsi OkcuYabani Piyade.
Lanet KitabıTapinaktaki Mistikler
Bilinmeyen TilsimTapinaktaki Mistikler
Sonbahar YelpazesiAkrep okcu;savaşcı(40-45-50)lwl metinleri
Antik Çan(30 Lwl Saman Silahi Dolunay Benzeri)Sonbahar İle Ayni

Yapılan Eklemeler:
Tum Beceri Kitaplari Metin Taşlari'dan Düşer
İp ucueviyenizle ayni olan silahlarin düşmesi daha kolay 30.seviyeye Dolunay Rahat Düşer
Demirci taşı v.b. İtemler:ALEV KRALI-SARI ASLAN-ATEŞ KRALI- 9 KUYRUK- ORK REİSİ
Nikah Yüzüğü:Jin-Hee Görevi'den Alabilirsiniz(Yaşlı Kadin)
Kırık Porselen:Yabani Piyade Kötü Siyah Fırtına Okcusu
Damatlık Seyyar Saticidan Alinir(Gelinlikte)
Jin Hee ler Jinno İcin Pyungmoda Yasli Adamda Dümdüz Gidip Sola Dönünce Bulunabilir!(30 Dakikada 1 Çıkar)
Mavi Taş Zırhı:Tapinak 4. 5.Kat
Altın Taş Zırhı:Orumcek Zindani
61 Lwl Savaşcı Zırhı:85 Seviye Metin
K.Demir Pala Vadi Haritadak en alt soldaki Adada Cikarilabilir

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana rep okadar önemli değil önemli olan cevap yazmanız iyi yada kötü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...