Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bow İnt

UrTimelsNear

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
46
MmoLira
0
DevLira
0
--------------------------------------------------------------------------------

INT COLD BOW (Full int demedim, yorumlarda nedenini açıkladım...)

Protector : Yine protector giymenizi öneririm diğer nukerlere göre hp si ve defansı daha az olmasına karşılık armor giyilerek charın yavaşlatılmasına değicek bir fark değildir bu Ama kesinlikle protector olmaslı garment olursa yanınıza gelen her str char sizi keser...

Char Amacı : Cold imbue, combo arrow, crit artıran skilleri kullnarak etkili olmayı amaçlayan bir chardır ve rakibin işini yanına ulaşmadan bitirmesi gerekir yoksa işi cidden zor Ayrıca bu charda nukeleri kullanmaktansa seri pacheon skillerini kullanmak daha yararlıdır ...

Pacheon : 100

1. seri max hem crit artırıo hem de hızlı skiller
2. seri max cold imbue kullanılıcağından combo arrow etkili olur ve 71 lwl itibariyle knock back de başlar
3. seri max attack rating artınca yüksek damageler de bunu izler
5. seri max menzilinizi artırıyor ki size de gereken rakip yanınıza gelmden işini bitirmektir
6. seri max attack rating artırarak vurunca sağlam vuruo
7. seri max özellikle 76 lwl itibariyle stun ve yüksek damage inanılmaz etkili oluyor, 76 skilli ayrıca menzili artırarak vuruyor bu da süper bir avantaj
passive max attack rating artırıyor

Lighting : 100

Daha önceki buildlerde de dediğim gibi bütün light buffları lazım o yüzden maxlanıcak, ancak imbue olarak cold kullanıcaz light imbue gerek yok, nukelere de gerek yok, lion shot hiç gerek yok görüceksiniz pacheon skillei yeterli olucaktır

Cold : 100

1. seri yani imbue ve pacheon skillerinin hızlı olması birlikte çok kullanuşlı olur ve genelde rakibin yaklaşmasını engeller bu nedenle max
2. seri max phy defansı artırıyor str charların işi zorlaşıyor
4. seri de ilk skill yeter str charların ilk darbelerini tamamen emer sadece açılsa yeter
5. seri de ilk skill ve 2. skill 1 er uplansa yeter bence ama isteyen maxlayabilir de hem frozen hem frosbite hem penetre hem alan ne varsa bu skillerde var
6. seri yani nukelere gerek yok pacheon skillerinden başka attack skilli kullanmıcaksınız ve ihtiyaç duymucaksınız bunu garanti ediyorum
7. seri snow shield yani light bufflarını solda sıfır bırakan tek buff 100 lwl de 2 dk boyunca %60 damge mp den gidio ki çok şeyi değiştirir
passive max phy defans veriyor

Yararlı Alchemy Stonelar : Philosophy taşı ile mag attack %si artırılır

Genel Yorum ve Öneriler : 8d başlayınca yani 64 lwl itibariyle +3 str int ve hp bluelu bir protector set işinizi görür ayrıca pvm de çok etkili bir char olmasının yanında genelde hp pot sorunu da olmaz, bu nedenle set çok da önemli değildir ilk planda, ilk planda iyi bir bow bulmaya çalışın, setten para kısarak bow a yatırın ve en azından +5 bowunuz olsun. Ayrıca başlığa full int yazmamamın sebebi charın HYBRİD YAPILANDIRMAYA çok uygun olmasıdır çünkü str verdikçe hem hpniz hem phy defansınız artar ki int charlara lazımdır ama sırf bunlar için attackdan kısılmaz, int bowlarda attackdan kısmassınız çünkü crit artıran skillerin etkisini de artırmış olursunuz

abcd780

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

venussatis

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
3
MmoLira
0
DevLira
0
tavsiye ederim nukkerden daha iyi oluyor bence ama FF olması şart int bow olup Ff olmaz sa işe yaramıyor ben oynamıs biri olarak biliyorum ;9