Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


!Dual Axe Rehberi!

UrTimelsNear

Level 3
TM Üye
Üye
Katılım
3 Nis 2009
Konular
46
Mesajlar
135
Reaksiyon Skoru
0
Başarım Puanı
75
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
-Stun yapabilen bir skilldir kesinlikle max
-Saldırı skilli değildir. Sadece Stun yapma özelliğine sahip olmasına rahmen, Stun yapma olasılığı çok düşüktür. Kullanırken keşke açmasaydım dedirten bir skill. Bende açın bırakın, uplamayın.
-3lü kombo olan kullanışlı bir skilldir max
-HPmizin %10unu alarak gayet yeterli bir damage veren 4lü kombomuz. max
-Kullanışlı seri bir skilldir max
-3lü kombodur. Yüksek hasar verir ve rakip abnormal statü altındaysa daha fazla vurur. max
-HPmizin %10unu alarak enfes bir damage veren 5li kombo max


Dual Axe;
Dual Axe, tank olarak yapılandırılmış bir çar olsada, partide 2hand Warrior veya 1hand Warrior olduğu zaman, Axe'nin görevi tanklık değil, mob'un hp'sini en kısa sürede en seri bir şekilde azaltmaktır. Kombo serileri bu yüzden bu çarda yer alır. Emek isteyen bir çardır ve 40 levela kadar zorlanırsınız. 40 levelda açılan 4lü kombo ile işiniz kolaylaşacaktır. Axe buildini Rogue'deki Dagger ile karşılaştırmayın. Axe'yi diğer Warrior buildlerinden ayıran özelliği, Abnormal statülere karşı dirençli olmasıdır. Axe, yanınızda Universal Pill taşıma zorluğunu yaşatmaz. Seri bir çar olduğu içinde diğer Warrior buildlerinden daha avantajlıdır. 2hand Axe'ye bir skill vurmaya çalışırken, Axe çarı ona üç skille kadar sert seri skilleriyle vurabilir. Bu çar seri olması, kombo saldırıları olması vede abnormal statülere karşı dirençli olmasıyla avantajlı bir builddir.

Pvpdeki yerleri ve Pvp'de yaşanabilecek durumlar;
Axe vs 1hand; 1elcinin defansı yüksek ama verdiği damage çok az olması nedeniyle size kafa tutamazlar. Verdiği hasarlardan korkmaya gerek yok, ama defansı sizi biraz oyalayacaktır. 1hand/Warlock bir buildse biraz daha zorlanabilirsiniz. Ama statülere karşı direnciniz olduğu için yatırma şansınız yüksektir.

Axe vs 2hand; 2elci yüksek damageler vursada çok ağır bir builddir. O size bir skill vurana kadar, siz ona iki-üç skill vuracağınız ve canlarını yüksek bir derecede düşüreceğiniz için sorun olmaz diyemeyiz, bu buildin ne yapacağı belli değildir. Stunlamaya çalışın.. Sizi zorlayacak en büyük yönleri Knock Down ve Knock Back yapmaları.

Axe vs Axe; Kimin itemler daha sağlamsa o alır.

Axe vs Crossbow; Crossbow Extreme açılmışsa, pek endişelenmeyin. Sprint Assault(ki bu skill çok kullanılır Stun yapar KB yapar.) kullanın. Ardından Kombolarla alt edin. KD Yaptıkları için bayağı bir zorluk yaratabilirler. Ama Crossbow Extreme canlarının yarısını aldığı için, ölmesi kolay bir builddir.

Axe vs Dagger; Dagger çarlar çok seridir. Doğrusunu söylemek gerekirse, bizden seri bir build ve crit vurmaları çok yüksek buildlerdir bu Daggerler. İtemleriniz sağlam olmalı. Ama bu çarlarında çok zayıf bir yönleri vardır. Dagger Desperate. Dagger Desperate açtıklarında yüksek vururum alırım derler. Ama bu yanlış. Dagger Desperate Phy Def ve Magical Def oranlarını tam tamına %75 gibi çok büyük bir oranda azaltır. Normalde 2k vuruyorsanız bu çara, Dagger Desperate açtıklarında 4k gibi bir oran vurursunuz. Ölmesi ve öldürmesi kolay bir çardır. Prick skillerine crit denk gelmezse bu pvp sizindir.

Axe vs Wizard; Görünmez değilse sorun değiller. Sprint Assault ile hızlıca ışınlanarak vurun. İlk saldırı her zaman sizin ve Sprint Assault skilliyle olsun. Ardından seri saldırılarınızı sıralayın. Kolay öleceklerdir.

Axe vs Warlock; Warlocklar sinir bozucudurlar, üzerinize anbormal statüleri atıp kaçarlar, hpnizi çalarlar.. Ama yinede kolay ölebilirler. Sprint Assault ile ışınlan ve en güçlü skillini ilk olarak kullan. Sonra seri skillerine devam et. Yinede dikkat gerektirirler. Stun, Sleep gibi bekleten skillerle sizi alt edebilirler. Statülere karşı dirençli olsanızda yinede küçük birkaç pill gerekebilir.

Axe vs Cleric,Bard; Çok kolay ölürler, endişeye gerek yok.

Axe kasması zevkli ve zor bir çardır.

Yan mystery olarak Cleric önerilir.
 

[GA]AspiriN

Level 27
TM Üye
Üye
Katılım
8 Haz 2010
Konular
1,464
Mesajlar
24,800
Reaksiyon Skoru
1,642
Başarım Puanı
295
MmoLira
-3
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler
 

NeschteeR

Level 18
TM Üye
Üye
Katılım
30 Tem 2011
Konular
4,460
Mesajlar
12,979
Reaksiyon Skoru
427
Başarım Puanı
285
Yaş
24
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Teşekkürler Paylaşımlarınızın Devamını Dilerim Rep Verirseniz Sevinirim.
 
Üst