Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Sinir Bozan Yazılımlar (İLK RESİM KOPMALIK :D) JJPP

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Saç baş yolduran yazılımlar!

Bilgisayar kullanıcılarının sinirlerini fazlasıyla yoran 6 bilgisayar programını bir araya getirdik.

SAÇ BAŞ YOLDURAN YAZILIMLAR

Yazılımlar hayatımızı daha da kolaylaştırmak için geliştirirler ve her yazılımın kendine özgü dosyaları vardır. Kimisi videoları görüntülemek için kullanılırken, kimisi de internet üzerinden gelebilecek olası tehditleri bertaraf etmek için sistemimizde hazır bulunur.

Ancak her yazılımın hayatımızı kolaylaştırdığını söylememiz oldukça güç; zira öyle yazılımlar var ki, kullanıcılar bu tür yazılımlarla yüzleştiklerinde bunlardan bir an önce kurtulmaya bakarlar ve ömrü hayatında bu yazılımların bir daha adını bile duymak istemeyecek bir ruh haline girerler.

Bu yazımızda dikkatlerden kaçan, ancak kullanıcıları gerçekten canından bezdiren 6 yazılımı sizler için bir araya getirdik. Bu yazılımları eminiz sık sık görüyorsunuz; kiminiz için belki bir ihtiyaç olan bu yazılımlar, kimisine ise lüzumsuz ve sinir bozucu gelebilir. İsterseniz şimdi hep birlikte hiç de katlanmak zorunda olmadığınız bu yazılımlara ve bunlardan nasıl kurtulacağımıza bir göz atalım.
KONU SAHİBİ HÜRRİYETTİR..
YAZILIMLAR İÇİN BURAYA TIKLA
 
Üst