Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çin Char Yapılandırma Rehberi - 100 LwL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CrayzTurk

Level 7
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
463
MmoLira
0
DevLira
0
edit//karcemackers

Moderatör tarafında düzenlendi:

nasıl1

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
20 mesajı olmayanlar foruma link koyamazlar. Virüs ve trojanleri engellemek için böyle bir kural uygulanmaktadır.

clkpln

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
Konunun orjinali frmtr'dedir. KENDİ fikirlerimle ve tecrübelerimle yazdığım özgün bir yazıdır.

Ancak lütfen başka forumlardan aldığınız konularımı kopyala yapıştır yapacaksanız, altına clkpln arkadaşımızın başka bir forumda paylaştığı konusudr, alıntıdır vb. yazalım amaç yardımcı olmaksa tabi...

Yok ben rehber hazırlayayım insanlar bu birşeyler bilio desin istiosanız benim konularımı kullanmayın bile ...

İnanmayanlar ve kanıt isteyenler olabilir, tabii ki olur yeni biri üye olmuş frmtr forumundaki konunun sahibiyle aynı isimle üyelik açmış hatta, daha ilk mesajı, neden yalan söylüyo olmasın ?

Frmtr üzerindeki konuya dikkatli bakarsanız 20 sayfadan fazla yorum var ve bende konuyu sürekli takip ettim, herkesin sorularına cevap verdim, konu benim olmasa nasıl cevap evrip yorum yapabilirim ki ?

Bu konuya bakıyoruz benim mesajımla birlikte 3 mesaj var, yada 4 sayfa gereksinimi bile duymadım ...

Ayrıca frmtr'de 100 lwl için konunun yenilenmiş hali bile var isteyenler ordan da faydalanabilir çok daha ayrıntılı ve resimli ...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...