Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Onelya Hosting Şikayet

mcsarikaya

Level 2
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Üye
Konular
7
Reaksiyon Skoru
8
Altın Konu
0
Başarım Puanı
78
TM Yaşı
8 Yıl 7 Ay
Online Süresi
41d 17h 25m
MmoLira
1,718
DevLira
0

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Merhabalar,

Turkmmo VPS Dedicated Game Hosting formunda konusunu gördüğüm Onelya Hosting firmasına 1-99 level OldSchool server files sipariş vermek için canlı destekten ulaştım. Benim files de özellikle olmasını istediğim level görevleri vardı, ekte olan resmi kendilerine de gönderdim ve bu questlerin olduğunu söylediler. 2 kere sordum kendilerine ve bu cevabı 2 kere verdiler "2016 yılına kadar eklenen tüm görevler mevcut. Lv görevleri mevcut. (99a kadar) Tüm npc görevleri mevcut Olasılıklar Metin2 Trdeki tüm görevlerle aynıdır.", konuşma geçmişi ekte mevcuttur. Fatura da ektedir.

Firmaya canlı destekten bu görevlerin eklenmediğini söyledim cevap vermediler. Bende ticket açtım ve aşağıdaki cevabı aldım. (ekran görüntüsü de ektedir.)

Ticket Konum;
"
Merhabalar,

Level başında verilen örn seviye 1 seviye 2 seviye 3 av görevleri eklenmemiş, ben satış öncesi bunu anlatmıştım, eklenmesi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

örnek görevler ektedir.
"

Firma Cevabı;
"
Merhaba Sayın Müşterimiz,

Belirtilen görevler canlı destekten aç yabani köpek tarzında SS olarak atılmış olup, canlı destek birimi 2016 ya kadar olan görevleri eksiksiz eklemiştir. İsteğe göre görev sekillendirmesi yapılamamaktadır.

İyi Günler Dileriz.
"

Firmadan beklentim ektedeki görevler gibi veya wikide yer alan eski TR de olan av görevlerinin eklenmesini istiyorum. Firma elimizde mevcut dediği için 190 TL ye Metin2 - Paket 1 içeriğini satın aldım ve ekstra görevler için de 75 TL ücret ödedim. Görevlerin eklenmesi veya ödediğim fatura tutarının iadesini talep ediyorum.

@mt2sunucuyazilim

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-22 102440.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-22 102440.png
    661.7 KB · Görüntüleme: 0
  • Fatura-45.pdf
    102.5 KB · Görüntüleme: 0
  • konusmagecmisii.jpg
    konusmagecmisii.jpg
    385.2 KB · Görüntüleme: 0
  • Ekran görüntüsü 2024-04-22 105209.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-22 105209.png
    57.1 KB · Görüntüleme: 0
  • görevler.txt
    10.7 KB · Görüntüleme: 0
Hosting Yetkilisi rankına sahip olmayan firmalarla aranızda gerçekleşen ticaretler için Turkmmo Hosting Yönetimi hakemlik ve arabuluculuk yapmamaktadır. Şikayetiniz onaylanmıştır.

Merhabalar,

Turkmmo VPS Dedicated Game Hosting formunda konusunu gördüğüm Onelya Hosting firmasına 1-99 level OldSchool server files sipariş vermek için canlı destekten ulaştım. Benim files de özellikle olmasını istediğim level görevleri vardı, ekte olan resmi kendilerine de gönderdim ve bu questlerin olduğunu söylediler. 2 kere sordum kendilerine ve bu cevabı 2 kere verdiler "2016 yılına kadar eklenen tüm görevler mevcut. Lv görevleri mevcut. (99a kadar) Tüm npc görevleri mevcut Olasılıklar Metin2 Trdeki tüm görevlerle aynıdır.", konuşma geçmişi ekte mevcuttur. Fatura da ektedir.

Firmaya canlı destekten bu görevlerin eklenmediğini söyledim cevap vermediler. Bende ticket açtım ve aşağıdaki cevabı aldım. (ekran görüntüsü de ektedir.)

Ticket Konum;
"
Merhabalar,

Level başında verilen örn seviye 1 seviye 2 seviye 3 av görevleri eklenmemiş, ben satış öncesi bunu anlatmıştım, eklenmesi konusunda yardımcı olabilir misiniz?

örnek görevler ektedir.
"

Firma Cevabı;
"
Merhaba Sayın Müşterimiz,

Belirtilen görevler canlı destekten aç yabani köpek tarzında SS olarak atılmış olup, canlı destek birimi 2016 ya kadar olan görevleri eksiksiz eklemiştir. İsteğe göre görev sekillendirmesi yapılamamaktadır.

İyi Günler Dileriz.
"

Firmadan beklentim ektedeki görevler gibi veya wikide yer alan eski TR de olan av görevlerinin eklenmesini istiyorum. Firma elimizde mevcut dediği için 190 TL ye Metin2 - Paket 1 içeriğini satın aldım ve ekstra görevler için de 75 TL ücret ödedim. Görevlerin eklenmesi veya ödediğim fatura tutarının iadesini talep ediyorum.

@mt2sunucuyazilim

Hosting Yetkilisi rankına sahip olmayan firmalarla aranızda gerçekleşen ticaretler için Turkmmo Hosting Yönetimi hakemlik ve arabuluculuk yapmamaktadır. Şikayetiniz onaylanmıştır.

Müşterinin aynı sorunu gün içerisinde çözülmüş olup, konuya dahil etmemiş ve şikayeti asılsızdır. Firma hizmet şartları gereği sözleşmeyi ihlal etmiş olup firma şartları gereğince sunucusu bugün itibariyle askıya alınmıştır.

2. Hizmet İptali ve Geri Ödeme

2.2: Herhangi bir çalışanımıza hakarette bulunmak/kaba davranışlar sergilemek, hesabınızın/aldığınız hizmetin/hizmetlerin askıya alınmasına/sonlandırılmasına sebebiyet verecektir. Böyle bir durumda, herhangi bir iade yapılmaksızın üyeliğiniz sonlandırılacak ve sözleşme feshedilecektir.

2.3: Onelya Hosting'den hizmet aldığınız taktirde, Onelya Hosting veya çalışanları aleyhine ticari itibarı zedeleyici her türlü yorum, davranış, ilan, afiş, yazı, söz gibi fiillerden kaçınacağınızı taahhüt etmektesiniz.

2.4: Aksine bir davranış halinde, maddi-manevi tazmin yükümlülüğü altında olduğunuzu ve bu durumda açılacak bütün davalarda Türkiye Cumhuriyeti Mahkemelerinin ve İcra dairelerinin yetkili olduğunu kabul ediyorsunuz.

4nz9i.jpeg

Son düzenleme:
Firma, @mt2sunucuyazilim üyelik ismiyle konu açmış olup Onelya Hosting firma ismiyle sitede satışı devam etmektedir.

Firma, @mt2sunucuyazilim üyelik ismiyle konu açmış olup Onelya Hosting firma ismiyle sitede satışı devam etmektedir.

Üyelik ismimizin ne olduğunun bir önemi yok YS belgemiz ve Vergi levhamız Onelya Hosting üzerine kayıtlıdır.
Yorum yapmadan önce detayları incelemenizi tavsiye ederim, zannediyorum ki rakip firmanın adamısınız çok belli :)

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 1, Misafir: 1)

Geri