Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Yapay Zeka, Veri Bilimi ve Bulut Oyun Geliştirmenin: İnanılmaz Gücü

Laniatus Games

𝑴𝒂𝒈𝒊𝒄 𝑻𝒐 𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
Katılım
3 Eki 2015
Konular
114
Mesajlar
716
Reaksiyon Skoru
761
Altın Konu
1
Başarım Puanı
219
TM Yaşı
8 Yıl 2 Ay 5 Gün
Online Süresi
53d 16h 31m
MmoLira
4,193
DevLira
27

Çevrimiçi Hazine Avı ve Nişancılık Oyunu HAWKED Çıktı! Ücretsiz İndirin ve HEMEN OYNAYIN!

Merhaba Bayanlar ve Baylar,

Biz, ve IF Studios olarak, bu yolda büyük bir kararlılıkla ilerleyen ve (HE) 'i yeniden markalaştırarak son kullanıcılara MMO geliştirmenin kapılarını açmayı hedefleyen bir ekibiz. Bu hedefe ulaşmak için eşi benzeri görülmemiş bir altyapı ve dahili ağ yapısıyla MMO geliştirmenin gereksinimlerini hepsi bir yerde toplayan bir yapı geliştiren ve yayınlayan olma konusunda son derece kararlıyız.

Laniatus Games olarak, yapay zeka, veri bilimi ve bulut geliştirme teknolojilerinin mükemmel bir birleşimi olan teknolojimiz LaniEngine ve onun resmi oyunu M2M'in geliştirme sahnesinden bazı kesitleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Bizlere bu yolculukta destek olmak için, oyunumuzu istek listenize ekleyebilir, ayrıca 'Playtest' sürümüne katılarak sınırlı erişim kapsamında oyunu deneme şansına sahip olabilirsiniz.


Konu ve kapsamı:
Bir çoğunuzun bildiği üzere, Mayıs ayı itibariyle gerçekleştirdiğimiz kitlesel fonlama kampanyası sırasında Metin2 oyununun yayıncı şirketi tarafından her zaman olduğu gibi bizi de hedefe aldılar ve onların asılsız ve gerçek dışı telif hakkı iddialarıyla karşı karşıya kaldık. Bu durumu çözmek için 30 iş günü boyunca mücadele ettik, hukuk ofisimiz tarafından yürütülen soruşturma sonucunda nihayet oyunun (I.P) fikri mülkiyetinin tarafımıza ait olduğunu kanıtladık. Haksız şekilde söz konusu şirket tarafından fesih edilen ve kapatılan , Kitle fonlama, ve diğer servis platformlarımıza karşı bildirimlerimizi de sunarak onları tekrar etkinleştirdik. Ancak, hala bu konuda asılsız iddiaların ve söylentilerin bir takım insanlarca ortalıkta dolaştığını gözlemliyoruz. Bu nedenle bu iddiaları da çürütmek adına, altyapımızın ve mimarimizin ne kadar benzersiz ve eşsiz olduğunu, hiç bir yerden bir kopya niteliği taşımadığını herkese göstermek ve bilinçlendirmek istedik.

Bilmenizi isteriz ki, Türkiye'de MMP düzeyinde MMORPG geliştirmekle kalmayıp, monetization model ile traction oluşturup bulut oyun motoru sağlayıcılığı yapan tek şirket olmanın gururunu taşıyoruz.

Bu içeriği oluşturmamızın tek amacı bu da değil. Yakın gelecekte, lansmanımızdan sonra oyun motorumuzu halka açık (sınırlı) bir geliştirme ortamı olarak sunmayı ve MMO oluşturmanın sınırlarını ortadan kaldırmayı planlıyoruz.

Öncesinde bir spoiler olsun istedim. İçerik ilgi görmeye başlarsa devamını getirmeyi düşünüyorum.

2024 Q1 - 5 ila 12 Şubat'da Steam Next Fest'de görüşmek üzere :)

LaniEngine iş birliği ve fırsatları için bize önceden ulaşabilirsiniz

Sevgiler,
İyi çalışmalar

Başlangıç Serisi / Playlist
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Laniatus Games

Laniatus Games

𝑴𝒂𝒈𝒊𝒄 𝑻𝒐 𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
Katılım
3 Eki 2015
Konular
114
Mesajlar
716
Reaksiyon Skoru
761
Altın Konu
1
Başarım Puanı
219
TM Yaşı
8 Yıl 2 Ay 5 Gün
Online Süresi
53d 16h 31m
MmoLira
4,193
DevLira
27
Video sesi çok kısık
Geri bildiriminiz için teşekkürler. Bu sorunu fark ettim daha iyi bir şekilde 2. video için düzenledim. Bir kaç saate playlist güncellenecek oradan takip edebilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst