Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

20-25 lwl para kasma

kanarya37

Level 4
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
37
MmoLira
0
DevLira
0
ARKADAŞLAR BAŞLAMADAN ÖNCE SİZDEN BİŞEY İSTEYECEĞİM BEĞENMESENİZ BİLE KÜFÜR ETMEYİN ŞİMDİ ÖNCELİKLE JİNNO İÇİN SÖYLÜYORUM 1.KÖYÜNÜZDE BEYAZ KAPLANLAR VE KAPLANLARI TOPLAYIN BİRAZ POT ALIP GİDİN TABİİ BİRKAÇ TANE 20LİK ORTA KIRMIZI ALIN VE KESİN ZATEN POT VE ÇOK GZL İTEMLER DÜŞÜO ONDAN GİDİP MARKETE VEYA BAŞKA OYUNCULARA SATIP İİ PARA KAZANIP POT ALIP TEKRAR GİDİN TÜM PARANIZI POTA YATIRIN 20'LİK ORTA BOY KIRMIZI ALIN SAVAŞÇIYSANIZ BEDENSEL OLMANIZI TAVSİYE EDERİM KILIÇ ÇEVİRME YAPIN VE 3YÖNLÜ KESME YAPIN HAVA KILICIDA POTLARINIZADA KIYIN İÇİN ÖLMEMEK ÖNEMLİ.BÖYLECE 27'YE KDR KASARSINIZ AMA ÖZELLİKLE 25LV ÜSTÜ OLMANIZI TAVSİYE EDERİM ÇÜNKÜ ÖLEBİLİRSİNİZ ÇOK GZL KASILIO AMA SURAYSANIZ ATEŞ HAYALETİ YAPIN 1-2LV KASARSINIZ RAHATÇA SORA DA GİDİN PARANIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ HARCAYIN ÇÜNKÜ BEYAZ KAPLANLARDAN ZATEN ÇOK PARA DÜŞÜYO VE TOPLIYINCA GZL OLUYO BAYA SORA İTEMLERDE VAR MARKETE BİLE SATSANIZ 10K ÇIKAR ÇÜNKÜ ÇOK İTEM DÜŞÜO JİNNOYA GÖRE 1.KÖYDE ALT KISIMLARDA BU CANAVARLARI BULABİLİRSİNİZ

slovat1

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
slm öncelikle para hilesini buldum site kurcam ve herkes bilecek ama ilt bu sitede diyorum önce paranı birik tir sonra 1 yan yere at al ma 3 dk olmadan tam 2dk 58 59 da al ve tekrar at bu sefer 999yang at ve o 999la çarpılıyo ve para rtıyo kaç atarsan öle oluyor artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa