Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


sXe Hakkında Herşey - En Son Sürümü(İndir) [Sürekli Güncel]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Prodigy

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
18 Mar 2009
Konular
59
Mesajlar
1,747
Beğeniler
54
Yaş
25
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINsXe Rehberine Hoş Geldiniz.​


Bu konuda sXe programının en son çıkan güncellemesini, sXe programı hakkında bilgi ve sXe programını nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı anlatacağım.sXe Injected Nedir? Ne İşe Yarar?

sXe Injected adlı program 14/11/2006 tarihinde Arjantinli "Desarrollo de Software" tarafından yazılan gelişmiş bir Anti-Hile sistemidir. sXe Injected birçok online oyun sunucusunda son zamanlarda yerini almış durumdadır. Çünkü
UnitedAdmins (UA)' in 2000 yılında yazmış olduğu "Cheating Death" adlı Anti-Hile programını 15/03/2007 ' de artık güncellemeyeceğini ve tamamen desteğini çektiğini belirterek, sitesinde bulunan tüm download linklerini kaldırdı. Bunun üzerine Arjantinli yazılım grubundan sXe İnjected adında başarılı bir Anti-Hile sistemi geldi. Her ne kadar Cheating Death gibi çıktığı andan itibaren Cracker' lar tarafından kırılsa da Arjantinalı grup Desarrollo sürekli olarak çıkan crackli hilelere karşı sXe İnjected sistemini güncelliyor. Şuan için başarılı bir sistem ve sürekli güncellendiği için kalıcı bir programa beniziyor. (Kısaca hileyi önlemek yani Anti-Hile programıdır. :))

Desteklediği Oyunlar :
● Counter Strike 1.6
● Counter strike 1.5
● Day of Defeat
● Natural Selection
● Team Fortress Clasic
● Deathmatch Classic
● Opposing Force
● Condition Zero

sXe Injected Nasıl Kullanılır?

sXe Injected programını kullanmak için; programı açıp, oyuna giriniz. Oyuna girdikten sonra ekranın sağ altında ve saatin yanında bulunan simgeler içine girecektir.

sXe Injected Nasıl İndirebilirim?

sXe Injected adlı programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz...


sXe Injected ile ilgili soru ve sorunlarınızı bu konu içerisinden sorunuz...
 
Son düzenleme:

JoJoPaPi

Level 8
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
697
Mesajlar
2,980
Beğeniler
120
MmoLira
0
DevLira
0
#2
Client Error Check Logs hatası geldiğinde: 2008/12/04 19:20:09 - (ERROR) Unknown module found (sc)[vgui2.dll] gibi log mısraları bulunduran hatanın çözümü için;
Hata kısaca anlatmak gerekirse, orjinal vgui2.dll'ye sahip olmamaktan kaynaklanmaktadır. sXe güncel sürümleriyle bu hatanın artışı, sabit bir konu fikrini de sebep oldu.
Dosyaları uygun versiyona göre indirip, 1.5 ise half life; 1.6 ise valve içine atınız. Orjinalini sizdeki ile değiştirme isteğini onayladıktan sonra config.cfg dosyasını da silip oyuna giriniz. Maximum 3-4 deneme sonucunda problem ortadan kalkacaktır.

CS 1.5 İÇİN

CS 1.5 İÇİN
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst