Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Dünyaca ünlü güreşçi ve film yıldızı Hulk Hogan’dan hayranlarını üzen haber: Bacaklarını hissetmiyor

blackgames

Yalnız Kaptan
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
VIP Üye
Katılım
29 Eki 2011
Konular
153
Mesajlar
464
Reaksiyon Skoru
261
Altın Konu
0
Başarım Puanı
167
TM Yaşı
11 Yıl 11 Ay 3 Gün
Online Süresi
5d 10h 48m
MmoLira
500
DevLira
0

Private Server Sahiplerine Müjde. Turkmmo ve Vallet iş birliği ile Vergi Levhasız Başvuru. % 1.99 Sabit Oran & Aynı Gün Ödeme & Sanal Pos ve Havale EFT Ödeme Al & 7/24 Para Çek. HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYIN

1690096592700.png


Profesyonel güreş kariyerinde en büyük şampiyonluklara sahip oldu. Kazandığı büyük şöhreti film yıldızlığına da taşıdı ve kendine Hollywood’da yeni bir kariyer yapmayı da başardı. Sert görünümün altındaki sempatik tavırlarıyla milyonların sevgisini kazanmıştı. Hayranlarını üzen haberi ise yakın arkadaşlarından biri duyurdu.​

69 yaşındaki Hulk Hogan geçtiğimiz günlerde sırtından bir operasyon geçirmiş ancak ameliyatın ne şekilde sonuçlandığını ya da iyileşip iyileşmediğini açıklamamış ve konu hakkında hiçbir şey söylememişti.
Dün gece, bir etkinlikte çekilmiş olan fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta oldukça neşeli ve sağlıklı görünen yıldız güreşçi yardımsız ayakta duruyordu. Bu halini gören hayranları Hogan’ın iyileştiğini düşünerek sevinmişti.
Gerçek adı Terry Gene Bollea olan Hulk Hogan’ın uzun yıllardır yakın arkadaşı olan bir diğer şampiyon güreşçi Kurt Angle, katıldığı bir programda Hogan’ın ameliyat sırasında sinirlerinin zarar gördüğünü ve şu anda babaçlarını hissetmediğini söyledi.


Hulk Hogan’ın his kaybı yaşadığı bacakları yüzünden yürüyemediğini ancak bastonlar yardımıyla ayağa kalktığını anlatan arkadaşı, yıldız oyuncunun hayranlarını üzdü. Hulk Hogan’ın geçirdiği operasyonda sırtındaki zarar gören sinirleri aldıracağı ancak ameliyat esnasında zarar gören başka sinirler yüzünden felç olmuşçasına bacaklarındaki hissin kaybolduğu söylendi.


Hulk Hogan’ın yaşadığı bu üzücü durumun kalıcı olup olmadığı bilinmiyor. Şampiyon güreşçi durumuyla ilgili henüz kendisi bir açıklama yapmadı. Bu üzücü olay tam da Hulk Hogan ve onun durumunu duyuran arkadaşı Kurt Angle gibi güreşçilerin yılın en büyük güreş etkinliklerinden biri olan WrestleMania'ya hazırlanırken yaşandı.
 

Alazul

sysadmin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Yönetici
Admin
Katılım
29 Kas 2020
Konular
175
Mesajlar
1,682
Reaksiyon Skoru
1,491
Altın Konu
31
Başarım Puanı
209
Yaş
27
TM Yaşı
2 Yıl 9 Ay 29 Gün
Online Süresi
92d 14h 48m
MmoLira
3,807
DevLira
73
Ne izlerdik be, teşekkürler bilgilendirme için.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst