• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

yanghack 2.1 15 m verio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceza6761

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
lütfen arkadaşlar bunlara inanmayın trojan mırojan vardır afferdersiniz ama sıçar bil.e lütfen inanmayın lütfen :(dilimde tüy bitti söylemekten ama lütfen iiiiiii nnnnnnnnnnnnnnn aaaaaaaaaaaaaaa nnnnnnnnnnnn mmmmmmmmmmmm aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lütfen

tikiboys

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
Arkadaşlar ben yeniçeri sarı bayraktanım.oynamayan varsa aranızda bana çar verin pls...

tugay_66

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
amcıklık yapma lan ne 15 m sen 15 mi götunu satsan bulamassın gel bana sat gotunu ben sana verem ben saa verrim ben saa çok verrim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...