Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Online Soccer Manager (OSM) Nedir?

  • Konuyu başlatan oscar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 2K

oscar

son of god
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Fahri Üye
Katılım
1 May 2009
Konular
9,667
Mesajlar
20,669
Reaksiyon Skoru
7,224
Altın Konu
211
Başarım Puanı
559
TM Yaşı
15 Yıl 2 Ay 23 Gün
Online Süresi
29d 1h 12m
MmoLira
16,631
DevLira
18

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Adsiz93f84416b6452f88.png


Online Soccer Manager (OSM), bir çevrimiçi futbol menajerlik oyunudur. OSM'de, kullanıcılar kendi futbol takımlarını yönetirler. Takımın kadrosunu seçmek, transferler yapmak, antrenman planları oluşturmak ve maç stratejileri belirlemek gibi görevleri yerine getirerek, takımın başarısını artırmaya çalışırlar. OSM, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan popüler bir oyundur.

Online Soccer Manager (OSM), çevrimiçi bir futbol yönetim simülasyonudur. Oyuncular, takımlarını yönetmek için birçok farklı strateji kullanabilirler. Takımınızın taktiğini, oyuncularınızın pozisyonunu ve transferleri yönetebilirsiniz.

Oyuncular, diğer gerçek kullanıcılarla rekabet edebilirler ve liglerde, turnuvalarda ve kupada başarı elde etmek için mücadele edebilirler. Oyuncuların oyuncu yeteneklerini, finansal durumlarını ve oyun stillerini optimize etmeleri gerekiyor.

Oyuncular, maçları canlı olarak izleyebilir veya sonuçları daha sonra kontrol edebilirler. Ayrıca, oyun içi mesajlaşma ve forumlar aracılığıyla diğer oyuncularla etkileşim kurabilirler.

Online Soccer Manager (OSM), bir web tarayıcısı veya mobil cihazda oynanabilen bir futbol menajerlik simülasyonudur. Oyuncular, kendi futbol takımlarını yönetmek ve onları ligde, kupa maçlarında ve uluslararası turnuvalarda yarıştırmak için takımlarını yönetirler. Oyuncular, transfer pazarından yeni oyuncuları satın alabilir, antrenman seansları planlayabilir ve taktikleri belirleyebilirler. Oyun, gerçek hayatta olan tüm futbol liglerinin takımlarını ve oyuncularını içerir ve gerçek zamanlı olarak güncellenir. Oyuncular, arkadaşlarına karşı oynayabilir veya dünya genelindeki diğer oyuncularla karşılaşabilir. OSM, futbol tutkunları için ideal bir oyun ve eğlence kaynağıdır.
 
Paylaşım için teşekkürler.
 
Paylaşım için teşekkürler.
 
Paylaşım için teşekkürler. :)
 
ne oynardık be eskiden
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst