• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Aklıma bi$i qeLdi

¿KinqTurK¿

Level 7
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
arkyLer metin2nin pv serverlerinde noRm m2ye qöre daha fasLa exp qeLior.Peki bunun içinde exp ile ilqili dosyanın içindeki dosyaLarı noRm m2ye atsak hile olabilir mi ? hacklerim bi bakın .

GrKm_CEZA

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
ewet ben de onu düşünüyodum ama beni aşıcağı için karışmadım... yeni sürümde daha hızlı koşuyoruz ve daha çok exp geliyo

®cRaLemRe®

Level 7
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
0
DevLira
0
O Daha Önce Bende düşündüm ama tam karar alamadım ama birde pv serverindeki exp ile ilgili dosyaları bulmamız lazım onunlada urasmak istemedim ama belkide olabilirr :)