Reklam vermek için [email protected]

BuyukHosting Hatalı Ücretli Files ve İlgisizlik.

karamaske11

Level 5
TM Üye
Konular
64
Reaksiyon Skoru
15
Altın Konu
0
Başarım Puanı
123
TM Yaşı
14 Yıl 1 Ay 25 Gün
Online Süresi
4d 23h 25m
MmoLira
71
DevLira
0
Takipçiler
5

LordMt2 | 1-127 Level ve Bol Dönüşümlü Yapısı ile 02 Aralık Cuma Günü Saat 20:00’da Açılıyor. Sende Bu Heyecana Ortak Ol !

Öncelikle merhabalar,

Benim sorunum şu buyukhosting firması yavaş çalışıyor olabilir, destek taleplerine geç cevap veriyor olabilir. Ancak ilgilenmeye çalışıyorlar haklarını yemeyeyim. Yoğunlukları da olabilir tabi ki bir şey diyemiyorum ancak, satın almış olduğum (Ücretli) 1-120 Lycanlı Özel Files metin2 oyununda çözülmesi gereken bir kaç sorun var. Tanıtımlarında sorunsuz Mitsi Simya Sistemi : https://metin2files.com/server-filesler/ucretli-filesler/1-120/ bulunuyor ancak simyalarda ciddi bir sorun var.

Kurulum gerçekleştikten sonra oyuna giriş yapıp Simya Sistemini Test ettikten sonra simyaları kusursuz seviyesine getirip etkinleştirdim ancak oyun dondu ve dc yedim. Ardından tekrar oyuna giriş yaptım ve simyaların efsunlarının şu şekillere dönüştüğünü gördüm. "UNKNOWN_TYPE" şeklinde bütün simya cevherlerinde bu durum mevcuttur. Düzeltilmesi için destek talebinde bulundum ancak donma sorununun bilgisayarımdan kaynaklı olabileceğini yada fazla ch açıldığı için olabileceğini ve sorunları düzeltemeyeceklerini belirttiler. Donma ve oyundan atma sorunu tamamen Simya Sisteminden kaynaklanıyor ve sadece 1 Ch açık. Halbuki satın almadan önce sadece Ücretli Fileslar için destekleri olduğunu belirtmişlerdi. Hiçbir destek vermediler. Hatalı bir files var ancak arkasında duran yok. Elimden geleni yaptım düzeltmek için ancak düzeltemedim.

(Simya Sistemi Efsun Hataları) :
1103_025600.jpg

Daha sonra bu durumu buyukhosting'e destek talebi açarak belirttim.
(Destek Talebim):
Destek Talebi.png

Efsunları verir ancak pencerede görünmez diye açıklama da yaptılar. Bu da hatalı olduğunu kanıtlar. Pencerede görünmesi gerekir.
Talebimi açtım ve şu şekilde yanıtlandı (Talebe Cevap):
Talep Yanıtı.png

Eğer buyukhosting bu hataların düzeltilmesi konusunda olumlu bir yaklaşımda bulunamazsa orta bir yol bulunup, düzeltilmesi yada iadesi için görüşmelidir.

Düzeltme: Şikayet Var sitesine şikayette bulunduğum için hesabımı silmişler ve whatsapptan mesaj atmışlar. Hiçbir Şekilde buyukhosting sayfasına erişim sağlayamıyorum. Hakkımızı aramak ne zamandan beri suç ve kabahat oldu?

Screenshot_2022-11-06-10-27-12-00_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Not: Satış sözleşmesinde hesabın kapatılabileceği yer alıyor ancak şikayetim daha onaylanmamış bile şuan Şikayet Var sitesinde şikayetim görünmüyor. Daha gönderim yayımlanmadan üyelik bilgilerim kapatılmış. Sorun hesabın kapanması da değil. Bir ürünü iptal edebilir hesabı da kapatabilirsiniz. Ancak paranın üzerine yatmak ne demek? Çözüme ulaşmasına, kullanım süresine, hizmet bedelinin iadesine bakılmaksızın direkt kapattım gitti para benim artık demekle olmuyor. Kullanım süresi ve vergiler düşülerek hesaplama yapılır ardından iade talebinde bulunabilirsiniz şeklinde bilgi verilebilir. Sorun hala çözüme kavuşturulabilir. Turkmmo'dan yardım bekliyorum.

Hesabımın silinmiş olması ve iade talebi belirtilmemiş olmasından dolayı, kullanmış olduğum süre, vergiler vs. hesaplanarak tarafıma iade yapılmasını talep ediyorum.

Teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla...

Son düzenleme:

Mr.Graphic

Lalochezia
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Paylaşım
Konular
864
Reaksiyon Skoru
1,384
Altın Konu
244
Başarım Puanı
312
TM Yaşı
13 Yıl 29 Gün
Online Süresi
115d 11h 54m
MmoLira
595
DevLira
0
Takipçiler
71
Konunuz onaylanmıştır. Firmanın turkmmo.com’da hosting yetkilisi rankı olmadığı için turkmmo.com hosting yetkilileri şikayette hakemlik yapmayacaktır.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
karamaske11

karamaske11

Level 5
TM Üye
Konular
64
Reaksiyon Skoru
15
Altın Konu
0
Başarım Puanı
123
TM Yaşı
14 Yıl 1 Ay 25 Gün
Online Süresi
4d 23h 25m
MmoLira
71
DevLira
0
Takipçiler
5
Arkadaşlar hiçbir şekilde iletişime geçmediler. Sakın buyukhosting ile çalışarak paranızı çöpe atmayın. Ücretli filesarın hepsi hatalı ve hiçbir şekilde düzelmiyor. Firma da düzelmesi için yardım etmiyor. Hakkımı helak etmiyorum.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)