Reklam vermek için [email protected]

Saints Row İnceleme

HarunKocer

CroxFire
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Paylaşım
Konular
592
Reaksiyon Skoru
1,945
Altın Konu
44
Başarım Puanı
306
TM Yaşı
11 Yıl 7 Ay 23 Gün
Online Süresi
150d 14h 30m
MmoLira
3,370
DevLira
17
Takipçiler
27

Rohan2 Eldamar 23 Eylül Cuma Sizlerle DETAYLI TANITIM VE BİLGİ İÇİN TIKLAYIN.

Süper güçler hurdaya çıkarıldı ve seks oyuncakları çorap çekmecesine güvenli bir şekilde geri istiflendi - yeni Saints Row, köpekbalığı atlama saçmalığını ve mutsuz eğilimlerini açık dünya gangland köklerine geri dönüş lehine bıraktı. Bununla birlikte, bu temele dönüş yaklaşımı, oldukça ilkel bir suç çılgınlığı türünü ortaya çıkardı ve serinin daha tuhaf unsurlarından sıyrılması, bu yeniden başlatmanın tasarımını ve teknik yetersizliklerini çıplak bıraktı - çöpünü gizlemek için yeterince büyük pikselli bir alçakgönüllülük sansürü olmadan. Koleksiyonları kovalamak ve kaosa neden olmak için iyi bir eğlence olsa da, modası geçmiş mekanikler ve tekrarlayan görev tasarımı, yeni Saints Row ile geçirdiğim zamanın sonunda, 40 inçlik bir yapay penisten yüzüme bir tokat gibi beni gerçekten şaşırtabilecek bir şey için çaresiz olduğum anlamına geliyordu.

1662838638059.png

Bu, bir seferde önemli ölçüde eğlendirilmediğim anlamına gelmiyor ve kumla süpürülmüş Santo Ileso kentindeki yeni Saints çetesinin paçavradan zenginliğe hikayesi orijinal olmaktan başka bir şey olmasa da, en azından Uncharted'ın takdire şayan bir taklidini yapan bir avuç B sınıfı aksiyon sahnesini kolaylaştırıyor, arabadan atlayan bir konvoy kovalamacası ve patlayıcı bir tren soygunu, kampanyanın biraz iç karartıcı yüksek noktaları arasında son. Ancak bu zirveler arasında, düzgün bir şekilde mermi süngerimsi olan ve büyük ölçüde birbirinden ayırt edilemeyen bir avuç rakip çeteye karşı dalga tabanlı çatışmaların acımasız bir durulama ve tekrarlama döngüsü var. Gerçekten göze çarpan tek şey, Ubisoft'un yeni bir Watch Dogs'u duyurmasını beklerken huzursuz olmuş gibi görünen garip, neon ıslatılmış Idol'ler.

Savaşın kendisi hızlı ve servis edilebilir ve uygun bir siper sisteminin yokluğunda, kavga ortasında sağlığınızı yenilemek için daire germe ve ara sıra yürütme hareketlerini çekme konusunda ağırdır. Doom Eternal'a rakip olmak için tam olarak itici bir balistik balesi oluşturmaz, ancak düşürülen medkitler için uğraşmak zorunda kalmadan veya sarf malzemeleri menüsüyle uğraşmak zorunda kalmadan hasardan kurtulmanızı sağlayan düzgün bir şekilde düzenlenmiş bir kurulumdur. Ek olarak, özel yetenekleri dört kısayol tuşuna bağlamanıza izin veren bir şarj becerileri sistemi vardır. Karakterimin seviyesini tamamen yükselttiğimde, alevli yumruklardan duvarlardan ateş etme yeteneğine kadar her şeye erişebildim, ancak nadiren el bombası atmak ve çoğunlukla geleneksel bir çatışma markası için yapılan geçici zırhı etkinleştirmek gibi daha geleneksel beceriler lehine kullanma ihtiyacı hissettim.

Ayrıca sürüş yaklaşımında oldukça gelenekseldir. Keşfedilecek bir avuç uçak ve tekne olmasına rağmen, Santo Ileso'daki zamanımın çoğu, motosikletlerden canavar kamyonlara ve aralarındaki her şeye kadar sağlıklı bir kara aracı filosunun direksiyonunda geçti. Yüzen ve büyük ölçüde homojenize edilmiş yol tutuşu, hiçbir aracı diğerine tercih etmediğim anlamına geliyordu (hikayenin sonlarında kilidi açılan görkemli hoverbike dışında), ancak bir düğmeye dokunarak diğer arabaları sürükleme ve yandan kaydırma yeteneği, kovalamaca sekanslarına hoş bir Tükenmişlik tarzı memnuniyet patlaması veriyor. Çatıya hızla girip bir wingsuit süzülmesine (Just Cause'dan doğrudan bir hareket) fırlatılabilmeniz gerçeği, aynı şeyi bir motosikletin eyerinden yapamayacağınız bir gözetim gibi görünse de, bazı muhteşem kaçamaklar da yaratıyor.

Mor Saltanat​

Kendini "yürüyen bir cinayet partisi" olarak tanımlayan yarattığınız patron karakterinize katılmak, belirli görevlerde AI ortakları olarak size eşlik eden ve aradaki ara sahnelerde sürekli olarak rahatsız edici şakalar sağlayan yeni Azizlerin diğer üç temel üyesidir. Ayrıca, sokaklarda yanınızda savaşmak için telefonunuzun bağlantıları aracılığıyla çağrılabilirler; bu, daha sonra rakip çeteleri çimlerinizden temizlemeye çalıştığınızda ve tekrarlayan kavgaları biraz daha hızlı bir şekilde bitirmek istediğinizde kullanışlı olur.

Suçtaki bu ortakların hiçbirinin özellikle ilginç kişilikleri yok, ama en çok ısındığım kişi zeki pasifist Eli'ydi, çünkü yan hikaye görevleri bir miktar karton zırh giymeyi ve saldırı tüfeğimi bir dizi canlı aksiyon rol yapma savaşında bir Nerf silahıyla değiştirmeyi içeriyordu. Bu bölümlerdeki gerçek savaş deneyimi, diğer tüm çekim galerisi sekanslarıyla temelde aynı kaldı, ancak karakterlerin ağızlarıyla silah sesleri çıkardığını ve sözde infazlar yaptığını duymak ya da inatla onları vurduğunuzu kabul etmeyi reddedecek düşmanlara rastlamak komikti. uzanmak ve ölü oynamak yerine. Bana South Park: The Stick of Truth'un sopalar ve taşlar tarzı savaşını hatırlattı ve başka yerlerde bulunan daha ölümcül kargaşadan tonda keyifli bir değişim sağladı.

Eli'nin daha fazla görevde yanımda olmasını tercih ederdim, ama kiminle sıkışıp kaldığınızı değiştiremezsiniz. Bununla birlikte, kendinizi kesinlikle değiştirebilirsiniz ve Saints Row'un etkileyici karakter özelleştirme aracına oyun içi telefon aracılığıyla istediğiniz zaman erişilebilir, bu da görünümünüzü kendiniz oluşturarak veya artan sayıda topluluk kreasyonundan birini içe aktararak tamamen değiştirmenize olanak tanır. Ben basit zevklere sahip oldukça basit bir adamım ve bu yüzden temelde mariachi kıyafetini aldım, Üç Amigos pelvik itme selamı ifadesini donattım ve onları oynamak için harcadığım 30 saat boyunca sakladım. Ancak, yaratıcı olmak istiyorsanız, özellikle de üst düzey moda veya belki de ayaklarınızda sadece bir taco şapka ve mendil kutuları istiyorsanız, kilidini açmak için sayısız kıyafet seçeneğiyle birlikte hayal gücünüzün vahşi çalışmasına izin verebilirsiniz.

Bu sağlam kozmetik özelleştirme, silah cephaneliğinize ve garajınıza ve hatta yolculuk boyunca gelişen ve genişleyen terk edilmiş bir kilise olan ve soyut sanattan dev futbol kaskları ve kovboy botları gibi devasa Americana parçalarına kadar Santo Ileso'da gizlenmiş düzinelerce dekorasyonla zenginleştirilebilen Saints' HQ'ya kadar uzanıyor. Saints Row'un koleksiyonlarını organik olarak sergilemenin güzel bir yolu ve son olarak, sakinleri yüzde 100 daha fazla cinayet olsaydı Animal Crossing nasıl olurdu?

İş Tekrarı​

Saints Row'un hikayesinde ilerledikçe ve çetenizin Santo Ileso sokaklarındaki boğucu hakimiyetini güçlendirdikçe, giderek artan sayıda suç girişimi satın alınabilir hale geliyor. Bu işletmelerden birini satın almak ve ilgili görev setini tamamlamak, Azizlerin saatlik gelirini artırarak daha fazla silah ve kıyafete harcamak için yavaşça şişen bir nakit havuzuna erişmenizi sağlar. Saints Row'un kampanyasını tamamlamak için düzinelerce girişimin tamamını satın almanıza gerek yok, ancak son hikaye görevlerinin kilidini açmak için bunların yaklaşık yarısını satın almak zorunludur. Bu utanç verici, çünkü değerli birkaçı aslında herhangi bir iyiliktir.

1662838703561.png

0lumGunu

W ciemn

Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Konular
4,716
Reaksiyon Skoru
5,135
Altın Konu
117
Başarım Puanı
447
TM Yaşı
8 Yıl 11 Ay 5 Gün
Online Süresi
133d 14h 25m
MmoLira
234
DevLira
7
Takipçiler
72
çeviri hatası mevcut, ne yazıkki red.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)