• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


yeni packde hile yapmak çok kolay!!!!!!!!!!!!!11

burak7138

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
29 Mar 2009
Konular
4
Mesajlar
23
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINarkadaşlar bakın bu hile sadece ilk 8 server için çalışıyor!!!
öncelikle metin2 yi siliyoruz sonra yeniden yükleyip metin2.exe yi açmıyoruz antihileyi metin2 dosyalrına atıp açıyoruz yeni pack yüklenmemeiş olduğundan hilemiz çalışıyor ama ????????? die bişey çıkar sakın ona birşey demeeyin derseniz kapnıyor ben yaptım ama ben pitaya da oyanadğımdan bana olmadı ama samarradaki çarımda açıldı....
+ rep lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:D
 
Üst