• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

%100 Doğru !! Ep Almak isteyenler iyi okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxxb0b0xxx

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
13
MmoLira
0
DevLira
0
EVET BEYLER BUGÜN OYUNDA COK KİŞİ BANA EN BASİT BABAMIN HABERİ OLMADAN NASIL EP YÜKLERİM DİYE SORUYORDU BENDE BURDA PAYLAŞAYIM DEDİM BENLE ALAKASI OLMAYAN 2 YOL VAR GERCİ COK YOL VAR AMA KREDİ KARTI GECERLİ BAŞLIYORUM

1- gameforge e-pin sitesinden size en yakın ep yükleme noktasını öğrene bilirsiniz ve gider ordan yüklersiniz
BU İŞLEVİ ÖNERMİYORUM ÇÜNKÜ FİYATI ABARTIYORLAR VE PCLERİ HİLELİ ŞİFREYİ KAYDEDİR BEN AZ DAHA KAYBETCEKTİM CHARIMI

2- TURKCELL katkılarıyla yapılan kendi telefonunuzdan kendinizin basitce yapacağı bir işlemle yüklüyorsunuz...
>>>>((İNANMAYANLARINIZ OLA BİLİR TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP SORA BİLİRSINIZ 2523 ÜN NEYE AİT OLDUĞUNU))<<<<

NASILMI=
1-game zek84b yaz 2523 e yolla (100 ep)
2-game 85cxzn yaz 2523 e yolla (100 ep)
3-play xebr23 yaz 2523 e yolla (50 ep)
4-play ecdsm4 yaz 2523 e yolla (50 ep)
5-play 3dsn8a yaz 2523 e yolla (50 ep)

NOT:100 (YÜZ) EP LER 98 KNT === 50 (ELLİ) EP LER 39 KNT

yukarıdaki kodlardan herhangi birini 2523 e yollayıp gelen soruya cvp veriyorsunuz ve aktivasyon lnkıyle hesabınıza eklenıyor tam ayrıcalı anlatmak istemiyorum cunku sizin özel bilgileriniz isteniyor

3 TANE 50 2 TANE 100 EP OLMAK ÜZERE 5 TANE ŞİFRE KOYDUM AMA SİZ 1 İNİ YÜKLEYİN HATA ALIRSANIZ DİĞERLERİNİ DENEYİN CÜNKU ARIZALAR CIKIYOR ARA SIRA

Malazgril

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
2
MmoLira
0
DevLira
0
Kontörümüz bir ep için gitsin o zaman.Ben gidip para ile almaya bile razı olurum

tinertilge

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
0
DevLira
0
kardeş senin linklerin olmasın mı herkesin ayrı yolalamayın sakınnnnnnnnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...