Reklam vermek için [email protected]

Apple Watch'a 'Pro' Versiyon Geleceği İddia Edildi: iPhone 14'ten Bile Pahalı Olacak!

Bilal MANAY™✓

Kudüs işgal altındayken ben nasıl gülebilirim ki.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Yarışma
Katılım
7 Mar 2019
Konular
244
Mesajlar
2,049
Reaksiyon Skoru
2,927
Altın Konu
2
Başarım Puanı
229
TM Yaşı
3 Yıl 7 Ay 4 Gün
Online Süresi
56d 15h 4m
MmoLira
999
DevLira
3
Takipçiler
12

Sentor2 Baştan Aşağı Yenilenmiş 55-120 Altyapısı ile 7 Ekim Cuma Günü 21:00'da Açılıyor. Detaylı Bilgi Edinmek ve Soru Sormak İçin Discord Sunucumuza Katılabilirsiniz.

Apple'ın Watch Series 8 serisi için özel bir versiyon üzerinde çalıştığı iddia edildi. Deneyimli teknoloji editörü Mark Gurman'a göre özel versiyon, profesyonel özelliklere sahip olacak ve çok daha pahalıya satılacak. Peki Watch Series 8 Pro, hangi özelliklerle sunulacak? Daha da önemlisi, fiyatı ne kadar olacak?

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın bir süredir yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı zaten biliniyor. "Apple Watch Series 8" ismiyle piyasaya sürülmesi muhtemel ürün, Series 7'ye kıyasla daha gelişmiş özelliklere sahip olacak. Ancak deneyimli teknoloji editörü Mark Gurman, Bloomberg'deki son haberinde dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi. Gurman'a göre Apple, Watch Series 8'de özel bir modeli daha piyasaya sürecek.
Mark Gurman'a göre Apple'ın yeni akıllı saatlerinde yer alacak özel model, Apple Watch Extreme, Apple Watch Max, Apple Watch Explorer Edition veya Apple Watch Pro olarak isimlendirilecek. Buradan da anlayabileceğiniz üzere bu akıllı saat, Watch Series 8'in temel modelinden de gelişmiş özelliklere sahip olacak. Peki tüketiciler, bu akıllı saatte hangi yeniliklerle karşılaşacaklar?​

Daha gelişmiş spor takibi, büyük batarya, sağlam kasa ve dahası...​


q.jpegİddialara göre Apple Watch Series 8 Pro, çok daha gelişmiş spor takibi özelliklerine sahip olacak. Bu bağlamda; saatin yürüyüş ve yüzme takibi daha detaylı bilgiler sunacak. Ayrıca ekstrem sporlar ve yoğun antrenmanlar, bu modelde daha iyi takip edilecek. Ancak Watch Series 8 Pro'daki esas farkın bunların çok daha ötesinde olacağı söyleniyor.

Mark Gurman'a göre Watch Series 8 Pro, alüminyum yerine paslanmaz çelik veya titanyum çerçeveye sahip olacak. Daha büyük ve daha dayanıklı bir ekrana sahip olacağı söylenen akıllı saat, sahip olacağı büyük batarya ile de Watch Series 8'e fark atacak. Ancak Gurman, tüm bunların daha büyük maliyetler yaratacağına inanıyor. Gurman'a göre Watch Series 8 Pro'nun başlangıç fiyatı, 900 dolar seviyelerinde olabilir. Bu fiyatın iPhone 13 Pro'nun başlangıç fiyatı, iPhone 13'ten ise 100 dolar daha yüksek olduğunu hatırlatalım...​
 

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

ßyMesMes

'Sıradışı Emekli Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Paylaşım
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
5,439
Mesajlar
24,568
Reaksiyon Skoru
6,113
Altın Konu
425
Başarım Puanı
509
TM Yaşı
12 Yıl 2 Ay 8 Gün
Online Süresi
50d 59m
MmoLira
1,725
DevLira
0
Takipçiler
345
Paylaşım için teşekkürler, eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst