Reklam vermek için [email protected]

Legend online classic mobil

Ercnknl61

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
5
TM Yaşı
2 Ay 22 Gün
Online Süresi
39m
MmoLira
10
DevLira
0
Takipçiler
0
Öncelikle merhabalar. Legend online classic Türkiye sunucusunun kapanmasının üzerinden neredeyse 1.5 yıl geçti. Ardından açık kalan tek sunucu olan wartune hall of heroes serverine geçiş yaptık. Lakin o da çok dayanmayarak kapandı. Sadede gelelelim. Legend online mobil versiyonunun halen açık olduğu bir sunucu varmı? Bulan oldumu? Dün akşam araştırma yaparken 21 haziranda çince server açılacağını okudum ve önkayıt yaptırdım bile. Eğer bu yazıyı okuyan legend online classic tr admini filan olursa bilin ki, arkadaşlar bidaki ay güncelleme sorunu olmadan çeşit çeşit etkinlik ve yüzlerce çeşit fashion, binek eklentileriyle geri dönüyoruz deseniz, benim gibi daha oyun açılmadan oyunu indirecek binlerce insan var bilin istedim.. şu oyunu tekrar getirin lütfen lütfen...

Edit1:Çince olan serverin linkini bırakıyorum. Oyun, 21 haziranda açılacağı için şuan önkayıt alıyor.

Son düzenleme:

setoesk26

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
2
TM Yaşı
2 Ay 15 Gün
Online Süresi
25m
MmoLira
2
DevLira
0
Takipçiler
0
Öncelikle merhabalar. Legend online classic Türkiye sunucusunun kapanmasının üzerinden neredeyse 1.5 yıl geçti. Ardından açık kalan tek sunucu olan wartune hall of heroes serverine geçiş yaptık. Lakin o da çok dayanmayarak kapandı. Sadede gelelelim. Legend online mobil versiyonunun halen açık olduğu bir sunucu varmı? Bulan oldumu? Dün akşam araştırma yaparken 21 haziranda çince server açılacağını okudum ve önkayıt yaptırdım bile. Eğer bu yazıyı okuyan legend online classic tr admini filan olursa bilin ki, arkadaşlar bidaki ay güncelleme sorunu olmadan çeşit çeşit etkinlik ve yüzlerce çeşit fashion, binek eklentileriyle geri dönüyoruz deseniz, benim gibi daha oyun açılmadan oyunu indirecek binlerce insan var bilin istedim.. şu oyunu tekrar getirin lütfen lütfen...
Yok abi açılsa gerçekten oynayacak insan çok. Benzeri kopya oyunu olsa ona bile razıyız.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Ercnknl61

Ercnknl61

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
5
TM Yaşı
2 Ay 22 Gün
Online Süresi
39m
MmoLira
10
DevLira
0
Takipçiler
0
Yok abi açılsa gerçekten oynayacak insan çok. Benzeri kopya oyunu olsa ona bile razıyız.
Aslında wartune hoh serverine birkaç yazılımcı arkadaş türkçe dil paketi çakıp tekrar yayınlamışlardı çalışmayan üç beş ufak tefek şey vardı ama sorun değildi. Bakalım aynını çin serverinde yapabilecek babayiğitler çıkacak mı? Şu zahmete bak..

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)