Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu The Elder Scrolls Online - Undaunted Guild'e Nasıl Katılınır?

ßyMesMes

'Sıradışı Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Admin
Yönetici
Paylaşım
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
5,312
Mesajlar
24,534
Reaksiyon Skoru
6,016
Altın Konu
425
Başarım Puanı
509
TM Yaşı
12 Yıl 14 Gün
Online Süresi
49d 4h 26m
MmoLira
1,606
DevLira
0
Takipçiler
345
ESO'da (Elder Scrolls Online) Undaunted Guild'e nasıl katılınır kılavuzuna hoş geldiniz! Bu kılavuz, Undaunted Guild'e nasıl katılacağınızı öğrenmenize yardımcı olacak çünkü oyun bunu size açıklamayacak ve ya kendiniz rastlamak zorunda kalacaksınız ya da oyunu bilen birinden yardım alacaksınız.

Seviye 10'da, artık Dungeon Finder'ı kullanabileceğinizi söyleyen bu bildirimi alacaksınız. Eğer kullanırsanız, sizi otomatik olarak 3 maceracı ile gruplayacaktır. Zindanlar, çok kolaydan çok sert düşmanlara kadar bir dizi öldürdüğünüz 4 oyunculu alanlardır ve genellikle boss denilen düşmanlarla karşılaşırsınız. Bunlar kesinlikle son derece zordur ve çoğu zaman öldürülebilmek için bir grup veya çok fazla deneyim gerekir.

DS9L7kSwId3XShj1c6YgNczVThb9fsfBxOK0GDU1.jpg


Oyunun size söylemediği şey, Undaunted adlı çok önemli bir oyun içi loncanın parçası olabileceğinizdir. Korkusuzlar, geç oyun içeriği için çok önemlidir ve bu özel beceri hattı için şimdiden deneyim kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için, büyük şehirlerden herhangi birinde yapabileceğiniz gibi, kilidini açmanız gerekir.

Özellikle temel oyun başlangıç alanlarına kolayca erişilebilir ve bulunması da kolaydır. Eğitimi tamamladıktan sonra nereye gitmek istediğinizi seçebilirsiniz. En yeni Bölüme sahip değilseniz, başlangıç adalarına gitmeyi seçebilirsiniz.

Öğreticiden ayrılır ayrılmaz başlamak istiyorsanız, bu üç başlangıç kasabasından herhangi birini ziyaret edebilirsiniz. Glenumbra'da ziyaret etmeniz gereken Daggerfall. Kuzey kesimdeki meyhanede, sol tarafta arkada Undaunted grubunu bulabilirsiniz. Bir zindana girmeniz gereken küçük bir görevden sonra (sadece girmeniz gerekiyor, aslında zindana girmeyin), Korkusuz'un bir parçası olacaksınız. Birçoğu bu görevi 10. seviyede yapar, çünkü kolayca zindan için sıraya girebilirler ve oraya gerçekten seyahat etmeleri gerekmez.

Glenumbra Daggerfall tavern where you can find the Undaunted


Auridon'da Vulkhel Guards'a gitmeniz gerekiyor. Orada, güneyde, üst katta Korkusuzlar'ı barındıracak küçük bir taverna bulabilirsiniz. Bir zindana girmeniz gereken küçük bir görevden sonra (sadece girmeniz gerekiyor, aslında zindana girmeyin), Undaunted'in bir parçası olacaksınız. Birçoğu bu görevi 10. seviyede yapar, çünkü kolayca zindan için sıraya girebilirler ve oraya gerçekten seyahat etmeleri gerekmez.

Auridon Vulkhel Guard tavern where you can find the Undaunted


Stonefalls'da Davons Watch'a gitmeniz gerekiyor. Batıya inip limana indiğinizde açık bir meyhane bulabilirsiniz. Doğrudan girişte Korkusuzlar var ve sizi tanıştıracaklar. Bir zindana girmeniz gereken küçük bir görevden sonra (sadece girmeniz gerekiyor, aslında zindana girmeyin), Undaunted'un bir parçası olacaksınız. Birçoğu bu görevi 10. seviyede yapar, çünkü kolayca zindan için sıraya girebilirler ve oraya gerçekten seyahat etmeleri gerekmez.

Stonefalls Davons Watch tavern where you can find Undaunted
 

вʏᴍᴏᴅᴜs

⭐ вʏᴍᴏᴅᴜs ᴛᴜʀᴋᴍᴍᴏ⭐
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma
Ayın Yönetici
Yönetici
Admin
Katılım
30 Nis 2011
Konular
950
Mesajlar
2,887
Reaksiyon Skoru
2,075
Altın Konu
155
Başarım Puanı
297
TM Yaşı
11 Yıl 3 Ay 17 Gün
Online Süresi
73d 23h 41m
MmoLira
4,458
DevLira
60
Takipçiler
16
Emeğinize sağlık adminim, paylaşım için teşekkür ederiz.
 

Prophesy

xKehanet
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma
Admin
Katılım
20 Nis 2019
Konular
3,841
Mesajlar
10,502
Reaksiyon Skoru
5,217
Altın Konu
435
Başarım Puanı
439
TM Yaşı
3 Yıl 3 Ay 25 Gün
Online Süresi
260d 10h 31m
MmoLira
8,318
DevLira
51
Takipçiler
26
Paylaşım için teşekkürler, elinize sağlık :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst