Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

DOTA 2 DESTEK İÇİN EN İYİ AGHANIM SCEPTER YÜKSELTMELERİ

ByMoDuS

Level 9
Fahri Üye
Katılım
30 Nis 2011
Konular
1,110
Mesajlar
4,657
Reaksiyon Skoru
4,603
Altın Konu
181
Başarım Puanı
327
TM Yaşı
13 Yıl 2 Ay 18 Gün
Online Süresi
146d 19h 17m
MmoLira
2,684
DevLira
87

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

dota-2-karari.jpg

DOTA 2 DESTEK İÇİN EN İYİ AGHANIM SCEPTER YÜKSELTMELERİ

Daha İyi Yükseltmeler Seç- Aghanim's Scepter'ı desteklerle satın almak, ne kadar pahalı olduğu için genellikle çok yaygın değildir. Oyundaki her kahramanın bir Agh's Scepter yükseltmesi olmasına rağmen, hepsi eşit derecede iyi değil. Bazıları diğerlerinden daha fazla öne çıkıyor ve hatta hemen hemen her oyunda önerilebilir. Belirli uç durumlara bağlı olmayan, ancak kahramanın araç setini neredeyse her senaryoda daha iyi hale getiren yükseltmeler daha çok tercih edilir. Bu, şu anda oyundaki destek kahramanları için en iyi Aghanim's Scepter yükseltmelerinin listesidir.
ss.jpg

Saatçi

Düşman Takımında Hasara Yol Aç- Bu yükseltme Clockwerk'e Hız Aşırtma adı verilen yeni bir yetenek kazandırıyor. Tüm bekleme sürelerini yeniler ve ona 8 saniye boyunca ilave hareket ve saldırı hızı verir. Bundan sonra, onu 4 saniye sersemletir. Kahramanın oyunun ortasından sonuna kadar ihtiyaç duyduğu şey tam olarak budur ve bir takım savaşında birden fazla kahramanı başlatıp devre dışı bırakarak düşman takımında hasara yol açmasına izin verir. Kendini sersemletme zararlı görünebilir, ancak aslında yeteneği dengelemek gereklidir ve çünkü onsuz, yükseltme çok iyi olurdu.
sdd.jpg

Göz Kamaştırıcı

Satın Almak İçin Altın Biriktir- Dazzle'ın Scepter yükseltmesi, 7.28 Yaması'nda elden geçirildiğinden beri küçümsendi. Shadow Wave'in müttefikleri dağıtmasına izin verirken, iyileştirme ve hasarını 100 arttırır. Sadece dağıtma yönü hem kâğıt üzerinde hem de pratikte çok iyi görünüyor. Ve Bad Juju'nun bekleme süresi azaltmasıyla, takım savaşlarında müttefiklerinizi zayıflatmak için sürekli olarak kullanabilirsiniz. Öğe muhtemelen fazla hareket görmüyor çünkü Dazzle'ın bundan önce başka öğelere ihtiyacı var ve 4200 altın Scepter'ı satın almak zordur ve ancak bu, diğer birçok destek kahramanı için de söylenebilir.
hero_mars93fd33s5.jpg

Bozucu

Sessizce Hasar Ver- Bu Aghanim's Scepter yükseltmesi en kısa ve en basit açıklamaya sahiptir, ancak en ölümcül etkilerden biridir. Nihai Statik Fırtına öğelerini sessize alıyor ve verdiği sessizlik ve hasara ek olarak, çoğu kahramanı kesinlikle sakat bırakıyor. Profesyonel destek oyuncularının turnuvalarda eşyayı kahramana attığını görmemizin nedenlerinden biri de budur. Mute efekti geçen yıl Nullifier'dan kaldırıldı çünkü çok güçlü olduğu düşünülüyordu ve şu anda oyunda sadece birkaç şekilde var ve aslında, bunların yarısı hex kaynaklarıdır.
Dota-2-Coinflip.png

Toprak Çalkalayıcı

Zayıf Kahramanlara Karşı Kullan- Earthshaker'ın yükseltmesi, tanıtıldığından beri The International'da temel bir unsur olmuştur. Enchant Totem yeteneğini yer hedefli bir büyüye dönüştürerek havaya zıplamasına ve belli bir mesafeye inmesine neden olur. Ayrıca saldırısına ilave hasarın üzerine %40 yarılma vererek onu zayıf destek kahramanlarına karşı öldürücü hale getirir. Kahraman genellikle bu nedenle Morphling ile eşleştirilir, bu da onları yıkıcı bir kombinasyon haline getirir, özellikle de bir asa ikincisinden alındığındadır ve ayrıca yakın zamanda TI10 için tam zamanında 7.30c yamasında parlatılmıştır.
Dota-2-1-1.png

Grimstroke

Yeni Bir Yetenek Kazan- Grimstroke'un yükseltmesi ona yeni bir yetenek kazandırıyor: Karanlık Portre. Büyü bağışıklığı olan ve ilave hasara ve hareket hızına sahip bir düşman kahramanın yanılsamasını yaratır. Çoğu taşıma kahramanına, özellikle de doğuştan gelen yüksek stat kazanımına sahip olanlara karşı inanılmaz derecede güçlüdür. Bu öğeyi kaybeden takımdan almak, düşmanın güçlerini onlara karşı kullanırken, oyunun gidişatını değiştirebilir ve oyunun gidişatını değiştirebilir. Düşman ne kadar güçlü taşırsa, illüzyonunuz o kadar güçlü olacaktır.
Dota-2-.png

Nyx Suikastçısı

Bekleme Süresini Azalt- Nyx'in Scepter yükseltmesi çok uzun bir süredir var, çünkü o kadar iyi. Ona daha eski bir yeteneğin yeniden çalışması olan Burrow'u verir. Yere gömülmesine, yetenekleri üzerinde kullanım menzili kazanmasına ve Dikenli Kabuk'un yakındaki düşmanları anında sersemlemesine izin verir. Nyx ayrıca kazıldığında %50 hasar azaltma kazanır, bu da onu oynamak için gerçek bir baş belası yapar. Bunu Impale'de azaltılmış bir bekleme süresiyle birleştirin ve bu kahraman harika bir yüksek zemin savunucusu olur.
dota2.jpg

Anka Kuşu
Harika Bir Başlangıç Yap- Bu yükseltme, Phoenix'in gerçekten parladığı zaman olduğu için oyunun sonlarında harika bir başlangıç. Supernova'yı yok etmek için gereken vuruş sayısını artırırken, aynı zamanda onu kurtarmak için bir müttefik kahramana atmanıza izin verir. En iyi yanı, aynı Phoenix gibi, temel yetenekler için müttefikin sağlığını, manasını ve bekleme süresini de sıfırlamasıdır. Bu, onu özellikle Undying's Tombstone, Terrorblade's Metamorphosis, Lone Druid's Spirit Bear gibi belirlemektedir.
dddd.jpg

Rubik

Kullanım Menzilini Arttır- Rubick'in yükseltmesi, daha benzersiz olanlardan biridir ve doğru ellerde inanılmaz derecede güçlüdür. En yüksek Büyü Çalma seviyesinde 2 saniyelik bir bekleme süresi, eşya için bir satış noktası olarak yeterli olacaktır, ancak daha da fazlasını yapar. Kullanım menzilini arttırır ve ayrıca çalınan büyüyü Scepter seviyesine yükseltir. Rubick, TI'nin imza kahramanlarından biridir ve onu oynamayı seven dünya standartlarında birkaç oyuncu var. Eğer bir Aghanim's Scepter'ı ele geçirebilirlerse, izlemesi çok eğlenceli bir oyun olur.
11.jpg

Gölge Şeytan

Zorluklarla Başa Çıkmalısın- Shadow Demon's Agh'in yükseltmesi, düşman kahramanları, özellikle de Black King Bar'ı inşa etmeyi sevenleri basitçe sakatlayan başka bir yükseltmedir. Demonic Purge 3 yükü verir ve ayrıca hedefe bir mola verir. Bu, Phantom Assassin, Ursa, Troll Warlord, Slark ve diğerleri gibi pasif yeteneklere dayananlar gibi birçok çekirdek kahramana karşı çok güçlüdür. Shadow Demon, kendi başına, bir taşıyıcı olarak oynaması zor bir kahramandır, ama bir Aghanim's Scepter ile gülünç hale gelir ve zor kısım, öğeyi çiftlik yapabilmektir.
abc.jpg

İntikamcı Ruh

Destek Rolünün Etkisini Göster- Ve son olarak, Vengeful Spirit'in Aghanim's Scepter yükseltmesine sahibiz. Bu kahraman, büyük ölçüde bu yükseltme nedeniyle mevcut metada ateşli bir şekilde tartışılan bir seçimdir. Artan hareket hızı ve DP kazanma yeteneği ile ölüm anında kahramanın güçlü bir yanılsamasını yaratır. Bu aslında ona iki can verir ve neredeyse her zaman oyunda etkili kalmasını sağlar. VS şu anda kapalı şeritte çokça oynanıyor ve bu Asa'yı alması için hızlandırılmış çiftliğini sağlıyor, ancak destek rolünde de büyük bir etkisi olabilir.
33.jpg

Saygıdeğer Sözler

Diğer Senaryolarda Uygula- En iyi Aghanim's Shard yükseltmeleri hakkındaki makalelerimizde tartıştığımız gibi, Aghanim's Scepter yükseltmeleri de genellikle oldukça iyi ve bazı veya diğer senaryolarda uygulanabilir. Bu nedenle, her iyi yükseltmeyi listeye dahil etmek imkansızdır. Bazı onurlu sözler, Abaddon, Earth Spirit, Hoodwink, Lich, Oracle, Shadow Shaman, Snapfire, Spirit Breaker ve Treant Protector için yükseltmelere gidiyor. Lich'in yükseltmesi önceden oldukça vasattı, ancak şimdi Sinister Gaze sırasında büyü yapmanıza izin verdiği için çok daha iyi. Hoodwink'in yükseltmesi oldukça iyi, ancak Sharpshooter tarafından sağlanan görüş kaldırıldığından, etkilenen düşman kahramanları üzerinde görüş sağlaması çok daha iyi olabilirdi. Spirit Breaker'ın yükseltmesi ölümcül olabilir, ancak hayatta kalmak için ondan önce bir veya iki eşyası varsa olabilir.
44.jpg


Ölümcül Hasarı Ver- Dark Willow ve Winter Wyvern gibi onları çekirdeğe dönüştürebilen destek kahramanları için bazı Aghanim's Scepter yükseltmeleri var. Ölümcül miktarda hasar vermelerini sağlar. Ancak genellikle diğer öğelerle, genellikle saldırı hızı verenlerle eşleştirilmeleri gerekir. Bu nedenle, yalnızca kahramanlar bir çekirdeğin çiftlik önceliğine sahip olduğunda satın almak gerçekten tercih edilir. Mevcut yamadaki destekler için en iyi Aghanim's Scepter yükseltmeleri listemiz bu kadar. Bu, yükseltmeler yeniden çalışıldığında ve parlatıldığında/sertleştirildiğinde zamanla değişecektir. Ancak bu listenin bir süre daha aynı kalacağını söyleyebiliriz ve şimdi git ve bundan en iyi şekilde yararlan.
aa.jpg
 

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Paylaşımın için teşekkürler :)
 
Paylaşım için teşekkürler.
 
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst