Reklam vermek için [email protected]

bekod123

Push me to the edge
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Moderator
Katılım
16 Mar 2009
Konular
252
Mesajlar
952
Reaksiyon Skoru
165
Altın Konu
8
Başarım Puanı
223
TM Yaşı
13 Yıl 2 Ay 3 Gün
Online Süresi
7d 16h 19m
MmoLira
102
DevLira
0
Takipçiler
27
kapak.jpg


Apex Legends Üst Düzey Ganimet Rehberi
Apex Legends'taki en iyi silahlar ve teçhizatlar efsanevi seviyedir, peki bu efsanevi seviye ganimetleri nereden bulabilirsiniz ve gerçekten bu efsanevi ganimetler iş yapar mı?


Çoğu çevrimiçi nişancı oyununda olduğu gibi, Apex Legends'ın üst düzey ganimetlerini toplamak, rakiplerinize karşı rekabet avantajı sağlamanıza yardımcı olacak. Açıkçası, elinize aldığınız herhangi bir silah işi sonunda halledebilir, ancak biraz mor (destansı) ve altın (efsanevi) ganimet toplarsanız, bunlar size çok daha fazla başarı şansı verecektir - ya daha fazla hasar vererek düşman mangaları veya gelen saldırılara karşı büyük koruma sağlar. Genellikle her maçta eşya düşmelerinin rastgele bir doğası vardır, ancak kılavuzumuz Apex Legends'ta yüksek seviyeli ganimetleri daha hızlı bulmak için işaretçiler sağlayacaktır.

En iyi Apex Legends karakterlerinden biri olan Lifeline olarak oynuyorsanız, onun nihai yeteneği onun bir bakım paketini aramasına da izin veriyor. O bir doktor olduğu için, genellikle iyileştirici öğelerle doldurulur, ancak bazen zırh veya eklentiler gibi epik öğeler de alabilirsiniz. Bakım paketi eskiden efsanevi zırhlar, miğferler veya nakavt kalkanlar içeriyordu, ancak bu, onu ultisini çok fazla güçlü hale getirdiği için değiştirildi.

Ayrıca World's Edge haritasında etrafta ganimet keneleri olmadığını da fark edeceksiniz. Bu kasıtlı, çünkü bu robot örümceklerin yerini yüzen kargo botları alıyor. Bu kargo botları binaların içinde görünebilir, ancak çoğunlukla dışarıda görülür. Efsanevi silahlar ve zırhlar elde etmek için onları vurmak için mükemmel bir zaman olan altınla, renkleri de değiştirirler. Ama merak etmeyin, eğer Kings Canyon haritası mevcutsa, bu haritalarda da efsanevi ekipmanlar bulabileceğinizden eminiz.


ilkbaslık.jpg


Katmanlı Yağma Alanlarını Anlama

Apex Legends indirme gemisinden atladığınızda ve seçtiğiniz konuma yükseldiğinizde, aşağıya dokunduğunuzda sol üstte orta veya yüksek seviye ganimet yazdığını göreceksiniz. Bu size yağmalarken ne bekleyeceğiniz konusunda iyi bir fikir verir. Orta seviye bir ganimet konumundaysanız - veya daha da kötüsü, belirtilmeyen bir konumdaysanız - muhtemelen orada oyun sonu teçhizatı bulamazsınız. Öte yandan, yüksek seviyeli ganimet diyorsa, devam ettiğinizde istiflenirsiniz.

Ne yazık ki, bu her oyunda rastgeledir, bu da daha önce yüksek seviyeli ganimetler bulduğunuz bir noktaya geri dönemeyeceğiniz anlamına gelir - bu, haritayı çok fazla sıkışık hale getirir ve oyuncular asla başka bir yere düşmez. Bu yüzden yerinizi seçin ve parmaklarınızı çaprazlayın, yüksek seviyeli ganimetler var.


ikincibaslik.jpg


Sıcak Bölge ve Tedarik Gemisi

Apex Legends haritasında bazı sağlam malzemelerin garanti altına alındığı iki yer vardır: Sıcak Bölge ve Tedarik Gemisi. Her ikisinin de gerçek yeri her oyunda tamamen rastgeledir, ancak kademeli yağma alanlarının aksine, atlamadan önce nerede oldukları size söylenecektir.

Sıcak Bölge, haritadaki adlandırılmış konumlardan herhangi biri olabilir ve mini haritada mavi bir daire ile gösterilir. Diğer etkileyici şeyler arasında tam donanımlı bir silah bulma şansı var, bu yüzden birçok oyuncuyu cezbediyor, ancak mücadeleye hazırsanız, bu riske değer.

Tedarik Gemisi ile mini haritada gemi simgesini arayın. Dört taraftan birinde ortaya çıkar ve oyuncuların zemin seviyesinden erişebilmesi için demirlemeden ve zip hatlarını yerleştirmeden önce belirlenen konuma yavaşça yüzer. Bu yerin de sağlam bir ganimet olduğu doğrulandı, ancak beklediğiniz gibi, hem Sıcak Bölge hem de Tedarik Gemisi genellikle gerçekten çok meşgul.


ücüncübaslik.jpg


Efsanevi Ganimet Bulmak

Yerde yatan efsanevi altın ganimet bulma şansı çok düşük olsa da, biraz elde etme şansınızı artırmanın yolları var. Gökyüzünden gelen herhangi bir bakım paketi için gözlerinizi dört açın. Karakteriniz genellikle bir gelen olduğunda bir şeyler söyler, bu yüzden ses hatlarına dikkat edin. Mini haritanızı açarak nereye ineceği mavi bir simge görebilirsiniz ve bunlar genellikle .50 kalibreli Kraber keskin nişancı tüfeği gibi efsanevi silahlar üretme şansına sahiptir.

En iyi Apex Legends karakterlerinden biri olan Lifeline olarak oynuyorsanız, onun nihai yeteneği, bir bakım paketini aramasına da izin verir. O bir doktor olduğu için, genellikle iyileştirici öğelerle doldurulur, ancak bu, bazı efsanevi zırhlar, miğferler veya nakavt kalkanlar elde etmek için harika bir yoldur.

Köşelerde saklanan Apex Paketlerinden herhangi birine de göz kulak olun. Bu küçük robot kasaları, Fortnite'daki lamalara benzer şekilde hareket eder; Bulmak zor ve söyleyebildiğimiz kadarıyla asla aynı yerde iki kez olmuyorlar. Ancak bir tane bulduğunuzda, vurun veya yumruklayın ve parladığı renge eşdeğer bir miktar ganimet bırakacaktır.


dördüncübaslik.jpg


Efsanevi Ganimet Ne İş Yapar?

Apex Legends'ın efsanevi ganimetleri, diğer nadirlikler gibi artmıyor. Örneğin, nadir zırh size 75 kalkan sağlarken destansı zırh bunu 100'e çıkarır. Efsanevi zırh hala 100 kalkan sunar, ancak aynı zamanda bir bonus avantajı da vardır. Apex Legends'ta bulabileceğiniz efsanevi ekipman için beş bonus avantajı:
  • Kask - Taktik ve Nihai yetenekler daha hızlı yenilenir
  • Zırh - Bir son işlemci kullandığınızda kalkanları yeniler
  • Sırt Çantası - Sağlık ve kalkan sarf malzemelerinin kullanımı yarı yarıya sürer
  • Nakavt Kalkanı - Düştüğünüzde bir kişinin kendini diriltmesini sağlar
  • Dijital Tehdit kapsamı - Onlara nişan aldığınızda düşmanları kırmızıyla vurgular
Hepsi bu kadar. Apex Legends efsanevi altın eşyalarını oyun içinde asla garanti edemezsiniz, ancak bunların nerede ortaya çıkabileceğini biliyorsanız, o zaman patilerinizi bir tanesine sokma şansınız daha yüksektir.
 

Nicość

W ciemn

Co Admin
Dergi Editörü
Turnuva
Yarışma
Grafiker
Yönetici
Katılım
28 Eki 2013
Konular
4,318
Mesajlar
14,103
Reaksiyon Skoru
4,246
Altın Konu
91
Başarım Puanı
447
TM Yaşı
8 Yıl 6 Ay 21 Gün
Online Süresi
128d 21h 31m
MmoLira
201
DevLira
7
Takipçiler
67
Ellerine sağlık. :)
 

tlcrystal

Level 1
Üye
Katılım
15 Şub 2022
Konular
1
Mesajlar
3
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
5
TM Yaşı
2 Ay 29 Gün
Online Süresi
4h 27m
MmoLira
4
DevLira
0
Takipçiler
0
oyuna girdikten sonra max 10dk oynadım biraz daha sabretsem severim belki :)
 

Fauda

Level 8
Vergi
VIP Üye
Katılım
27 Haz 2021
Konular
1,069
Mesajlar
3,292
Reaksiyon Skoru
1,471
Altın Konu
100
Başarım Puanı
259
TM Yaşı
10 Ay 23 Gün
Online Süresi
43d 7h 15m
MmoLira
2,641
DevLira
12
Takipçiler
3
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst