Reklam vermek için [email protected]

Android En İyi QR ve Barkod Tarayıcı Uygulaması 2022!

KerenSophia

Level 1
Üye
Katılım
16 Ara 2021
Konular
2
Mesajlar
2
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
6
TM Yaşı
1 Ay 12 Gün
Online Süresi
41m
MmoLira
4
DevLira
0
Takipçiler
0

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

, herhangi bir android cihaz için süper hızlı, süper hafif ve kullanımı kolay bir kod tarayıcı uygulamasıdır. QRCode, hareket halindeyken ve her yerde her tür QR kodunu ve barkodu tarayabilir!

unnamed.png

QR Kodu ve Barkod Tarayıcı Uygulaması

& Barkod Tarayıcı uygulaması, basit bir arayüze sahip, kullanımı kolay. QRCode, QR, Data Matrix, Aztec, UPC, EAN, Code 39 ve diğer birçok format gibi tüm popüler barkod formatlarını tarayabilir.

QR Code & , ürün üzerindeki QR kodunu ve Barkodu tarayarak ürün bilgilerini hızlı bir şekilde aramanıza yardımcı olur. Kupon kodlarını, promosyon kodlarını, check-in etkinliklerini taramak için QR Kod ve Barkod Tarayıcıyı bile kullanabilirsiniz…

Ayrıca QRCode: QR Code Scanner & Barcode Scanner uygulaması, loş ışıklı yerlerde veya karanlıkta QR kodlarının / Barkodların taranmasını destekleyen bir flaşla donatılmıştır.

Kitaplık ve SDCard'dan görüntü QR Kodunu/Barkodunu tarayın. Telefonunuzun galerisindeki resimleri taramak için uygulamadaki resim simgesini seçin. Ardından galeriden taramak istediğiniz görüntüyü seçin, taradığınız qr kodun / barkodun içeriğini almak için “Tara” düğmesini seçmeye devam edin.

Kendi QR kodunuzu/Barkodunuzu kolayca oluşturun. Bir QR kodu oluşturmak için: QR Kod Tarayıcı uygulamasını açmanız ve ardından alt menü çubuğunda "Oluştur"u seçmeniz yeterlidir. Pano içeriği, web sitesi URL'si, metin, iletişim bilgileri, telefon numarası gibi ihtiyaçlarınıza göre oluşturabileceğiniz birçok QR kodu/Barkod türü vardır. cihazınızın kitaplığında veya herhangi bir yerde fotoğraf paylaşın.

QR kod tarayıcının geçmişini alın. Geçmiş özelliği, QR Code Scanner & Barcode Scanner uygulamasından taranan tüm QR kodlarını ve Barkodları görüntülemenizi sağlar. Geçmiş, net bir şekilde düzenlenir, böylece bilgilerinizi mümkün olduğunca verimli bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

QR kodu ve Barkodu taradıktan sonra sonucu arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst