Reklam vermek için [email protected]

Transformice 2 » Transformice 2 !

tsculup11

Level 1
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Üye
Katılım
10 Mar 2011
Konular
10
Mesajlar
12
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
63
TM Yaşı
10 Yıl 10 Ay 20 Gün
Online Süresi
3h 56m
MmoLira
20
DevLira
0
Takipçiler
0

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Transformice2.com bir transformice oyunudur ve ayrıca transformice oyna transformice hile gerek kalmadan çilek hilesi ve peynir hilesini araştırmadan. Ücretsiz peynir ve çileğe sahip olun, bu online çılgın fareler oyununu daha önce görmediyseniz bir şans vermenizi öneriyoruz.
Bu oyun tamamen takım oyunudur. Bir alanda oyuna başlarsınız ve baş fare dizilimleri iyi yaparsa bütün fareler o bölümü geçebilir; ancak dediğimiz gibi tamamen takım oyunu üzerine kuruludur. Bölüm geçtikte size de sıra gelebilir. Ne kadar hızlı olursanız takım arkadaşlarınız da çözümü o kadar hızlı bulabilir.

Transformice2 » Transformice 2 !


Birkaç özelliğimiz;
[*]İsim değiştirme sistemi,[*]Yarış odalarında rekor sistemi,[*]Oyunumuza özel etkinlikler,[*]Oyunumuza özel kürkler ve eşyalar,[*]Oyunumuza özel kodlanmış GÖREV sistemi,[*]Renkli unvanlar,[*]ve daha fazlası...

Başlangıç özelliklerimiz;[*]Racing %100[*]Defilante %100[*]Bootcamp %100[*]Vanilla %100[*]Survivor %100[*]Arkadaşlar Aktif.[*]Kabile Aktif[*]Totem Aktif.[*]Beceriler Aktif.

Ekibimiz

Kurucular
« Jacksparroww »

Site ; Transformice 2! > Transformice oyna ;
Forum ; Transformice 2 Forums ;
Ranking ; Transformice 2 Ranking ;


Contact: [email protected]

transformice, transformice 2, transformice oyna

transformiceoyna-100x.jpg
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst