Reklam vermek için [email protected]

xKehanet

Sıradışı Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Admin
Katılım
20 Nis 2019
Konular
3,726
Mesajlar
9,310
Reaksiyon Skoru
3,884
Altın Konu
425
Başarım Puanı
409
TM Yaşı
2 Yıl 9 Ay 13 Gün
Online Süresi
206d 19h 4m
MmoLira
13,479
DevLira
51
Takipçiler
24

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

image4f9f668f35add49c.png


Lotus Eater, Genshin Impact oyuncularının Enkanomiya'da tetikleyebileceği gizli bir Dünya arayışıdır. Görevi almak için, önce Enkanomiya'nın direnişinin uzun süredir devam eden bir figürü olan Spartacus'u ortaya çıkaracak bir dizi sembolü etkinleştirmeleri gerekir. Afterımage daha sonra oyunculardan öğrencisine bir mesaj iletmelerini isteyecektir.

Genshin Impact'teki Lotus Eater World Görevini nasıl bitireceği konusunda kafası karışan oyuncular için bu makalede çözümleri adım adım açıklayacağız.

imagee7997fd36133264d.png

Genshin Impact'te Lotus Eater World Quest Nasıl Tamamlanır?

Lotus Earter World Arayışını başlatmak için, oyuncular önce gizli bir Afterımage bulmalıdır. Bunu yapmak için, kuzeybatıdaki Teleportation of the Snake's Heart Noktasına ışınlanın, sonra küçük bir mağara bulana kadar uçurumdan aşağı kaydırın.

imagea9d8e435458d0d8f.png


Mağaraya girdikten sonra sol tarafa dikkat edin. Geçmesi gereken bir açıklığı olan küçük bir harabe olacak.

imageb3208e585748cf46.png


Oyuncular bir mağaraya rastlayana kadar koridoru takip etmelidir. Burası, Genshin Impact'in Divda'sını ve Resmi Ray'i içeren bir balık avına ev sahipliği yapıyor. Yakınlarda, bir Zaman Deneme Mekanizmasının yanında bir The Sentinel of Ruin bekliyor olacak. Düşmanı yen ve arkasındaki sunağa tırman. Şimdi, oyuncular duvardaki sembolleri etkinleştirme seçeneğine sahip olmalıdır.

image6be9b5bc04705092.png


İşaretler birer birer yanacak ve oyuncuların daha sonra takip etmesi gereken sırayı gösterecek. İlk sembolün yanında bir altın işareti vardır. Bu arada, son sembolün beş işareti olacak.

imagef22da3ff2b57aa3b.png


Sonra, The Heart of the Snake sunağa gidin. Orada, oyuncular her biri mağarada yaktıklarına benzer bir sembole sahip beş kapı görecekler. Diziyi etkinleştirmek için kapıya doğru sırayla dokunmanız yeterlidir. Portal, temas halinde karakteri merkeze geri gönderir, bu yüzden bu normal olduğu için alarma geçmeyin.

Oyuncular girişe başarılı bir şekilde dokunduğunda, üzerindeki sembol parlayacaktır. Gezgin tüm kapıları doğru şekilde etkinleştirirse küçük bir perde görünecektir.

image84fad17c8ae3d315.png


Daha sonra sunağın ortasında bir sonraki görüntü görünecektir. Ne yazık ki, çoğu ruh gibi, kim olduğunu unuttu ve böylece Yolcudan kimliğini bulmasına yardım etmesini istedi. Afterimage'a yardım etmek için oyuncuların Eski Bir Taş Tablet bulması gerekiyor. Bu öğe sunağın dış halkasının hemen etrafına yerleştirilebilir ve Sonraki görüntülerin adının Spartacus olduğunu ortaya çıkaracaktır.

image79d7324448c4d764.png


Daha sonra Spartacus, oyunculardan çocuklarını bulmasını istiyor. İşaretli yere gitmeden önce, önce Dainichi Mikoshi'ye bir gezi yapın ve zamanı Beyaz şövalye'ye değiştirin.

image9ffcff1ae64244ce.png


Bir sonraki adım için, üç Triangular Mechanisms bulunana kadar görevin talimatlarını izleyin. Her birinin arkasında taşınması gereken asılı bir fener var. İlk fener "üstte", ikincisi "altta" ve sonuncusu "ortada" olmalıdır. Mekanizmaya vurmak bu asılı öğeyi hareket ettirecek ve oyuncular "Bu doğru pozisyon gibi görünüyor" diyen bir komut istemi göründüğünde ne zaman doğru yaptıklarını bileceklerdir.

image8d2aeb303c9eefd2.png


Gizli kapı açıldıktan sonra içeri girin ve zamanı Geceye çevirebilecek bir Mekanizma bulun. Sonra dibe inin ve yukarı çıkmak için bir merdiven bulun. Sonunda oyuncular Spartacus'un çocuğunu bulacaklar.

imaged1d9f1f6c22f0bb2.png


Ruhun konuşmasını sağlamak için ikinci seçeneği seçin, Güneşten sonra karanlık başlar. Kısa bir konuşmadan sonra hayalet, Spartacus'un direnişinin artık var olmadığını ortaya çıkaracaktır. Sonra kaybolmadan önce Ejderhanın sırrını paylaşır. Ayrılmadan önce, oyuncular Görüntünün arkasında duran Ortak Sandığı açmalıdır. Genshin Multiplication Chest bu arayış ile ilgisi yoktur, ancak içindeki öğe diğer görevlerde kullanışlı olacaktır.

image638084ad6dc69086.png


Dragonbone Küresini almak için oyuncuların önce Lethe'nin Sularını toplaması gerekir. Konum keşfedilene kadar görev istemini takip etmeniz yeterlidir. Ardından, havuzun kilidini açmak için çevredeki düşmanları yen.

imageb27a61214fde4655.png


Lethe'nin Suları Ejderha Kemiği Çiçeğini sulamak için kullanılacak. Bundan sonra, oyuncular Dragonbone Küresini toplayabilmeleri için bir sonraki günlük sıfırlamaya kadar beklemek zorundalar.

imagef9b353f6233954ca.png


Sıfırlamadan sonra dev çiçeğe geri dönün ve Araştır düğmesine basın. Dragonbone Orb otomatik olarak oyuncunun envanterine eklenecek ve görev sonunda tamamlanacaktır. Bu görev tamamlandığında 30 Primojen verir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst