Reklam vermek için [email protected]

Satıyorum MSP2 Sınırsız Drop/ Log Koruması/ İtemci Banı Koruması

• Konbuyu başlatan xiao_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 921
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Sahibi
Konu Sahibi
xiao_

xiao_

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
2
Altın Konu
0
Başarım Puanı
10
TM Yaşı
1 Ay 27 Gün
Online Süresi
11h 38m
MmoLira
17
DevLira
0
Takipçiler
0

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Bu arada Keyloggerı meraktan o arkadaşa sadece atıcaktım hocam, Hilenin içeriği kullanan arkadaş söyleyebilir tamamen 0 yalandır. :) Hem drop konusunda hem itemci konusunda.

Razuning

Anne benim keleşim nerede?
Uzman
VIP Üye
Konular
60
Reaksiyon Skoru
929
Altın Konu
0
Başarım Puanı
193
TM Yaşı
4 Yıl 11 Ay 18 Gün
Online Süresi
105d 12h 2m
MmoLira
680
DevLira
95
Takipçiler
40
Bu arada Keyloggerı meraktan o arkadaşa sadece atıcaktım hocam, Hilenin içeriği kullanan arkadaş söyleyebilir tamamen 0 yalandır. :) Hem drop konusunda hem itemci konusunda.
art niyetlisin o zaman. madem öyle dediğini kanıtlar mısın? source kodlarından görüntüler atabilir misin?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
xiao_

xiao_

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
2
Altın Konu
0
Başarım Puanı
10
TM Yaşı
1 Ay 27 Gün
Online Süresi
11h 38m
MmoLira
17
DevLira
0
Takipçiler
0
art niyetlisin o zaman. madem öyle dediğini kanıtlar mısın? source kodlarından görüntüler atabilir misin?
Açıkçası keylogger atan birisinin SS lerine güvenmene gerek yok. Yukarıda yorum atan arkadaşa hileyi sattığımda ilk sattığım hali ve sonraki 2 güncellememi Temiz bir şekilde gönderdim ve Source kodlarını hiç bir şekilde bilerek kilitlemedim. Hatta hileyi satarken dahi arkadaşa * para umrumda değil eğlencesine yapıyorum* dedim, Para umrumda olsaydı çok rahat bir şekilde hileyi C++ dilinde yazıp kilitlerdim. Hilenin tüm source kodları açıktır yukarıdaki yazan arkadaşa özelden sorarak hilenin özelliklerinin her hangi bir yalan olup olmadığını öğrenebilirsin.

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Konular
10,116
Reaksiyon Skoru
8,626
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 23 Gün
Online Süresi
135d 17h 30m
MmoLira
18,751
DevLira
466
Takipçiler
185
Satıcının exe dosyası içerisinde keylogger gönderimi nedeniyle satışları durduruldu.
*Mağdur tarafa iletilen güncel dosyalar ile zarar karşılandığından herhangi bir ceza uygulanmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)