Reklam vermek için [email protected]

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,010
Mesajlar
4,405
Reaksiyon Skoru
1,672
Altın Konu
316
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 4 Gün
Online Süresi
101d 18h 43m
MmoLira
2,868
DevLira
12
Takipçiler
12

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt ederHemen tıkla, aramıza katıl!

Black Desert Online Seviyeler Ekipmanlar ve Üreme Rehberi

672768694.jpg

Bineğinizin seviyesini yükseltmek, yeteneklerini yükseltmenin en temel yoludur. Bineği eğiterek onu daha hızlı, daha dayanıklı ve daha fazlasını taşıyabilirsiniz. Atı seviyelendirmek için, ona binmeniz veya numaralar yapmanız gerekir. En iyi fikir, varsayılan yüksek seviyeli bir atı yakalamak ve performansını artırmak için atın seviyesini yükseltmektir. Bineği düzleştirirken, aşınmasını göz önünde bulundurun. Her şehirdeki ahır ustasından satın alabileceğiniz havuçlarla onun yıpranmasını ve sağlığını tazeleyebilirsiniz.

Ahır ustası, atın istatistiklerini sınırlı bir ölçüde yenileyen temel havuç türleri satar. Daha iyi havuç türleri elde etmek istiyorsanız, onları müzayede evinden satın almayı veya çiftliğinizde yetiştirmeyi düşünmelisiniz. Atın gelişimi, at eğitiminize paralel olarak gerçekleşir. Bu, ata binerken,sadece genel seviyenizi ve biniciliğinizi değil, aynı zamanda atın seviyesini de yükseltiyorsunuz. Seviye ne kadar büyük olursa, daha ileri seviyelere ulaşmak için o kadar fazla zaman harcamanız gerektiğini unutmayın. Bu tür atların seviye atlamak için daha fazla zamana ihtiyacı vardır.

Onu seviyelendirdikten sonra, daha hızlı seyahat edebileceğiniz, numaralar yapabileceğiniz veya maksimum sağlığını artırabileceğiniz ata özel yetenekler öğretebilirsiniz. Burada önemli bir unsur atların çeşitliliğidir. Yakaladıklarınız veya satın aldıklarınızın farklı yetenekleri olabilir. Bu nedenle, ata en iyi istatistik setini sağladığınız için burada biraz deneme yapmak iyi bir fikirdir.

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, atı istatistiklerini artıran çeşitli eşyalarla donatabilirsiniz. Bunlar eyerler, kanatlar, heybeler ve nallardır. Bunların hepsi ahır ustasından satın alınabilir. Bu tür öğeler genellikle engellenir ve tek seçenek, kararlı usta ile ilişkilerinizi geliştirmektir. Bu nedenle, iyilikler elde ettiğiniz mini oyunu (Dostluk) oynamalısınız. Ahırlardan satın aldığınız ekipmanlar temel öğelerdir ve ekipmanla ilgili görevleri tamamlayarak ve müzayede evinden satın alarak daha iyilerini elde edebilirsiniz.


Üreme

677691259.jpg

Yakalanan vahşi atlar Yetiştiriciliğe Kaydedilebilir . Her atın kendi üreme değeri vardır. Bu, atların bir kez (aygır) veya iki kez (kısrak) kaydedilebileceği anlamına gelir. Kayıtlı bir atın sağlıklı olması gerekir: ahırda sağlığına kavuşabilir veya havuçla besleyebilirsiniz. Yetiştiriciliğe kayıtlı bir atın fiyatı, kademeye bağlı olarak farklı olacaktır. Katman ne kadar büyük olursa, fiyat o kadar yüksek olur. Yetiştirme fiyatları zaten belirlenmiştir ve yalnızca minimum ve maksimum fiyat arasında seçim yapabilirsiniz. Bu tür atların kaydını silebileceğiniz ve daha fazla zorluk çekmeden binebileceğiniz için bu kolay bir paradır.

Sadece üreme ile ilgileniyorsanız, aygırınızı özel olarak seçin ve sadece kısrağınıza açık hale getirin. Çiftleşmeye başlamak için her iki atın da aynı ahırda olması ve tam sağlık ve dayanıklılığa sahip olmaları gerekir. Son faktör üreme şansı miktarıdır. Aygırlarda iki, kısraklarda ise bir tane bulunur. Bu nedenle, kısrağınızı üreme sürecinde zaten kullandıysanız, onu bir daha kullanamayacaksınız. Tüm süreç birkaç saat (3-6) sürer ve taylar aynı ahırda bulunabilir. İşlem bittiğinde damada gidin ve tayları alın. Yetiştirmede kullanılan aygırı geri almak için üreme bilgilerine erişin ve alımı seçin.

Yetiştirme sayesinde daha önce tescil edilmiş atlardan daha yüksek seviyeli atlar elde edebilirsiniz. Başka bir deyişle, tayların ebeveynlerinden daha güçlü olmaları mümkündür. Genç atların ileride damızlık kaydına alınabileceği, ana-babalarının satılabileceği veya serbest bırakılabileceği unutulmamalıdır. Ancak bu çözümün önemli bir dezavantajı var.

Artık üreme yeteneği olmayan bir atı satmak, fiyatını doğrudan etkileyecektir. Yetiştirme, ahırınızda çok fazla alan gerektirecektir. İşe yarayabilecek bir numara var. Yapmanız gereken tek şey at yetiştirmek istediğiniz bir kasabada uygun bir ev satın almak. Böyle bir ev bir at simgesiyle işaretlenecektir.

Black Desert'taki atlarla ilgili en önemli şeyler:

  • Vahşi bir atı yakalamak için en az 5. seviye eğitime ve 20. karakter seviyesine sahip olmanız gerekir;
  • Avınıza başlamadan önce ip ve küp şeker alın;
  • Her at bir ahırda kayıt gerektirir;
  • Atın dayanıklılığını havuçla veya bir atlıyı ziyaret ederek yenileyebilirsiniz;
  • Ata binerken bineğiniz deneyim ve ana seviyeler kazanır;
  • Üreme için sadece bir saplama kullanılabilir. Önce bir damızlık ve sonra bir kısrak seçmelisiniz, tersi değil;
  • Yavru, üreme için de kullanılabilir, ancak ebeveynleri ile birlikte kullanılamaz.


 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,109
Mesajlar
52,685
Reaksiyon Skoru
7,949
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 20 Gün
Online Süresi
133d 21h 39m
MmoLira
18,648
DevLira
460
Takipçiler
184
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst