Reklam vermek için [email protected]

Valorant'ta İsim Nasıl Değiştirilir?

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,018
Mesajlar
4,503
Reaksiyon Skoru
1,749
Altın Konu
343
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 12 Gün
Online Süresi
105d 15h 32m
MmoLira
3,008
DevLira
12
Takipçiler
12

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Change-Name-in-Valorant-1024x576.jpg


Valorant'ta İsim Nasıl Değiştirilir?

Valorant, beş farklı harita arasında farklı ajanlar olarak oynamanıza izin veren klasik bir 5v5 Taktik Birinci Şahıs Nişancı oyunudur.

Adınızı Değiştirme

Lobilerde tanınmaz hale gelmekten yeni bir şeyler denemeye kadar valorant bir isim değişikliği arzunuzun arkasındaki sebep ne olursa olsun, bir sonraki adıma geçmek için oyununuzu kapatmanız ve Riot ID'nizi hazır bulundurmanız yeterli olacaktır. Riot ID'niz hazır değilse hesabınızı kurtarma konusunda daha fazla yardım almak için Riot Games'in resmi destek sayfasını ziyaret edin.

Riot Kimliği nedir?

Riot ID ile ilgili her şeyi unuttuysanız, bu alfabe ve hashtag'in ardından 5 sayı veya alfabenin birleşimidir. Tamamı oyuncular tarafından sizi bulmak veya oyunlara eklemek için kullanılır. Riot Games hesabınıza bağlıdır ve hiçbir koşulda güvenlik nedeniyle başka bir kişiyle paylaşmamalısınız.

Resimde görebileceğiniz gibi, Riot ID'niz, lobideyken veya bir oyun için sıradayken diğer oyuncular tarafından görülebilir.

Not: Riot Hesap Kimliği ve Riot Kimliği, farklı kullanımları olan iki ayrı öğedir.

Riot Hesap Kimliği nedir?

Karışıklığı önlemek için Riot Hesap Kimliği, Valorant İstemcisini indirmek için Riot Games web sitesine giriş yapmak için kullandığınız şeydir. Riot Hesap Kimliğiniz ve Parolanız aynı zamanda oyun istemcisinde başarılı bir şekilde oturum açmanın anahtarıdır ve oyunu oynamanıza izin verir. Hesap konumu ve hesap adı gibi oyunla bağlantılı olmayan belirli oyun ayarlarını düzenlemek için bir Riot Hesap Kimliği de kullanılabilir.

Valorant İsim Değişikliği – Adım Adım

Şimdi, valorant adını değiştirmek için önce Riot Games Hesabınıza erişmeniz gerekiyor. Oyundaki oyun adınız veya görünen adınız Riot ID'nize bağlı olduğundan, değişiklikleri yapmak için resmi web sitesini ziyaret etmemiz gerekecek.  • Giriş yapmak ve Hesap Yönetimi bölümüne erişmek için kayıtlı e-posta kimliğinize gelen Doğrulama kodunuzu girin.
  • Sayfanın sol kısmında 'Hesap Yönetimi' altında verilen 'Riot ID' menüsünü tıklayın.

  • Yukarıda gösterilen ekranı görürseniz, Riot ID'nizi değiştirmeye devam edebilirsiniz. Gereksinimlerinize göre sadece Riot ID'nizi değiştirmek veya sadece Tagline'ınızı veya her ikisini birden değiştirmek mümkündür.
  • Yeni bir Valorant görünen adı girin ve 0-9 tuşlarını kullanarak sloganınızı üç veya dört basamaklı sayısal değerlerin herhangi bir kombinasyonuyla değiştirmeye devam edin. Benzersiz rakamlar elde etmek için slogan için rastgeleleştiriciyi de kullanabilirsiniz.
Not: Batı Avrupa bölgeleri için TopGaming#EUW gibi bazı bölgeler etiket satırı yerine Alfabeleri gösterebilir.
  • Değişiklikleri yaptıktan sonra, 'Değişiklikleri Kaydet'i tıklayın. Yeni kullanıcı adı mevcutsa, değişiklikler Riot Games sistemlerinde görünür olacaktır.
  • Son olarak, değişiklikleri görmek için oyuna giriş yapın.

Riot ID'yi değiştiremiyor musunuz?

Riot ID'nizi değiştiremiyorsanız, bunun nedeni bir Riot ID'nizin 30 günde bir değiştirilebilmesi olabilir. Lobilerde tanınmaz hale gelmekten yeni bir şeyler denemeye kadar, şu anda valorant adınızı herhangi bir nedenle ve istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz. Ancak bir kez değişiklik yaptığınızda bu süre içinde tekrar değiştiremezsiniz.

Bu adımları takip etmek, valorant isim değişikliği ihtiyacınızı kolayca karşılayacaktır. Görünen adınızı değiştirmek için krediye ihtiyaç duyacağınız diğer Riot Games'in aksine, bunu yapmak şu anda size hiçbir şeye mal olmuyor. Ayrıca bu adımları, Parolanız, konumunuz vb. gibi Riot Hesap Kimliği bilgilerinizi istediğiniz zaman ücretsiz olarak değiştirmek için de kullanabilirsiniz. Riot Hesabı Kimliğinizi asla kimseyle paylaşmadığınızdan ve Riot Kimliğinizi yalnızca arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,121
Mesajlar
52,844
Reaksiyon Skoru
8,934
Altın Konu
399
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 28 Gün
Online Süresi
138d 15h 5m
MmoLira
18,796
DevLira
469
Takipçiler
189
Paylaşım için teşekkürler.
 

Ctrl Alt Delete

Level 5
TM Üye
Katılım
7 Eyl 2011
Konular
98
Mesajlar
872
Reaksiyon Skoru
186
Altın Konu
0
Başarım Puanı
116
TM Yaşı
10 Yıl 4 Ay 25 Gün
Online Süresi
3h 27m
MmoLira
20
DevLira
0
Takipçiler
18
Eline sağlık hocam güzel paylaşım.
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst