Reklam vermek için [email protected]

Avrupanın En Çok Aranan Üçlüsü H.F.M

• Konbuyu başlatan teatone
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 228
  • Görüntüleme 8K
3.29 yıldız(lar) 7 Değerlendirme Değerlendirenler
Konu Sahibi
Konu Sahibi
teatone

teatone

𝐌𝐚𝐠𝐢𝐜𝐭𝐨𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐎𝐰𝐧𝐞𝐫
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
57
Reaksiyon Skoru
355
Altın Konu
0
Başarım Puanı
164
TM Yaşı
6 Yıl 2 Ay 8 Gün
Online Süresi
20d 18h 21m
MmoLira
1,065
DevLira
12
Takipçiler
13
Pardon ? ortada bir ticaret mi var ? ...

Bir dakika bekle orada, bunu sen mi diyorsun?

Birlikte çalışacağımız proje dosyasını kalkıp bu forumda paylaşmayla beni tehdit eden sen değil misin? Üstelik her ne kadar aramız bozulmuş olsa da ben hiç kimseye bir parçasını bile vermezken? Üzerinde ben o kadar emek ve uğraş verirken sırf bana karşı diş bileyip paylaşmak ile tehdit eden sen değil misin?

Arayüz GUI'in ne zaman paylaşıldığını da idrak edebilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum, sen neyi paylaştıktan sonra paylaşılmış onu iyi idrak etmeye çalış önce.

Hangi dolandırıcı konularından bahsediyorsun buraya açık bir şekilde paylaş kimseye özelden gönderme. Bu şekilde mi kandırmayı deneyeceksin yoksa?

Yusuf seninle çok net konuşacağım, M2M konusunda sakın beni (kötü insan benmişim) gibi sınama kaybeden kişi sen olursun.

Fingolfin ✓

Level 99
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Konular
30
Reaksiyon Skoru
308
Altın Konu
0
Başarım Puanı
118
TM Yaşı
1 Yıl 4 Ay 7 Gün
Online Süresi
82d 10h 35m
MmoLira
776
DevLira
24
Takipçiler
19
Bir dakika bekle orada, bunu sen mi diyorsun?

Birlikte çalışacağımız proje dosyasını kalkıp bu forumda paylaşmayla beni tehdit eden sen değil misin? Üstelik her ne kadar aramız bozulmuş olsa da ben hiç kimseye bir parçasını bile vermezken? Üzerinde ben o kadar emek ve uğraş verirken sırf bana karşı diş bileyip paylaşmak ile tehdit eden sen değil misin?

Arayüz GUI'in ne zaman paylaşıldığını da idrak edebilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum, sen neyi paylaştıktan sonra paylaşılmış onu iyi idrak etmeye çalış önce.

Hangi dolandırıcı konularından bahsediyorsun buraya açık bir şekilde paylaş kimseye özelden gönderme. Bu şekilde mi kandırmayı deneyeceksin yoksa?

Yusuf seninle çok net konuşacağım, M2M konusunda sakın beni (kötü insan benmişim) gibi sınama kaybeden kişi sen olursun.

Tayfun .d umurumda değilsin bu konuda değil bana hiç bi zararı olmadı olamazda kendince uzun yazip boş yapan kısma düşmüşşün sana dosyayi ben verdim ben warez ettim. arayüzü ben yarım yamalak kurdum sen paylaştın sağdan soldan gavurlardan topladiğin şeyleri bana atarak piyasaya ben sürdüm diyorsun ne yazarsam yazayim sen gerçekleri bildiğin için ağlamana gerek yok daha yorum atmayacağim :D keyfim yerinde

Konu Sahibi
Konu Sahibi
teatone

teatone

𝐌𝐚𝐠𝐢𝐜𝐭𝐨𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐎𝐰𝐧𝐞𝐫
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
57
Reaksiyon Skoru
355
Altın Konu
0
Başarım Puanı
164
TM Yaşı
6 Yıl 2 Ay 8 Gün
Online Süresi
20d 18h 21m
MmoLira
1,065
DevLira
12
Takipçiler
13
Tayfun .d umurumda değilsin bu konuda değil bana hiç bi zararı olmadı olamazda kendince uzun yazip boş yapan kısma düşmüşşün sana dosyayi ben verdim ben warez ettim. arayüzü ben yarım yamalak kurdum sen paylaştın sağdan soldan gavurlardan topladiğin şeyleri bana atarak piyasaya ben sürdüm diyorsun ne yazarsam yazayim sen gerçekleri bildiğin için ağlamana gerek yok daha yorum atmayacağim :D keyfim yerinde

Benim niyetim insanlara ne kadar vicdansız olsalar da asla zarar vermek değildir. Uzun yazı konusundaki takıntından vazgeçmelisin. İnan bana hiç kimseyi bu şekilde konuşarak bana düşman edemezsin. Sahip olamadığın bir öznitelik yüzünden insanları bu konuda yargılama.

Bana verdiğini ima ettiğin dosyayı sözünde dahi duramayıp public(warez) ettiğini kabul ediyorsan eğer, adamlığını konuşma konusunda daha fazla da kendimi yormama gerek yok. Çünkü kendin ifade ettin onun açıklamasını bu cümlen ile.

Mağaza arayüzü doğru ya da yanlış tam ya da eksik ben senden rica ettim geldin sen kurdun ve evet sana ait, bunu kabul ediyorum çünkü gerçek bu yönde.
Fakat biliyor musun? Ben onu da hiç kimseye vermeyecek kadar sözümün eri ve sadığı kalmıştım. Sen ne zaman ki sözünü tutmayıp emeğime karşı ihanet ettiysen ardı sıra o dosya da benim tarafımdan foruma düştü. Ben o dosyalar ile oyun açmayı hayal ediyordum çünkü.
Bir insana verilebilecek en büyük zarar ve kötülük, önce umut verip, sonra o umutları boşa çıkarmaktır. Umutları yıkmak, hayatları yıkmaktır.
Belki de farkında olmadan, ne çok umut olup ve ne çok umut yıktığını görmeye çalışmalısın... İşte belki o zaman o umutlarını yıktığın insanlar seni kötülemekten vazgeçebilir kendiliğinden, önce aynaya bakmaya çalış olur mu?

Biliyor musun?

Sesli konuşmanızda Discord mikrofonun açık kaldığında o K isimli kişinin aldığı ses kaydını dinlediğim gün senin ne kadar vicdansız ve merhametsiz bir insan olduğunu anladım. Çünkü o sesi dinleyene kadar o kişinin ve başkalarının senin hakkında söylediği hiç bir şeye inanmıyordum. Çekemiyorlar, bu güzel insanı diyordum.. Keşke o videoyu indirseydim de bütün bu foruma şu an gösterebilseydim, belki bir nebze olsun utanma duygun vicdana gelirdi. Hoş gerçi ilahi adalet çoktan gördü ve şahidim de zaten bir Allah. Sen şu an bu söylediğimi yalanlayacak bile olsan da ilk defa bir şeyi çok güzel söylemişsin;
sen gerçekleri bildiğin için ağlamana gerek yok daha yorum atmayacağim :D keyfim yerinde

Doğru, sen de gerçekleri bildiğin ve ilahi katta şahit tuttuklarım olduğu için burada kişilerin yorumlarının bir önemi yok.

Keyfinde bu durumlar sonrasında yerindeyse o halde insanlık notunu da vermiş oluyoruz bu durumda.

Şimdi istersen artık yaz ya da yazma, ancak dikkat et üçüncü defa yasaklanma.. Çünkü gerçekten kendi kendini rezil eden bir insanı ciddiye almayacağım artık.

*Kastamonolu*

Level 2
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
29
Altın Konu
0
Başarım Puanı
42
TM Yaşı
2 Yıl 2 Ay 6 Gün
Online Süresi
22h 5m
MmoLira
126
DevLira
3
Takipçiler
0
Ben mevzu ne anlamadım hala :2gamer:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)