Reklam vermek için [email protected]

Avrupanın En Çok Aranan Üçlüsü H.F.M

• Konbuyu başlatan teatone
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 228
  • Görüntüleme 8K
3.29 yıldız(lar) 7 Değerlendirme Değerlendirenler

blackjack1921

coffee love
Deneme Mod
Konular
28
Reaksiyon Skoru
572
Altın Konu
0
Başarım Puanı
164
TM Yaşı
2 Yıl 10 Ay 18 Gün
Online Süresi
86d 18h 42m
MmoLira
2,305
DevLira
27
Takipçiler
24
Herkese selam. Konudaki 44 sayfa yazıyı üşenmeden okudum. 1 kere yazınca sürekli bildirim gelince olayları merak ettim. Bu konudan nasıl bildirim almam bilen yardımcı olabilirse sevinirim. Öncelikle yazım birilerine ters gidicekse kimse kusura bakmasın. Gözlemlediğim şeyleri söylemek istiyorum sadece.
1- Konu sahibi kişi çok uzun yazılar yazıyor. Bunu ne için yazdığını çözemedim. Haklı çıkmak için yazıyorsa kendisini acilen bu algıdan kurtarmalı. Oradaki yazılar daha kısa yazılabilir.
2- Konuya yorum yazan genel kitle konu sahibini sevmiyor ya da talihsiz olaylar yaşamış. Fakat asıl ilgimi çeken bu olaylara karışmayan insanların burada namuslarını savunuyormuşçasına iki taraftan birini savunması. Olayların hiç birini tam olarak bilmeniz mümkün değil. Bu yüzden körü körüne bir inanca inanmamanızı öneririm.
3- Konu kime neyi kanıtlamak için açılmış belli değil. Şahsen yorumları okuduğumda her tarafın bir suçu varmış gibi geliyor bu yüzden sanki kimse aklanamıyor.

Bildirim almama işini bilen arkadaşlar anlatırsa sevinirim hayırlı akşamlar.
Ekran Alıntısı.PNG

lumbery

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
3
Altın Konu
0
Başarım Puanı
10
TM Yaşı
3 Ay 2 Gün
Online Süresi
4h 34m
MmoLira
13
DevLira
0
Takipçiler
0
Dieses Thema und die Beschwerden darin sind zu %100% richtig! diese Person namens mehmetcan yk stellt sich links und rechts mit den von anderen verwendeten Namen vor. Ich kenne Fingolfin und die andere Person nicht!!! M.y.K Ich habe ein paar Freunde, die mit ihm handeln und dann verletzt werden. Wir werden für diese Person einen Beschwerdedatensatz erstellen. Meine Kommentare in diesem Forum werden immer gelöscht. Ich denke, es gibt ein voreingenommenes Managementverständnis. Diejenigen, die falsch sprechen und lügen, stehen im Vordergrund, diejenigen, die die Wahrheit sagen, sind im Hintergrund und sogar verboten.

blackjack1921

coffee love
Deneme Mod
Konular
28
Reaksiyon Skoru
572
Altın Konu
0
Başarım Puanı
164
TM Yaşı
2 Yıl 10 Ay 18 Gün
Online Süresi
86d 18h 42m
MmoLira
2,305
DevLira
27
Takipçiler
24
Dieses Thema und die Beschwerden darin sind zu %100% richtig! diese Person namens mehmetcan yk stellt sich links und rechts mit den von anderen verwendeten Namen vor. Ich kenne Fingolfin und die andere Person nicht!!! M.y.K Ich habe ein paar Freunde, die mit ihm handeln und dann verletzt werden. Wir werden für diese Person einen Beschwerdedatensatz erstellen. Meine Kommentare in diesem Forum werden immer gelöscht. Ich denke, es gibt ein voreingenommenes Managementverständnis. Diejenigen, die falsch sprechen und lügen, stehen im Vordergrund, diejenigen, die die Wahrheit sagen, sind im Hintergrund und sogar verboten.
אם תכתוב כמה שאתה יכול, נוכל להבין את הבעיה שלך.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
teatone

teatone

𝐌𝐚𝐠𝐢𝐜𝐭𝐨𝐌𝐚𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐎𝐰𝐧𝐞𝐫
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
57
Reaksiyon Skoru
355
Altın Konu
0
Başarım Puanı
164
TM Yaşı
6 Yıl 2 Ay 8 Gün
Online Süresi
20d 18h 21m
MmoLira
1,065
DevLira
12
Takipçiler
13
Herkese selam. Konudaki 44 sayfa yazıyı üşenmeden okudum. 1 kere yazınca sürekli bildirim gelince olayları merak ettim. Bu konudan nasıl bildirim almam bilen yardımcı olabilirse sevinirim. Öncelikle yazım birilerine ters gidicekse kimse kusura bakmasın. Gözlemlediğim şeyleri söylemek istiyorum sadece.
1- Konu sahibi kişi çok uzun yazılar yazıyor. Bunu ne için yazdığını çözemedim. Haklı çıkmak için yazıyorsa kendisini acilen bu algıdan kurtarmalı. Oradaki yazılar daha kısa yazılabilir.
2- Konuya yorum yazan genel kitle konu sahibini sevmiyor ya da talihsiz olaylar yaşamış. Fakat asıl ilgimi çeken bu olaylara karışmayan insanların burada namuslarını savunuyormuşçasına iki taraftan birini savunması. Olayların hiç birini tam olarak bilmeniz mümkün değil. Bu yüzden körü körüne bir inanca inanmamanızı öneririm.
3- Konu kime neyi kanıtlamak için açılmış belli değil. Şahsen yorumları okuduğumda her tarafın bir suçu varmış gibi geliyor bu yüzden sanki kimse aklanamıyor.

Bildirim almama işini bilen arkadaşlar anlatırsa sevinirim hayırlı akşamlar.
Gözlemleriniz ve eleştiriniz için teşekkür ederim. Bunun kusurluk bir tarafı yok. Teşekkür edilmesi gerekir sadece : )
Çok haklısınız, bu daha kısa olarak yazılabilir. Lakin bizim milletimiz de kısa şeyleri anlayamamak ve idrak edememe problemi var. (Söz meclisten dışarı)
Ben yapım gereği yazım üslubuna çok dikkat eden ve geniş kapsamlı açıklama yapan birisiyim. Bu bazı kişi ve kişileri derinden çok rahatsız edebilir ki ediyor da bazıları ise niyetimi anlayınca çok beğenebiliyor. Ancak kötü ve art niyetli bir düşüncem yok. Haklı çıkmak gibi bir düşüncem ise asla olmadı çünkü zaten anlattığım her şey ispat edilebilir nitelikte. Bu nitelikte ispatsız konuşanlar düşünsün bu düşünceyi.
Konuya yorum yazan genel kitle konuda ismi geçen kişi ve kişilerin yakınları (tabiri caizse saz arkadaş) çevresi oluyor. Bu nedenle beni sevmemeleri gayet doğal. Talihsiz olaylar konusunda ise pek bir olay yok yaptıkları düzenbazlıkların dışarı vurulması ve huzursuz olup buraya gelip ortalığı karıştırmaları dışında elbette.
Kimseye bir şey kanıtlamak için açılmadı zaten, amacı bu değil. Konunun açılma nedeni satış yapan ne olduğu kimliği cismi belirsiz, insanlarla ses ortamına girmekten kaçınan, başka forumlarda bazı kişi ve kişilerin ismini kullanan forumda önceden ikinci dereceden satış yasağı olan birinin sattığı içeriklere güvenilmemesi ve bu içeriklerin aslında tamamen ücretsiz kaynaklardan esinlenerek ticari amaca çevrildiği yönünde toplumsal bilinçlendirme amaçlı açılmış bir konudur. Aklanmayı düşünme gibi bir niyetim yok, çünkü aklanacağım bir durum yok. Ben Metin 2 tabanlı oyun modding ile (artık) ilgilenmiyorum. Daha büyük projelerim(iz) var ve onlarla ilgili çalışmalarım(ız) sürüyor.
Belirttiğim gibi, suçlu bir taraf olduğumu düşünmüyorum, kaldı ki eğer böyle bir yaklaşımda ve atıfta bulunacak birisi veya birileri var ise atıf bulunduğu ve/veya bulunacağı konuya ya da olayı yönelik derhal ispat göstermek ile mükelleftir.
Unfortunately, my knowledge of German is not enough. So i will try to explain in english (at least i will try that)

Thank you for your comment and validating approach on the subject content. I don't know what names this person used (I didn't know there was such a case until you said it), if you start a topic with evidence to prove it, you can be sure that I will give my full support.

I think you should not delay this issue too long for social awareness and information purposes. Try to create this topic as soon as possible. If it's about forum administration, I don't want to make any predictions. Because there are managers who do their job right. But all I can say is that I know that people who enter this forum as a trial moderator for their personal interests do not have any managerial qualifications.

One of them is in this thread! Such people should be removed from this forum as soon as possible in order for the members of the community to have a healthy communication and sharing. This is my personal opinion, although of course iknow it's 100% true and some really agree with me, this is just a thought (for now) for those who agree with me.. :)

Fingolfin ✓

Level 99
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Konular
30
Reaksiyon Skoru
308
Altın Konu
0
Başarım Puanı
118
TM Yaşı
1 Yıl 4 Ay 7 Gün
Online Süresi
82d 10h 35m
MmoLira
776
DevLira
24
Takipçiler
19
Bu konuyu bu yıl 2 kez görüyorum.
1 cisi 4 ay evveldi uzun r konu idi 1 saat okudum.
Hak verdim
2.ci konusu bu adamın. Yine haklı.

Bu insanlar neden banlanmıyor bu topluluktan.
Yönetim ne kazancınız var
Yönetim bu hesaplar sizin yan hesabınız mı.

Bu ahlaksız ekip üyelerini banlayın. Temizlik iyidir.

Pardon ? ortada bir ticaret mi var ? tayfun iyi ki guiyi insanlik edip vermemişim demek sonu burada olacakmış :) o yüzden kimseye güvenmeyin sana tayfun hakknıdakı dolandırıcı konularını atayim say say bitiremezsin.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)