Reklam vermek için [email protected]
Kaynak ikonu

Çalışıyor Metin2 [TR/GF] OpenBot v3 | Farmbot, Fishbot, EnergyBot | Free Multihack l Updated 16.01.2022 2022-01-20

indirmek için izniniz yok
5.00 yıldız(lar) 5 Değerlendirme Değerlendirenler
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Replicant

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Konular
10,116
Reaksiyon Skoru
8,626
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 23 Gün
Online Süresi
135d 17h 30m
MmoLira
18,751
DevLira
466
Takipçiler
185

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Yada ban yememek için neler yapmak gerekiyor hangi programları kullanmak gerekiyor admin lütfen yardımcı olur musun?

Red ban sistemsel bir durum hiç hile kullanmayıp red ban alan arkadaşlar var.Bir üst yorumda renix güzel bir açıklama getirmiş bu konuya.

Şu anda hemen her hilede ve her zamanda böyleydi ban yememek diye 1 şey yok , ama bunun süresini uzatmak sizin elinizde,
Örnek , herkesin kastıgı zindanlarda kasarsanız yada bilinen yerlerde yine örnek 90 lvl de itemsiz hidraya girerseniz ban yersiniz, red ban da sadece hile kullanımında olan 1 şey degil normalde yiyebilirsiniz.

Şu an red ban diye 1 sıkıntı var ama uzun sürmez hiç 1zaman sürmedi :D mutlaka bulunur 1 yolu . ve hatta red ban bence farm yapanlar için ideal günde 4-5 saat kas aktar itemi devirli kullanın charları yani 10 charınız olsun günde 3 charı girin 3 er saat arada 1 de 12 saat aralıklı girin ve itemleri aktarın pazar charınız hile olmasın ve mümkünse farklı pc de olursa daha uzun süre dayanır

Balık ta risk daha fazla genelde tüm temaslı charlarınız yiyebilir ve bu genelde şikayetten oluyor ama sen zanndiyorsunki sistem yakaladı , geçen metin2 resmi forumda şikayet vardı adam sürekli 1 haftadır gunluk 100-150 yabbi koyoyrmuş gm araştırdı 5 dakka sona tüm hesapları banlandı hatta yere atıp aldıgı depo charıda satıp wonları aktardıgı charıda ban yedi yazdı , yani hile kullananın sonu belli eninde sonunda ban :D arada sattıgın kar

anıltaha

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
72
TM Yaşı
12 Yıl 5 Ay 23 Gün
Online Süresi
13h 14m
MmoLira
30
DevLira
0
Takipçiler
0
Red ban sistemsel bir durum hiç hile kullanmayıp red ban alan arkadaşlar var.Bir üst yorumda renix güzel bir açıklama getirmiş bu konuya.
güzel fakat zaten arkadaşlın dediği gibi hileyle ancak 1 gün girilebiliyor hesaba 1 defa sadece. Ve bu bir kez girişte nasıl bir farm ile para kasıpta temiz çara aktabilirizki?

renix55

Level 3
TM Üye
Üye
Konular
3
Reaksiyon Skoru
59
Altın Konu
0
Başarım Puanı
51
TM Yaşı
1 Yıl 9 Gün
Online Süresi
9d 4h 53m
MmoLira
310
DevLira
0
Takipçiler
0
Mesala her serverda sohanda yapacagınız farm işe yarar sargı bezi bilinmeyen ilaç en kasik yöntemdir,ben 24 saatte 190 bilaç +sız 140+lı 200 kusur sargı bezi artsızı 150 + lı kastım 3 gun aktardım pazara 8won kastım , yada etkinlikleri takip edecen ayışıgı dan 80-90 w arası kastım ama evet aylarca hileyle farm yapılmıyor yani aynı charla sende yeni sisteme göre starteji geliştircen yapacak bişi yok, 1 öneri daha unixmini2 yi kullan 5 tane simya charı yap onda red ban yok biraz zahmetli ama elimizde olanı bu :D

anıltaha

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
72
TM Yaşı
12 Yıl 5 Ay 23 Gün
Online Süresi
13h 14m
MmoLira
30
DevLira
0
Takipçiler
0
Mesala her serverda sohanda yapacagınız farm işe yarar sargı bezi bilinmeyen ilaç en kasik yöntemdir,ben 24 saatte 190 bilaç +sız 140+lı 200 kusur sargı bezi artsızı 150 + lı kastım 3 gun aktardım pazara 8won kastım , yada etkinlikleri takip edecen ayışıgı dan 80-90 w arası kastım ama evet aylarca hileyle farm yapılmıyor yani aynı charla sende yeni sisteme göre starteji geliştircen yapacak bişi yok, 1 öneri daha unixmini2 yi kullan 5 tane simya charı yap onda red ban yok biraz zahmetli ama elimizde olanı bu :D
bak kendin söylüyorusn unixmini2'de red ban yok diye. Bu hiledede red ban olmasa keşke veyahut banı erteleyecek bir yazılım ne bilim ben herşeyi denediim yok abi :D

metig2

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Altın Konu
0
Başarım Puanı
17
TM Yaşı
2 Yıl 11 Ay 2 Gün
Online Süresi
2h 14m
MmoLira
20
DevLira
0
Takipçiler
0
İlk kullanımımda sura ve şaman denedim otomatik vuruş videodaki ninja gibi çalışmıyordu zaten. Onun dışında deneyimlerime göre oyundan düştüğünde otomatik giriş yapıyor ve bazen çok sık peş peşe düşüşler yaşıyorsun ve tekrar tekrar girince sistem algılıyor ban yiyorsun. 2 saattir ninja oynuyorum otomatik vuruşu gayet verimli çalışıyor ve otomatik girişi kapattım birkaç gere düşüp girsem de şimdilik ban yemedim.
teşekkür ederim yorumunuz ve yardımınız için

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)