Reklam vermek için [email protected]

Hyundai, ‘Minnoş’ SUV Modeli Casper’ın İlk Fotoğraflarını Paylaştı

  • Konbuyu başlatan Bynoo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 65

Bynoo

Mutlu
Fahri Üye
TM Üye
Katılım
30 Eyl 2014
Konular
638
Mesajlar
2,804
Reaksiyon Skoru
807
Altın Konu
0
Başarım Puanı
247
Yaş
21
TM Yaşı
7 Yıl 3 Ay 26 Gün
Online Süresi
3d 27m
MmoLira
1,186
DevLira
0
Takipçiler
9

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Son yıllarda piyasaya sürdüğü otomobillerle sektördeki yerini güçlendirmeyi başaran Güney Koreli otomobil üreticisi Hyundai, eylül ayında bir lansman etkinliği düzenleyecek. Bu lansman kapsamında Casper isimli yeni bir mikro SUV duyuracak şirket, bu aracın görüntülerini ilk kez paylaştı. Aracın ultra kompakt yapısı bile tüketiciler için tercih nedeni olacak gibi görünüyor.

Oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan araç, adeta bir kutuyu andırıyor. Bütün haliyle her şeye rağmen oldukça şık görünen Casper, sahip olduğu LED farlar, modern tasarım dili ve cam tavanı ile de dikkat çekiyor. Hyundai'ın ultra kompakt SUV'u, özellikle de şehir trafiği için uygun bir yapıya sahip.

Karşınızda Hyundai Casper

Hyundai Casper


Hyundai yetkilileri, Casper'ın boyutlarını resmi olarak açıklamadılar. Ancak araçla ilgili sızdırılan bilgiler, Casper'ın 3.595 mm uzunluğa, 1.595 mm genişliğe ve 1.575 mm de yüksekliğe sahip olacağını gösteriyor. Yani Hyundai, hatchback araç sınıfını sağından solundan sündürerek, bir SUV oluşturmuş gibi görünüyor. Bu arada, Casper'dan çok daha kalıplı hatchback araçların olduğunu da atlamamak gerekiyor.

Hyundai


Hyundai Casper, 2 motor seçeneği ile gelecek. Bu motor seçeneklerinden birincisi 1.0 litrelik atmosferik motor, ikincisi ise yine 1.0 litrelik turbo benzinli olarak karşımıza çıkacak. Atmosferik motorun 76 beygir, turbo motorun ise 100 beygir gücünde olacağı, ayrıca her iki motor seçeneğinin de 4 ileri otomatik şanzıman ile destekleneceği belirtiliyor.

Casper


Yaklaşmakta olan aracın dış tasarımını gösteren Hyundai yetkilileri, iç tasarım ile ilgili hiçbir ipucu vermediler. Ancak hemen yukarıda yer alan fotoğraf, bu aracın orta konsolunda araç hacmine kıyasla büyük duran bir multimedya ekranı olacağını gösteriyor. Şirketin eylül ayı içerisinde düzenleyeceği lansman, Hyundai Casper'ın tüm detaylarını gün yüzüne çıkarmış olacak.

kompakt SUV
 

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,014
Mesajlar
4,457
Reaksiyon Skoru
1,712
Altın Konu
316
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 7 Gün
Online Süresi
103d 11h 8m
MmoLira
2,929
DevLira
12
Takipçiler
12
Paylaşım İçin Teşekkürler
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst