Reklam vermek için [email protected]

New World Kılıç ve Kalkan ustalık ağacı: En iyi avantajlar, ipuçları

ByESiNTi

ByESiNTi TURKMMO
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Ayın Üyesi
Paylaşım
Admin
Altın Üye
Katılım
21 Nis 2021
Konular
1,017
Mesajlar
4,466
Reaksiyon Skoru
1,721
Altın Konu
343
Başarım Puanı
259
Yaş
46
TM Yaşı
9 Ay 8 Gün
Online Süresi
104d 16h 41m
MmoLira
2,942
DevLira
12
Takipçiler
12

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

new-world-sword-and-shield-e1628109256395.jpg


New World Kılıç ve Kalkan ustalık ağacı: En iyi avantajlar, ipuçları

Klasik Kılıç ve Kalkan kombinasyonu, Yeni Dünya'da PVP'ye karşı koymak için yıkıcıdır ve savaş alanına hükmetmek istiyorsanız bu yapıya özel olarak bakmak isteyebilirsiniz.

Amazon Game'in MMO türüne ilk girişi olan New World , ne yazık ki Eylül 2021'e kadar ertelendi , ancak oyundaki bazı silah sınıfları konusunda çok fazla sevgi var.
Kılıç ve Kalkan ikilisi, oyun sırasında eriştiğiniz ilk silahlardan biridir ve ister PVP ister PVE olsun, en iyilerinden biri olduğu kanıtlanmıştır.
Kılıç ve Kalkan ustalık ağacınızı oluştururken belirtmeniz gereken en iyi avantajların yanı sıra her bir yeteneğin ne yaptığını inceleyeceğiz.


New-World-beta-progress-carry-over-1024x576.jpg

Yeni Dünya: Kılıç ve Kalkan ustalığı

Kılıç ve Kalkan ikili kullanım kombinasyonu birbiriyle el ele gider ve PVP eylemi için oldukça güçlü oldukları düşünülür. Esas olarak, Kılıcınızla sert hasar verirken gelen saldırıları engelleyebileceksiniz.
 • Devamını Okuyun: Yeni Dünyada Nasıl Etki Alanı Büyücüsü olunur
Aşağıda, Kılıç ve Kalkan ağacınızı oluştururken tercih etmek isteyeceğiniz bazı temel özellikler bulunmaktadır, çünkü bunlar rakibinizi iyileştirme şansınızı büyük ölçüde artıracaktır. Bu ister PVP'de ister PVE'de olsun, diğer sınıflara kıyasla aşırı derecede güçlü olacaksınız.
 • Kalkan Hücumu
  • Bu yetenek, düşmanları sersemletmek ve Büyücüleriniz veya diğer oyuncular onları temizlerken onları geri atmak için harikadır. Karakterinizi “5 metre ileri koşarak düşmanları geri püskürterek ve %125 silah hasarı vererek” tetikleyecektir.
 • Ters Bıçak
  • Karakterinizi kılıcınızla dilimlemek için çevirdiğinizde, bu yetenek “%175 silah hasarı” verecektir. Bekleme süresi 20 saniye iken, bu hareketle rakibinizin sağlığını kırabileceksiniz.
 • Sıçrayan Grev
  • Son olarak, Leaping Strike yeteneği adından da anlaşılacağı gibi oynanır. Oyuncular "4 metre sıçrayacak ve %135 silah hasarı verecek." Bu, çalıların arasından sinsi bir saldırı için veya savaş alanına hücum ederken hemen hızlı bir vuruş yapmak istediğinizde harika olabilir.
Kullanmanızı önerdiğimiz diğer yeteneklerden bazıları şunlardır:
 • Shield Bash – “%50 silah hasarı verir ve önünüzdeki düşmanları 2 saniyeliğine sersemletir.”
 • Son Geri Sayım – "Sağlığınız %50'nin üzerindeyse: Hasar azaltma %20 arttı."
 • Meydan Okuyan Duruş – “8 saniye boyunca saldırganlardan gelen temel hasarı %30 azaltın.”

f18837ee617ca89cb9857e1f0f023441-1024x435.jpg


Yeni Dünya'da Kılıç ve Kalkan yapısıyla gidilebilecek çok sayıda yol var, ancak bu silahla yapabileceğiniz çok fazla yanlış şey yok!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst