Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu Storm the Maw | Turkmmo ile WoW Görev Rehberi #1

DorukZarslan

Profeyşınıl lider
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
183
Reaksiyon Skoru
379
Altın Konu
8
Başarım Puanı
193
MmoLira
905
DevLira
0
Takipçiler
7
Maw'da 3 nadir veya özel karşılaşma patronunu öldür.
que.png

Açıklama
Maw için, şu ana kadarki en küçük savaş bu göreev ile mümkün olmuştur. '' Sen, Maw Walker, buna bir son verme gücüne sahipsin. Gardiyanın toprakları hakkında çok az şey biliyoruz, ancak hayal etmenin ötesinde güçlü. Bugün sizden bir şey istiyorum ki, başka kimseye yüklenmeyeyim. Onun topraklarına seyahat et ve onun güçlerinin büyümesini yavaşlatmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor.

OLASI ÖDÜLLER :
ödül1.png

Kazançlar;
Bu görevi tamamladıktan sonra;
2.000 populations kazanacaksınız,tabii ki ödüllere ek olarak :D

Bu görev,oyunun ileri seviye görevlerinden biridir,hemen hemen karakterinizin toplam i level'inin, 850 ve üzeri olması ön görülür,eğer değilse görev için guildden veya friends yani arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz,görev'in ait olduğu patch Shadowlands patch'idir,son seviyeler için oyuna gelen bir güncelleme olduğundan,biraz daha güçlü karakterlere hitap etmektedir,ödülleri de ona göre realm'lere göre iyi şekilde seçilmiştir.

Görev için oluşabilecek olası buglar;

ÖRN : 2 Adet boss'u öldürdüm fakat,üçüncüsü gözükmüyor,boss görünmüyor/2 adet boss görünmüyor/logout attım çözümü yok/

Çözüm yolu; exclution skilleri ile bossları öldürmemeyi deneyin,logout atmak yerine log silin,oyunu kapatıp açın,açıldıktan sonra 5 dakikalığına bekleyin ve ch güncelleyin,sorunlar ortadan kalkacaktır,genellikle oyun içerisinde çok sorun yaşanmayan görevlerden biridir.

Aynı zamanda,shadowlands yamasında bir etkinlikte de görev olarak kullanılır,o da şöyledir

World Of Warcraft: Shadowlands'daki haftalık arama etkinliklerinizin bir parçası olarak, covenant sanctum size Storm the Maw adlı bir görev verecektir. Görev açıklaması şöyledir: Etkinlik süresi boyunca haftalık görev olarak MAW görevini aldığınızda,3 adet boss'u öldürerek HAFTALIK PUAN - WEEKLY POİNTS kazanabileceksiniz.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)