Reklam vermek için [email protected]

Fortnite'da Supercharged XP Nasıl Gidilir?

  • Konbuyu başlatan Fauda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 49

Fauda

Kargaşa
TM Üye
Üye
Katılım
27 Haz 2021
Konular
491
Mesajlar
1,469
Reaksiyon Skoru
773
Altın Konu
52
Başarım Puanı
184
MmoLira
1,363
DevLira
0
Takipçiler
2

Fortnite'da Supercharged XP Nasıl Gidilir?​


Süper şarjlı XP bonusu da dahil olmak üzere Fortnite'da seviye atlamanızı hızlandırmanın birçok yolu vardır. Ancak, etkinleştirme gereksinimleri ve nasıl çalıştığı, ilk uygulandıktan sonra bazı oyuncuların sezonları için bir sır olarak kalır. Ayrıca süperşarjlı XP'nin ne olduğu ve nasıl elde edileceği konusunda kafanız karıştıysa, size yardımcı olduk.
Fortnite'da Supercharged XP Nasıl Gidilir?

Bu kılavuzda, Fortnite'ın en son 6. sezonunda süper şarjlı XP'nin nasıl elde edileceğini ve önceki sezonlarda nasıl çalıştığını açıklayacağız. Ek olarak, bonusla ilgili birkaç genel soruyu yanıtlayacağız.

Supercharged XP Nedir?​

İlk olarak, süper şarjlı bir XP'nin ne olduğunu tanımlayalım – bu, XP'nizi ikiye katlayan bir bonus. Gereksinimleri karşıladıktan sonra giriş yaptığınız anda bonus etkinleştirilir. Haritada yeni alanlar keşfetmek dışında oyundaki tüm eylemler için geçerlidir. Ancak, alabileceğiniz maksimum XP için bir üst sınır vardır.

Sezon 2'de Supercharged XP Nasıl Elde Edilir?​

Fortnite'ın ikinci sezonu çoktan gitmiş olsa da, süper şarjlı XP'nin çalışma şekli değişmedi. İlk günlerde, bazı oyuncular çift DP hafta sonlarını süper şarjlı DP ile karıştırırdı. Ancak, bunlar iki farklı bonus.
Çifte DP elde etmek için hafta sonu oynamanız gerekir (ancak herhangi bir hafta sonu değil – bunlar bir defaya mahsus etkinliklerdir), oysa süper şarjlı DP'yi etkinleştirmek için hızlı ve günlük görevlerinizi atlamanız gerekir. Bu kulağa garip gelebilir, ancak o kadar sık oynamayan oyuncuların her gün oynayanlara kıyasla iyi bir seviyede kalmasına izin veriyor. Ertesi gün Fortnite'a giriş yaptığınızda, süper şarjlı XP etkinleştirilmelidir.
Yaygın bir yanılgı, bonusun dört aşamalı olduğudur. Bu her zaman böyle değildir – aslında, günlük görevleri tamamlamadan kaçırdığınız XP miktarını kazanana kadar sürer. Bu nedenle, bu görevleri atlamak, onları tamamlayan oyunculardan daha fazla XP kazanmanın bir yolu değil, daha çok zaman kazanmanın bir yolu.
maxresdefault-1.jpg

Sezon 3'te Supercharged XP Nasıl Elde Edilir?​

3. Sezon, güçlendirilmiş XP bonusu açısından 2. sezondan biraz farklıydı. Bunu elde etmek için hızlı ve günlük görevleri atlamanız gerekirdi, ancak XP yalnızca sezonun sonunda piyasaya sürüldü.
Bu bilgiler üçüncü sezon gittiği için anlamsız görünebilir ancak geliştiricilerin gelecekte bunu tekrar yapmaya karar verebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, önceki sezonların hafızasına güvenmek yerine, her yeni sezonun başlangıcından önce güçlendirilmiş XP etkinleştirme gereksinimlerini kontrol ettiğinizden emin olun.
maxresdefault-1-1.jpg

Sezon 4'te Supercharged XP Nasıl Elde Edilir​

4. sezonda, süper şarjlı XP en baştan oyuna geri döndü, yani diğerleri kadar sık oynayamayan oyuncular avantajlarını geri aldı. Tek yapmanız gereken günlük görevleri tamamlamayı atlamaktı. Ertesi gün oyuna giriş yaptığınızda bonus aktif hale gelir.
gdfsdfsdf.jpg

Sezon 5'te Supercharged XP Nasıl Elde Edilir​

Süper şarjlı XP'yi etkinleştirmek için hızlı ve günlük görevlerinizi atlamanız gerekir. Bu ilk başta garip gelebilir, ancak o kadar sık oynamayan oyuncuların her gün oynayanlara kıyasla iyi bir seviyede kalmasına izin verir.
Yine de her gün oynayabilirsiniz - ancak bunları tamamlamaktan kaçınmak için hızlı ve günlük zorlukların neler olduğunu önceden kontrol etmeniz gerekir. Ertesi gün Fortnite'a giriş yaptığınızda, süper şarjlı XP etkinleştirilmelidir.
Yaygın bir yanılgı, bonusun dört aşamalı olduğudur. Bu her zaman böyle değildir – aslında, günlük görevleri tamamlamadan kaçırdığınız XP miktarını kazanana kadar sürer. Bu nedenle, bu görevleri atlamak, onları tamamlayan oyunculardan daha fazla XP kazanmanın bir yolu değil, daha çok zaman kazanmanın bir yolu.
supercharge_insert.jpg
Fortnite_20191102104714

6. Sezonda Supercharged XP Nasıl Elde Edilir?​

Süper şarjlı XP açısından, yeni Fortnite sezonunun son sürümüyle hiçbir şey değişmedi. Etkinleştirmek için yine de hızlı ve günlük görevleri tamamlamayı atlamanız gerekiyor. Yine de her gün oynayabilirsiniz, ancak bunları tamamlamaktan kaçınmak için mevcut hızlı ve günlük görevlerin neler olduğunu önceden kontrol ettiğinizden emin olun.
Efsanevi ve haftalık görevleri tamamlamakta sorun yok – aslında bunları süper şarjlı DP bonusu ile birleştirmek arzu edilir. Ertesi gün oyuna giriş yaptığınızda, bonus aktif hale gelir ve görevleri atlayarak kaçırdığınız XP miktarını kazanana kadar devam eder. Bu doğru - güçlendirilmiş XP, onları tamamlayan oyunculara kıyasla size çok büyük bir avantaj sağlamaz, ancak size çok zaman kazandırabilir.
51796322cd2ab264f6116f26284f5eb9.jpg

 

Göktuğ UYANIK

Stand tall, even if that means standing alone
TM Üye
Üye
Katılım
3 Eki 2017
Konular
609
Mesajlar
4,371
Reaksiyon Skoru
1,655
Altın Konu
139
Başarım Puanı
262
MmoLira
4,327
DevLira
47
Takipçiler
13
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst