Reklam vermek için [email protected]

Genshin Etkisinde Xiao Nasıl Gidilir?

Fauda

Kargaşa
TM Üye
Üye
Katılım
27 Haz 2021
Konular
491
Mesajlar
1,469
Reaksiyon Skoru
773
Altın Konu
52
Başarım Puanı
184
MmoLira
1,363
DevLira
0
Takipçiler
2

Genshin Etkisinde Xiao Nasıl Gidilir?​


Liyue'nin Genshin'deki yeminli koruyucusu ile yakınlaşmaya ve kişiselleşmeye hazır mısınız? Xiao, 1.3 güncellemesiyle oynanabilir bir karakter olarak tanıtıldığında Genshin Impact topluluğunu kasıp kavurdu, ancak onun hakkında pek bir şey bilinmiyor.
Xiao-Wish-Art.jpg

Genshin Etkisinde Xiao Nasıl Gidilir?

Bu mesafeli karakter yalnız olmayı tercih edebilir, ancak koşullar uygunsa Gezgin'e eşlik eder. Ne yazık ki, 1.6 güncellemesinden itibaren oynanabilir bir karakter olarak mevcut değil. Ancak, MiHoYo, geri dönüşü için talebin yeterince yüksek olduğunu hissederse, gelecekte bu değişebilir.
Xiao'nun şu anda müsait olmaması, onun nihai dönüşüne hazırlanamayacağınız anlamına gelmez. Kim olduğunu, partinize nasıl ekleyeceğinizi ve savaş alanında neler sunabileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Genshin Etkisi Xiao Nasıl Gidilir?​

Xiao, Şubat 2021 güncellemesi 1.3'te "Gündelik Hayata Davet" etkinliğiyle tanıtılan yeni beş yıldızlı oynanabilir bir karakterdir.

Nasıl açılır?​

Teknik olarak, Xiao'yu oyunda oynanabilir bir karakter olarak kullanmak için "kilidini açmanız" gerekmez. Amber, Kaeya veya Lisa gibi ücretsiz oynanabilir bir karakter değil. Partiniz için Xiao'yu elde etmek için ana hikayenin belirli bir bölümüne ilerlemeniz gerekmez.
Ancak, o ise özel etkinlik şeridinde aracılığıyla kullanıma sunulan bir özel beş yıldızlı bir karakter.
Xiao'nun yer aldığı en son etkinlik, Şubat 2021'deki "Günlük Hayata Davet" etkinliğindeki oynanabilir çıkışıydı. Etkinlik 17 Şubat 2021'de sona erdi, bu yüzden onu o zaman almadıysanız, geliştiricilerin karakter afişini yeniden yayınlamasını beklemeniz gerekecek.

adımlar​

“Sıradan Hayata Davet” Dilek etkinliği sırasında, Xiao'yu Genshin Impact'in gacha tarzı Dilek sistemi aracılığıyla elde edebilirsiniz. Eğer aşina değilseniz aşağıdaki adımlara göz atın:
 1. Oyunu başlat.
  1-27.png
 2. Ana menüye gidin.
  2-29.png
 3. İstek simgesini seçin (dördüncü sıradaki ilk simgedir).
  3-25.png
 4. Karakter Olayı başlığı sekmesine gidin.|
  5-16.png
 5. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan "Dilek x 1" veya "Dilek x 10"u seçin.
  4-26.png
 6. Seçiminizi onaylayın ve parmaklarınızı çaprazlayın.
  6-10.png
Genshin Impact'in gacha sisteminden çekmek için Dileklere ihtiyacınız var. Oyunda iki tür Dilek vardır: Tanıdık Kader ve İç içe Kader. Macera Sıralamanızı ilerlettiğiniz, görevleri tamamladığınız veya Primogem'lerle takas ettiğiniz için bir ödül olarak Kader alabilirsiniz.
Kaderler, ana menünüzde bulunan oyun içi mağaza Paimon's Bargains'de satın alınabilir. Bu rotaya gitmeye karar verirseniz, Karakter Dileği pankartından çekmek için Intertwined Fates'e ihtiyacınız olacak.
Karakter Dileği pankartları her güncellemede değişebilir, bu yüzden Xiao'yu elde etmeye kararlıysanız, onu "kazanma" şansınız için güncellemeleri kontrol etmeye devam edin.
Wish sistemini kullanmanın, her "çekme" ile istediğiniz karakteri veya silahı alacağınızı garanti etmediğini unutmayın. Genshin Impact geliştiricileri, Japonya'da popüler olan gacha otomatlarını taklit eden bir algoritma kullanıyor.
Zor kazanılan Dilekleriniz veya Kaderleriniz için hangi ödülleri alacağınızı asla bilemezsiniz, ancak bir etkinlik sırasında bir afişte yer alan beş yıldızlı karakterleri kazanma şansınız %50'dir. Standart Karakter başlığını kullanarak beş yıldızlı karakterleri kazanma şansınızın %1'den az olduğunu düşündüğünüzde, şansınız iyi görünüyor. “10 Dilek” seçeneği gibi çoklu Dilek çekmeleri de istediğiniz karakteri kazanma şansınızı artırabilir.
Wish sistemini kullanma konusunda cesaretiniz kırılmadan önce, oyunun bir “merhamet sistemi” olduğunu bilmelisiniz. İlk çekişinizde veya 55. çekişinizde karakterinizi veya tercih ettiğiniz silahı alamayabilirsiniz. Ancak, beş yıldızlı afiş öğesini 89 kez denerseniz, bir sonraki veya 90. çekişinizde öğeyi garanti altına alırsınız. Yine de, öne çıkan beş yıldızlı karakterlerin Wish çekmenizde %50'lik bir şansa sahip olduğunu unutmayın.
Ayrıca, önceki bir beş yıldızlı karakter etkinliğini denediyseniz ve karakteri almadıysanız, o etkinlikteki ilerlemeniz bir sonraki beş yıldızlı etkinlik başlığına taşınır.
Afiş ödülleri ve onları kazanma şansınız hakkında daha fazla bilgi için afiş İstek sayfasındaki "Ayrıntılar" düğmesine bakın. Ekranınızın alt kısmına yakın bir yerde bulunur.

 

Göktuğ UYANIK

Stand tall, even if that means standing alone
TM Üye
Üye
Katılım
3 Eki 2017
Konular
609
Mesajlar
4,371
Reaksiyon Skoru
1,655
Altın Konu
139
Başarım Puanı
262
MmoLira
4,327
DevLira
47
Takipçiler
13
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst