Reklam vermek için [email protected]

GTA 5'Te Nasıl Zengin Olunur?

  • Konbuyu başlatan Fauda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 95

Fauda

Kargaşa
TM Üye
Üye
Katılım
27 Haz 2021
Konular
491
Mesajlar
1,469
Reaksiyon Skoru
773
Altın Konu
52
Başarım Puanı
184
MmoLira
1,363
DevLira
0
Takipçiler
2

GTA 5'Te Nasıl Zengin Olunur?​


Grand Theft Auto (GTA) 5 sekiz yıl önce piyasaya sürüldü, ancak oyun sürekli güncellemeler nedeniyle bugün popülerliğini koruyor. Seleflerinin adımlarını takip ederek, oyuncuların bir karakteri kontrol etmesine ve para kazanmak için suç işlemesine izin veriyor. Ancak, ilk başladığınızda nakit her zaman düşüktür.
GTA 5'te Nasıl Zengin Olunur?

GTA'da para kazanmanın bazı basit yollarıyla başlayalım. Eski oyunlarda mevcut olanın aksine, size anında servet kazandıran bir hile yoktur. Daha yeni sürümde, ceplerinizi parayla doldurmanın en iyi yollarını bulmanız gerekecek.
Neyse ki, sizin için araştırmamızı ve çözmeyi yaptık. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bölümleri okumak.

Hisse Senedi Yatırımı

Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, hisse senetlerine yatırım yapabilir ve GTA 5'te yüksek bir getiri elde edebilirsiniz. İşin püf noktası düşükten alıp yüksekten satmaktır. Başka bir deyişle, hisse senetleri ucuzken alın ve değeri yükseldiğinde satarsınız.
Bir "istismar", finansal bir karar vermeden önce oyununuzu kaydetmek ve otomatik kaydetmeyi kapatmaktır. Otomatik kaydetmeyi devre dışı bırakarak, üzerine yazılacağından endişe etmeden önceki bir kaydetme durumuna dönebilirsiniz. Bundan sonra, gidin ve bazı hisse senetlerine yatırım yapın.
Değer kazanacağını bildiğiniz bir hisse bulmaya çalışın. Yatırım yaptıktan sonra güvenli evinize gidin ve tasarruf etmeden dinlenin. Hisse senedinin kâr ettiğini fark ederseniz, zirveye ulaşana kadar beklemeye devam edin.
Hisse senedi önemli bir kâr elde etmek için zirveye ulaştığında sat. Ne kadar çok yatırım yaparsanız, o kadar çok getiri elde edersiniz. En iyi yanı, otomatik kaydetmediğiniz için önceki kaydetmeyi yükleyebilir ve yatırımınızın başarısız olduğu döneme geri dönebilirsiniz.
Franklin olarak oynarken, yatırım yapmanıza ve kar etmenize izin veren bazı Suikast görevlerine erişebilirsiniz. Hikaye modunu geçene kadar bu görevleri tamamlamayın. Hikaye modunu tamamladıktan sonra üç karakterle de istediğiniz kadar para yatırabilirsiniz.

Gündüz hırsızlığı

Oyuncu olmayan karakterler (NPC'ler), ATM'den çıktıklarında ellerinde ekstra nakit bulundurma eğilimindedir. İnsanlar faturalarını yenilemek için birini ziyaret ettiğinden beri tıpkı gerçek hayat gibi. ATM'nin etrafında bekleyin ve NPC'yi çıplak yumruklarınızla veya bastırılmış bir silahla sokun.
Yakalanırsanız her şey boşa gideceğinden, polis gelmeden kaçtığınızdan emin olun.
Mağazalar ve dükkanlar da kolay nakit için mükemmel kaynaklardır. Elinizde bir silah olduğundan emin olun ve onu sallayarak yürüyün. Kasiyerleri hızlandırmak ve size paralarını vermek için birkaç kez ateş edin.
Robbery.png

Birkaç mağazada iki kasa var ve ikincisini vurursanız fazladan para tükürüyor. Bu numarayı kullanmadan önce ilk kayıttaki tüm parayı alın.
Dükkanı soyduktan sonra yakınlarda park etmiş aracınıza binin ve uzaklaşın. Polisler gelmeden kaçsan daha iyi olur çünkü soygunu tekrar kolaylaştırır.
Yeterince pratik yaparak yan yana birkaç mağazayı soyabilir ve karınızı artırabilirsiniz. Süreci mümkün olduğunca hızlandırdığınızdan emin olun.

Sokak Yarışları

Franklin yarışta oldukça yeteneklidir ve yarışları önemsiz kıldığı için bazı sokak yarışlarına katılabilirsiniz. En iyi spor arabayı almaya çalışın ve karşılayabileceğiniz her şeyle yükseltin. Yükseltmenin etkili bir örneği Coil Voltic'tir.
Franklin'in özel yarış yeteneğiyle yarış kazanmak nispeten kolaydır. Bu yetenek, virajları son hızla dönmesine izin verir, ancak beceri tükenebilir. Bir köşeyi veya yoğun trafiği temizlemeyi bitirdiğinizde, yeteneği anında devre dışı bırakın.
Bir yarışa başlamadan önce sarı yetenek çubuğunu doldurun. Dolu bir barla yarışa girerek, yarışları kazanmak için yeterli güce sahip olduğunuzdan emin olursunuz.
street-race.png

Karakterinizin yeterli parası yoksa, uygun bir yere araba park edebilir ve karakterleri değiştirebilirsiniz. Diğer karakter olarak oynarken, araba hala orada olacak. Daha sonra özelleştirebilir ve işlemi gerektiği gibi tekrarlayabilirsiniz.

Zırhlı Arabaları Soymak

Gezinirken bazen haritada mavi bir nokta görürsünüz. Birini soymaya hazır olun çünkü yakınlarda zırhlı bir araç var demektir. Hiçbir yerde hareket etmiyorsa, daha kolay bulacaksınız.
Park edilmiş bir zırhlı araç, elinde evrak çantasıyla yürüyen bir kişiye sahip olma eğilimindedir. Kişiyi vurursanız, hemen yaklaşık 3.000 ila 8.000 dolar kazanırsınız. Bazen o kişi orada değildir ama yine de umut vardır.
Zırhlı arabayı çalıp arka kapılardan geçmeyi başarırsanız, parayı alabilirsiniz. Bu kapıları açmanın bir yolu, arabayı suya sürmektir. Patlayıcılar da işe yarar ama size aranan üç yıldızı getirir.
money-truck.png

Bu zırhlı arabalar da sabit yerlerde ortaya çıkıyor. Bunları ezberleyin ve kolay kazançlar için geri dönebilirsiniz.

Ödüllendirici Bir Misyon

Bu görev herkes için görünebilir, ancak Franklin'in onu tetikleme şansı daha yüksek. Evinin etrafında dolaşıyorsanız, şehrin güneydoğu kısmı olan ve Rancho Bölgesi'nde bulunan Little Bighorn Bulvarı yakınında bazen mavi bir işaret belirir.
Oraya gidin ve Gray Nicholson adında genç bir adam bulun. Size bisikletinin çalındığını söyleyecektir. Görünmesi garanti değil, ama gelirse, şanslısınız.
Bisikleti bul ve ona geri ver. Seni 100.000$ ile ödüllendirecek.

Sonny'nin Kızını Kurtar

Yakındaki toprak yoldan Paleto Körfezi'ne giderseniz, bir kızı öldürmek üzere olan iki adamla karşılaşabilirsiniz. Onu kurtarırsanız, nereye gideceğinizi size söyleyecektir, bu da Vinewood'dur. Daha sonra seni arayacak ve sana 60.000 dolar gönderecek.
Bize sorarsanız, bu basit bir iş için biraz hızlı para.

Biraz para biriktir

Oyunun ilk bölümlerinde para almak zor olacağından, aşırı harcamaları kısmaya çalışın. O zamana kadar silahlar da kolay gelmiyor. Çok fazla araç satın almamaya çalışın. Araba çalabilirsen daha iyi silahlar için daha fazla para biriktirirsin.
İyi silahlar için para biriktiriyor olsanız bile, sabit bir düzene bağlı kalmaya çalışın. Her durumda çalışmak için yeterince iyi olmalıdır. İlk soygunuzu tamamladıktan sonra rahatlayabilir ve daha fazla harcamaya başlayabilirsiniz.
Daha az, daha çoktur ve bütçe yaparak, daha sonra harcamak için çok paranız olur.
 

Göktuğ UYANIK

Stand tall, even if that means standing alone
TM Üye
Üye
Katılım
3 Eki 2017
Konular
609
Mesajlar
4,371
Reaksiyon Skoru
1,655
Altın Konu
139
Başarım Puanı
262
MmoLira
4,327
DevLira
47
Takipçiler
13
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst