Reklam vermek için [email protected]

Overwatch Ligi Jetonları Ve Yeni Overwatch Görünümleri Nasıl Elde Edilir?

  • Konbuyu başlatan Fauda
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 106

Fauda

Kargaşa
TM Üye
Üye
Katılım
27 Haz 2021
Konular
491
Mesajlar
1,469
Reaksiyon Skoru
773
Altın Konu
52
Başarım Puanı
184
MmoLira
1,363
DevLira
0
Takipçiler
2

Overwatch Ligi Jetonları Ve Yeni Overwatch Görünümleri Nasıl Elde Edilir?​

1627564523339.png


Summer Showdown başlarken, avatarınız için yeni Overwatch görünümleri almanın zamanının geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Bu oyun içi eklemeleri ele alan çevrimiçi forumları okuduysanız, skinleri nasıl satın alacaklarını bulamamış, hüsrana uğramış kullanıcılarla mutlaka karşılaşacaksınız. Neyse ki, jeton ve görünüm elde etmenin en iyi yollarını öğrendikten sonra bu görev çok zor değil.
Bu makale size Overwatch'ta nasıl jeton ve görünüm alacağınızı gösterecektir.

Overwatch Görünümleri​

Overwatch görünümleri renk ve kullanılabilirlik açısından farklılık gösterir. Bir karakteri özelleştirmek, dünyanın her yerinden insanlar için oyunun en sevilen yönüdür. Oyuncular için 300'den fazla varsayılan görünüm vardır.
Overwatch League jetonlarını nasıl alacağınızı ve Overwatch League görünümlerini nasıl satın alacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Overwatch Ligi Görünümleri​

Overwatch'da skin almanın birkaç yolu vardır. Kostümler, bireysel kahramanların görünümünü değiştirmek için kullanılabilen "kozmetik" olarak bilinir. Genellikle bir kıyafet değişikliğinden daha fazlasıdır ve belirli bir kahraman için silahlarının görünümünü veya renk düzenini değiştirebilirler.
Sıradan görünümler varsayılandır, Nadir görünümler tipik olarak bir kahramanın renk düzenini değiştirir, Epik görünümler rengi değiştirir ve diğer görünümler ve Efsanevi görünümler genellikle eksiksiz kostüm değişiklikleri, eklenen diyaloglar, ifadeler ve daha fazlasıdır. Overwatch League Token planına benzer şekilde, kredili görünümleri zaten satın alabilirsiniz, ancak çoğu görünüm, kazanılan ganimet kutularından toplanır. Son Kış etkinliği sırasında mevcut olanlar gibi sezona özel görünümler, sezonluk ganimet kutularında gelir.

Görünümler , Overwatch Tokens sistemini kullanarak veya haftalık görevleri tamamlayarak satın alınabilir . Görünümler, diğer oyunculara zaferlerinizi gösterirken avatarınızı kişiselleştirmenin harika bir yoludur. Her sezon yeni Görünümler yayınlanır ve katıldığınızı, başarılı olduğunuzu ve o sezonun kurallarına göre oynadığınızı varsayarsak, bazı yeni görünümler alacaksınız.

Screen-Shot-2021-07-24-at-5.11.24-PM.png


Haftalık görevler yapmayı seçerseniz, belirli sayıda oyun oynadıktan sonra yeni Görünümler alacaksınız. Haftalık görevler sonunda çeşitli ödüller sunar. Yaklaşan haftalık mücadeleleri ve kazanabileceğiniz Görünümleri Battle.net web sitesinde görebilirsiniz .
Son olarak, Yağma Kutularında Overwatch Kaplamaları alabilirsiniz. Loot Box'ları seviye atlayarak elde edebilir veya oyun içinde Shop'u seçerek satın alabilirsiniz.

Overwatch Ligi Jetonları nasıl alınır​

Lig Jetonları, yukarıda bahsettiğimiz gibi size Görünüm satın alma seçeneği sunar. Ancak, Lig Jetonlarını nasıl elde edersiniz? Bu sekmenin göründüğünü görmek için Overwatch'ın en son sürümüne güncellemeniz gerekir . Konsolunuz oyunları otomatik olarak güncelleyecek şekilde yapılandırılmamışsa Ayarlar, Güncellemeler'e gidin ve en son sürüme manuel olarak yükseltin. Kesin adımlar konsolunuza göre değişir.

1. Overwatch League Tokens sekmesi göründüğünde, ana menüden ona tıklayın:
Overwatch Ligi Jetonları ve Overwatch Ligi görünümleri nasıl elde edilir

2. Hangi takımı ve ardından hangi karakter için Overwatch Ligi görünümü satın almak istediğinizi seçin:
kırpma20180110_19

3. Satın Al'a tıklayın (ekranın sağ üst köşesinde). Daha önce Overwatch League Token satın almadıysanız veya satın almak istediğiniz Overwatch League görünümü için yeterli token yoksa, bir Token paketi seçmeniz istenecektir.
snip20180110_21

Overwatch Lig Jetonlarının maliyeti:
  • 100 Jeton: $4.99
  • 200 Jeton: 9.99$
  • 400 Jeton: 19.99$
  • 900 Jeton: 39.99$
  • 2.600 Jeton: 99,99 $
Onaylandıktan sonra, görünümünüz karakterinizin gardırobuna eklenecektir.
 

Göktuğ UYANIK

Stand tall, even if that means standing alone
TM Üye
Üye
Katılım
3 Eki 2017
Konular
609
Mesajlar
4,371
Reaksiyon Skoru
1,655
Altın Konu
139
Başarım Puanı
262
MmoLira
4,327
DevLira
47
Takipçiler
13
Paylaşım için teşekkürler.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst