Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez, Bülent Uygun'a ateş püskürdü..!!

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Ticaret - 0%
0   0   0
Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu İbrahim Üzülmez, Bülent Uygun'a ateş püskürdü..

"7 yeriz, 9 yeriz, ancak 8 yemeyiz" diyerek Beşiktaş´a göndermede bulunan Bülent Uygun´a, Sivasspor maçı öncesinde Üzülmez yanıt verdi: Biz gerekeni futbolumuzla söyleyeceğiz.

Uygun, ‘7 gol yeriz, 9 gol yeriz, ancak 8 yemeyiz’ demişti. Bu sözler bir gaf değildi. Resmen bizimle dalga geçmeye çalıştı... Biz o seviyeye inip, laf yarışına girmeyeceğiz. Sporcuyuz, işimiz futbol oynamak. Çıkıp oynayacağız ve gerekeni yapacağız...

‘Dalga geçmeye çalıştı’

Fenerbahçe-Sivasspor maçı öncesinde Bülent Uygun, “7 gol yeriz, 9 gol yeriz, ancak 8 yemeyiz” diyerek Beşiktaş’ın Liverpool hezimetine göndermede bulunmuş ve tepkileri üzerinde toplamıştı. Bu haftaki Sivasspor-Beşiktaş karşılaşması yaklaşırken, Kara Kartal’ın tecrübeli oyuncusu İbrahim Üzülmez bir açıklamada bulundu. Takım arkadaşları adına konuştuğunu belirten deneyimli futbolcu, “Bu sözler bir gaf değildi. Resmen bizimle dalga geçmeye çalıştı” dedi.

‘Gerekeni yapacağız’

“Biz o seviyeye inip, laf yarışına girmeyeceğiz” ifadesini kullanan Üzülmez şöyle devam etti: Sporcuyuz, futbolcuyuz ve işimiz futbol oynamak. Çıkıp, oynayacağız ve gerekeni yapacağız. Bunu da herkes görecek. Şampiyonluk konusuna gelince... Konuşmak için erken, kalan maçların hepsini kazanmak istiyoruz. Şampiyonluk heyecanı, takımdaki herkesin gözünden okunuyor. En başta da hocamızın... Bu işi başaracak kapasiteye sahibiz” diye konuştu.

Bülent Uygun ne söylemişti?

“Avrupa’da hangi kupaya katılırsak, ona göre transferler yapacağız. Bu UEFA da olabilir, Şampiyonlar Ligi de... Burada hemen eleştiri yapmak isteyen arkadaşlar olacaktır. Bizim ülkemizde herkes futbolu çok iyi biliyor ya. Onlara da bir laf söyleyeyim; evet 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz...”
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst