Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu New World - Para Nasıl Kasılır?

5.00 yıldız(lar) 1 Değerlendirme Değerlendirenler

Tungа

All that glisters is not gold
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
VIP Üye
Turnuva
Yönetici
Katılım
29 Eyl 2009
Konular
582
Mesajlar
6,899
Reaksiyon Skoru
4,838
Altın Konu
123
Başarım Puanı
344
Yaş
27
TM Yaşı
12 Yıl 3 Ay 28 Gün
Online Süresi
107d 2h 27m
MmoLira
6,077
DevLira
87
Takipçiler
155

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

Bu kılavuz size New World MMORPG'de altın kasmak ile ilgili herşeyi anlatacak. Yeterli paraya sahip olmak tüm çok oyunculu oyunlarda gereklidir, çünkü yeni ekipmanlar, yükseltmeler ve diğer faydalı şeyler satın alabilirsiniz. Güçlenirsiniz ve çok daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Para kazanmak için en önemli becerilerden biri, etrafınızda neler olduğunu fark edebilme yeteneğidir. Bazen çok tatlı fırsat veya fırsatlar keşfedebilirsiniz. Bu çok önemli, özellikle de oyunun başında ekonomi istikrarlı olmadığında. Oyun içi ekonomide neler olduğuna dikkat edin ve hızlı tepki verin.

Oyunda çantalarınızı nakitle doldurmanın birkaç yolu vardır. Hepsi farklı karlılığa sahiptir ve farklı bir süre tüketir.

Görev Yapmak​

Görevleri tamamlamak, bazı paraları almanın ilk ve en belirgin yoludur. Bitirdiğiniz her görev size biraz altın ve deneyim puanı verecektir. Yerleşim yerlerinde yeni görevler alabilirsiniz.

Farming gold with quests


Bu yol en hızlısı değildir ve yeterince kazanabilmeniz için çok zaman harcamanız gerekir. Bu yöntemi ana yöntem olarak önermiyoruz, çünkü çok fazla zaman tüketirken yeterli ödül vermiyor.

Ganimet Satmak​

Görevleri tamamladığınızda ve dünyayı keşfettiğinizde birçok düşmanla karşılaşırsınız. Onları öldürebilir, ganimet toplayabilir ve satıcılara satabilirsiniz. Düşman oyun stilinize uygun bir öğeyi bile düşürebilir ve önceki ekipmanınızı satın almadan yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Kötü tarafı, düşük seviyeli ganimetin çok ucuz olması. Başlangıçta bu yöntemi kullanarak iyi bir gelir elde edemeyeceksiniz.

Kaynakları Toplama​

Aethernum dünyası farklı toplama ile doludur. Kereste, taş, çelik veya daha pahalı bir şey gibi kaynakları toplayabilir ve diğer oyunculara satabilirsiniz. Çok fazla kaynağınız varsa, özellikle sunduğunuz kaynakları bulmak o kadar kolay değilse, iyi para kazanabilirsiniz. Oyuncular işçilik için her zaman farklı malzemelere ihtiyaç duyarlar.

Odaklanabileceğiniz iki temel toplama stratejisi vardır:

  1. Yalnızca nadir kaynakları toplayın. Çok sık almak daha zordur, ancak her parça / yığın için fiyat genellikle yüksektir. Dezavantajı, biraz seviye atladığınızda nadir kaynaklara erişim elde etmenizdir.
  2. Düşük veya orta seviye şeyleri toplayın. Bunu almak genellikle çok daha kolaydır, ancak yığın başına ödül de daha düşüktür.
En yakın toplama düğümüne gitmeden ve milyonlara yolunuzu başlamadan önce bazı hesaplamalar yapın. Sunucunuzda hangi kaynakların talep olduğunu öğrenin ve bu bilgilere göre hareket edin.

Bilmek önemlidir: Genellikle MMO oyunu sunucularda ekonomi oyun başladığında dengede değildir. Fiyatlar düşük kaliteli şeyler için bile çok yüksek olabilir. Piyasaya dikkat edin ve hiçbir şansı kaçırmayın. Bir şeyin çok pahalı olduğunu düşünüyorsanız ve envanterinizde varsa çok uzun süre düşünmeyin. Fiyat düşürülmeden önce satın.

Işçilik​

İşçilik, erken aşamalarda para kazanmanın çok zor bir yoludur. Bir mesleğin işçilik seviyesini yükseltmek kaynak gerektirir ve işçilik beceriniz düşük olduğunda iyi bir fiyata bir şey satamazsınız. Ancak ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar iyi öğeler yapabilirsiniz. En iyi zanaatkarlar çok fazla altın kazanabilir.

İpucu: Oyunu en başından itibaren oynarsanız, üst düzey öğeler yapabilen birkaç kişiden biri olmak için bir mesleği en az sürede seviyelendirmeye çalışın. Çok sayıda müşteriniz olacak ve işiniz için çok sayıda para kazanacaksınız.

Loncanın bir üyesiyseniz ve diğer oyunculara yardım ediyorsanız, bir mesleği seviyelendirmek çok daha kolaydır. Diğer meslekleri de geliştirmek ve onlarla müzakere etmek isteyen bazı insanlar bulmaya çalışın. Onlara meslekleri için kaynaklar konusunda yardımcı olacağınızı söyleyin ve karşılığında size yardımcı olmalarını isteyin. Bu işe yarayabilir. Özel bir işçilik loncası bile bulmaya çalışabilirsiniz. New World'de sosyal bağlantılar çok yardımcı olabilir.

En karlı meslek hangisidir? Şu anda bu soruya cevap veramayız çünkü bu kararı vermek için çok erken.

Aksaklıkları ve Hataları Kullanma​

Her yeni oyunda hatalar vardır ve bazen bu hatalar hızlı bir şekilde çok fazla para kazanmanıza izin verebilir. Herhangi bir para hatası kullanmanızı önermiyoruz, çünkü bu durum hesabınızı riske atıyor. Aniden sonsuza kadar yasaklanabilirsin ve tüm ilerlemen kaybolabilir. Er ya da geç tüm hatalar bulunacak ve bunları kullanan oyuncular yasaklanacak.

Dikkat edin: New World MMORPG'de para aksaklıkları olduğunu söylemiyoruz! Umarız alfa testi sırasında hepsi düzeltilmiştir. Sadece onları bulursanız kullanmamanız konusunda sizi uyarıyoruz.
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,116
Mesajlar
52,799
Reaksiyon Skoru
8,622
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 23 Gün
Online Süresi
135d 7h 20m
MmoLira
18,746
DevLira
466
Takipçiler
185
Paylaşım için teşekkürler :)
 

Tranquillo

Yıldızlar Bile Kayar
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Admin
Katılım
9 Mar 2014
Konular
5,845
Mesajlar
21,106
Reaksiyon Skoru
4,753
Altın Konu
4
Başarım Puanı
484
TM Yaşı
7 Yıl 10 Ay 21 Gün
Online Süresi
47d 18h 44m
MmoLira
2,055
DevLira
56
Takipçiler
193
Paylaşım için teşekkürler.
 

EsatOfficial

Kara Gül ... 🥀
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Katılım
19 Ara 2020
Konular
1,499
Mesajlar
6,646
Reaksiyon Skoru
2,248
Altın Konu
123
Başarım Puanı
282
TM Yaşı
1 Yıl 1 Ay 4 Gün
Online Süresi
75d 8h 52m
MmoLira
1,161
DevLira
59
Takipçiler
32
Paylaşım için teşekkürler. :)
 

ßyMesMes

'Sıradışı Admin
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Admin
Yönetici
Paylaşım
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
5,139
Mesajlar
23,846
Reaksiyon Skoru
5,216
Altın Konu
372
Başarım Puanı
504
TM Yaşı
11 Yıl 5 Ay 26 Gün
Online Süresi
42d 29m
MmoLira
702
DevLira
0
Takipçiler
337
Eline sağlık.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst