Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu New World - Ekipman Skoru(Gearscore) Nedir? Nasıl Arttırılır?

  • Konbuyu başlatan Tungа
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 656

Tungа

All that glisters is not gold
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Co Admin
VIP Üye
Turnuva
Yönetici
Katılım
29 Eyl 2009
Konular
582
Mesajlar
6,900
Reaksiyon Skoru
4,840
Altın Konu
123
Başarım Puanı
344
Yaş
27
TM Yaşı
12 Yıl 3 Ay 29 Gün
Online Süresi
107d 4h 14m
MmoLira
6,080
DevLira
87
Takipçiler
155

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

NW_MaskedHelm_.jpg


New World MMORPG'de Ekipman Skoru(Gearscore), öğelerin genel "havalılık" ölçmenin hızlı bir yoludur. Ne kadar gelişmiş zırh, silah ve diğer öğeleri donattıysanız, genel GS'niz o kadar yüksek olacaktır. Donatabileceğiniz her öğenin bir GS'i vardır. Herhangi bir savaş özelliğini etkilemez. Sadece eşyanın ne kadar iyi olduğunu gösterir.

Ne zaman gerekli olabilir?​

Toplam GS istemek, bir karakterin ne kadar iyi donanımlı olduğunu öğrenmenin çok hızlı bir yoludur. Ciddi bir düşmanı yok etmek için bir parti toplamak istediğinizi hayal edin. Kendi karakterinizin 5500 GS'ye sahip olduğunu ve gelecekteki takım arkadaşlarınızın da aynı güç seviyesine sahip olmasını istediğinizi biliyorsunuz. Gelecekteki partinizde çok daha zayıf oyuncular almak iyi bir fikir değildir, çünkü düşmanın / patronun sert olduğunu bilirsiniz. Zayıf müttefikler görevinizi riske atabilir ve tüm partinin ölmesine sebep olabilir. Burası GS'nin yardım edeceği yerdir.

Bir sohbette şöyle bir şey yazarsınız: "Bir patronu öldürmek için bir tank ve şifacı arıyorum. GS > 5000."

Bu mesajı gören tüm oyuncular, belirli bir donanım seviyesine sahip belirli karakterler aradığınızı bilecektir. Böylece, daha düşük GS'li tüm oyuncular sizi rahatsız etmez. Bu size çok zaman kazandırabilir, çünkü her gönüllünün ekipmanını incelemenize ve teçhizatının göreviniz için iyi olup olmadığına karar vermenize gerek yoktur.

Bazı insanlar oyuncuları GS'lerine göre ölçmenin kötü bir fikir olduğunu söyleyebilir. Eğer öyle düşünüyorsanız bunu görmezden gelebilirsin ve ekibe alım için başka kriterler kullanabilirsin.

Bu metrik oyunun son aşamalarında daha önemli hale gelir. Üst düzey oyuncular kesinlikle farklı bir öğeye sahip olabilir. Üst seviyeye yeni ulaşmış bir oyuncu genellikle uzun zaman önce en üst seviyeye çarpan bir oyuncudan daha kötü öğelere sahiptir. Oyuncuları sadece seviyelerine göre işe almak bu durumda akıllıca bir karar değildir.

Nasıl kontrol edilir?​

Envanterinizi açın ve donatılabilen herhangi bir öğeyi üzerine gelin. Bu öğenin puanını bir araç ipucunda göreceksiniz.

Gear score


Şu anda toplam GS'nizi kontrol etmenin bir yolu yok. Umarım geliştiriciler gelecekte böyle bir sayaç yaparlar.

GS nasıl artırılır?​

Ther, Ekipman Puanınızı artırmanın tek bir yoludur: karakteriniz için daha iyi ekipman bulmanız gerekir. Ekipmanı bir satıcıdan üretebilir, yağmalayabilir veya satın alabilirsiniz. Kaynağın bir önemi yok. Genellikle, öğe mevcut öğenizden daha yüksek bir gear'a veya daha yüksek nadirliğe sahipse, aynı zamanda daha yüksek bir ekipman puanına sahiptir.

El işi, ekipman almak için oldukça güzel ve ilginç bir yoldur. Mesleklerden birine odaklanabilir ve kendiniz için öğeler oluşturabilirsiniz. Ayrıca para kazanmanın çok iyi bir yolu haline gelebilir.
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,116
Mesajlar
52,804
Reaksiyon Skoru
8,626
Altın Konu
389
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 24 Gün
Online Süresi
135d 17h 35m
MmoLira
18,751
DevLira
466
Takipçiler
185
Paylaşım için teşekkürler :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst