Reklam vermek için [email protected]

Apex Legends'ta Botlar Nasıl Açılır

 • Konbuyu başlatan Fauda
 • Başlangıç tarihi
 • Cevaplar 2
 • Görüntüleme 91

Fauda

Kargaşa
Deneme Mod
VIP Üye
Developer
Paylaşım
Admin
Katılım
27 Haz 2021
Konular
713
Mesajlar
1,983
Reaksiyon Skoru
902
Altın Konu
54
Başarım Puanı
214
TM Yaşı
5 Ay 15 Gün
Online Süresi
14d 23h 30m
MmoLira
347
DevLira
3
Takipçiler
3

Apex Legends'ta Botlar Nasıl Açılır​


Apex Legends, uygun silah oyunu yeteneklerini, iyi konumlandırmayı ve takım koordinasyonunu vurgulayan hızlı tempolu bir battle royale oyunudur. Oyuncular takım tabanlı becerilerini yalnızca diğer oyunculara karşı oynanan oyunlarda geliştirebilirken, Atış Poligonu, amacınızı geliştirmek için mükemmel bir yerdir. Bununla birlikte, sabit hedefleri vurmak oldukça hızlı bir şekilde eskir ve fazla zorluk çıkarmaz. Neyse ki, Respawn Entertainment, AI rakipleri de dahil olmak üzere, oyuncuların daha fazla yatırım yapmalarını sağlamak için Atış Poligonuna birkaç paskalya yumurtası ekledi.
Apex Legends'ta AI rakiplerine karşı oynamak hakkında bilmeniz gerekenler.

Apex Legends'ta Botlar Nasıl Açılır?​

Şu anda, botlar yalnızca oyunun Atış Menzili modunda kullanılabilir. Atış Poligonu tüm silahların ve eklentilerin kilidini açtığından, oyuncular bu fırsatı konumlandırma ve silah sesi alıştırmaları yapmak için kullanabilirler. Aynı zamanda, uzun menzilli taktikler ve nişan almada faydalı olabilecek, makul büyüklükte bir alanı da kapsar. Genellikle, Atış Poligonu, üzerinde alıştırma yapmanız için yalnızca sabit insansılar ve hareketli dikdörtgen hedeflerle doldurulur, ancak bu gerçekten ilginç veya kışkırtıcı değildir. Botlar, bu mod dışında daha fazla zorluk sunan gizli bir özelliktir ve bu süreçte bir iki şey bile öğrenebilirsiniz.
Atış Poligonunda botların kilidini açmak için şu adımları izleyin:
 1. Atış Poligonuna gidin (ana oyun menüsündeki oyun modu seçimini kullanarak). İşbirliği yapmak istiyorsanız bu adımları tek başınıza veya bir arkadaşınızla uygulayabilirsiniz. Ayrıca, zaten bir takımınız varsa, diğer oyunculara karşı oynamak genellikle daha eğlencelidir. Ama dalıyoruz.
 2. Atış poligonuna girdikten sonra karanlık bir mağarada doğacaksınız. Bir kez çıktıktan sonra, sağınızda ve solunuzda neredeyse aynı iki mağara olduğuna dikkat edin.
 3. Sola dönün ve o yumurtlama mağarasına gidin.
  4-72.png
 4. Başlangıç P2020'nizi (veya aldığınız diğer silahları) ve envanterden cephaneyi bırakın (bırakmak için silahı yana sürüklemeniz gerekir). Bu paskalya yumurtasının çalışması için teçhizatınız veya silahınız olmamalıdır.
  3-85.png
 5. Karakter seçim ekranını açmak için “M” tuşuna basın.
 6. Pathfinder'ı seçebilirsiniz, ancak Loba ve Horizon da çalışabilir.
  5-59.png
 7. Mağaranın içinde, tavanın yakınında metal bir kiriş (asma levha veya direk) göreceksiniz. Alan oldukça karanlık olduğu için oyunun parlaklığını duvardan daha iyi ayırt etmek için biraz artırabilirsiniz.
  6-50.png
 8. Şimdi, o sayfaya geçmelisin. Pathfinder kullanıyorsanız, kıskacı kullanarak kendinizi levhaya veya üzerindeki duvara çekebilirsiniz. Loba'yı kullanırken taktik bileziğini çarşafın üzerine at (düzgün bir şekilde vurmak için birkaç deneme gerekebilir). Veya hava manevra kabiliyeti biraz zor olsa da, levhaya atlamak için Horizon'un yerçekimi kaldırıcısını kullanabilirsiniz.
  7-30.png
 9. Çarşafın üzerine indikten sonra çömelin (geçişli çömelmeyi kullanın veya çömelme düğmesini basılı tutun) ve aşağı bakın. Çarşafın mağara çıkışına bakan kenarındaki doğru noktaya vurmanız gerekiyor.
  9-17.png

  10-14.png
 10. Tekrar “M”ye basın ve başka bir lejanda geçin. Daha sonra daha önce kullandığınız göstergeye geri dönebilirsiniz – bu genel sonucu değiştirmez.
  11-11.png
 11. Efsane değiştiğinde metale çarpma sesi duymalısınız. Bu, paskalya yumurtasının yürürlükte olduğunu gösterir. Efsane değiştirirken duymuyorsanız, kendinizi biraz daha iyi konumlandırmalısınız.
 12. Sesi duyduysanız, çarşaftan çıkın ve silah raflarına koşun.
 13. Silah raflarına yaklaşır yaklaşmaz AI botları size ateş etmeye başlayacak. Nişan almak ve ateş etmek için zaman harcarlar, ancak aynı anda birkaç tane vardır ve çoğunlukla birlikte ateş ederler.
  12-11.png
 14. Dengelemek ve onlara ateş etmek için hangi silahları ve teçhizatı yağmalayın.
 15. Bir botu düşürdüğünüzde, kısa bir süre sonra yenisi ortaya çıkacaktır.
Her şeyi çalışırken göstermek için bu videoya genel bakışa bakabilirsiniz .
Botlar, insan oyuncular kadar iyi olmasalar da, standart silahlar ve patlamalar halinde ateş taşırlar. Yine de, gerçek rakiplere karşı oynamadan daha ilgi çekici bir alıştırma modu istiyorsanız, bu PvE modu sağlam bir eğitim alanı olabilir.
 

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
Dergi Editörü
Yarışma
Ayın Üyesi
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
5,685
Mesajlar
46,624
Reaksiyon Skoru
7,328
Altın Konu
364
Başarım Puanı
481
TM Yaşı
11 Yıl 7 Ay 9 Gün
Online Süresi
116d 17h 44m
MmoLira
17,526
DevLira
411
Takipçiler
170
Paylaşım için teşekkürler :)
 
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Fauda

Fauda

Kargaşa
Deneme Mod
VIP Üye
Developer
Paylaşım
Admin
Katılım
27 Haz 2021
Konular
713
Mesajlar
1,983
Reaksiyon Skoru
902
Altın Konu
54
Başarım Puanı
214
TM Yaşı
5 Ay 15 Gün
Online Süresi
14d 23h 30m
MmoLira
347
DevLira
3
Takipçiler
3
Rıca ederim :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst