Reklam vermek için [email protected]

Altın Konu En İyi 3 Veri Kurtarma Yazılımı

Replicant

Süper Yönetici
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Dergi Editörü
Yarışma
Paylaşım
Admin
Katılım
7 May 2010
Konular
10,121
Mesajlar
52,844
Reaksiyon Skoru
8,934
Altın Konu
399
Başarım Puanı
656
TM Yaşı
11 Yıl 8 Ay 28 Gün
Online Süresi
138d 15h 5m
MmoLira
18,796
DevLira
469
Takipçiler
189

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

data-recovery-software.png

Bazı dijital dağınıklığı gideriyoruz ve aniden önemli belgeler veya verilerle dolu bir klasörü kaybettiğimizi fark ediyoruz. Daha da kötüsü, çöp kutusunu boşalttık ve dosyayı geri alamıyoruz.

Bu durumda panik başlar. Ancak buna gerek yoktur, dosyaları geri almak için veri kurtarma yazılımını kullanmanız yeterlidir. Ama hangisini kullanmalısın?

İşte 2021'de mevcut olan en iyi veri kurtarma yazılımı listemiz.

Veri Kurtarma Yazılımı Nedir?

find-recover-lost-files.jpgq50fitcropw750dpr1.jpg

Veri kurtarma yazılımı, daha önce tamamen kaybettiğinizi düşündüğünüz verileri almanızı sağlar. Depolama ortamınızdan silinen, bozulan veya hasar gören dosyaların kurtarılmasına olanak tanır.

Yazılım, daha sonra tanımlayacak ve depolama aygıtından çıkaracağı dosyalar için depolama ortamınızı tarar. Veri kurtarma yazılımı daha sonra gözden geçirebileceğiniz dosyaların bir kopyasını oluşturacaktır.

Yazılım, dosyanızı depolama ortamının biçimlendirilmiş sektörleri içinde bulursa, dosyayı size sunar, böylece yeniden kaydedebilirsiniz. Hey! Çabuk; dosyanızı geri aldınız!

Alabileceğiniz en iyi veri kurtarma yazılımlarından bazılarına bir göz atalım.

1. Stellar Data Recovery Software (Stellar Veri Kurtarma Yazılımı)

stellar-data-recovery.pngq50fitcropw750dpr1.png

Stellar Veri Kurtarma Yazılımı , kaybolan, bozulan veya silinen dosyalarınızı almanız için çeşitli yöntemler sunar ve en iyi yanı, 1 GB'a kadar veriyi tamamen ücretsiz olarak kurtarabilmenizdir. Bu doğru, kaybolan dosyalarınız veya verileriniz 1 GB veya daha az olursa bir kuruşla ayrılmanıza gerek yok.

Stellar'ın veri kurtarma özelliği yüzlerce farklı dosya türünü geri yükleyebilir, kaybolan fotoğrafları, videoları ve belgeleri kurtarabilir ve hatta dosya adı ve dosya biçimine göre dosyaları bulup alabilir.

Ayrıca çok çeşitli depolama ortamlarıyla kullanım için mükemmeldir. Bu nedenle, bozuk bir dahili HD veya SSD'niz varsa, Stellar arkanızdadır ve bunlardan dosyaları bulup geri yükleyebilir. Benzer şekilde, USB depolama ortamı ve SD kartların taranması ve Stellar Veri Kurtarma Yazılımı ile eski haline getirilmesi kolaydır.

Dosyalarınızı kurtarmak, üç basit adımı tamamlamak kadar kolaydır. Önce kurtarmak istediğiniz veri türünü seçersiniz, ardından bunları nereden kurtaracağınızı seçersiniz ve ardından uygulama ilgili dosya biçimlerini tarar ve bunları kurtarabilirsiniz. Basit!

Ücretsiz katmanın yanı sıra, diğer beş ücretli katmana da erişebilirsiniz. Bunlar Standart, Profesyonel, Premium, Teknisyen ve Araç Takımı'dır. Dosya kurtarmanın yanı sıra bu katmanlar, optik medya kurtarma ve RAID kurtarma gibi benzersiz özellikler içerir; her ikisi de Stellar'ı rakiplerinden ayırıyor.

Depolama ortamına fiziksel olarak zarar verdiyseniz, Stellar'ın laboratuvarları vardır, böylece depolama cihazınızı gönderebilirsiniz ve Stellar'ın teknisyenleri verilerinizi sizin için kurtarabilir.

İndirin: için Stellar Veri Kurtarma | (Ücretsiz, ücretli paketler de mevcuttur)

2.Disk Drill

Disk-Drill-Data-Recovery-Scan-In-Progress-2.jpgq50fitcropw750dpr1.jpg

Disk Drill , hem Windows hem de Mac için kullanılabilen bir veri kurtarma yazılımıdır. Microsoft Office belgeleri, mesajlar ve hatta medya dosyaları dahil olmak üzere cihazınızdaki herhangi bir dosya biçimini tam anlamıyla kurtarmanıza izin verdiğini iddia ediyor.

Çok çeşitli aygıtlardan dosyaları kurtarmak için Disk Drill'i kullanabilirsiniz; sadece dahili sabit sürücünüzde veya SSD'nizde depoladığınız dosyaları kurtarmakla sınırlı değilsiniz.

Disk Drill, bir PC veya Mac, HDD veya SSD (harici ve dahili), USB sürücüler ve kalem sürücüler, SD ve CF kartlar, dijital kameralar ve hatta iPhone ve Android akıllı telefonlar ile çalışır (ancak yazı yazılırken yalnızca iPhone mevcuttu. kurtarılabilir cihazların listesi).

Stellar'da olduğu gibi, ücretsiz bir katman da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz birden fazla ücretli katman vardır. Ücretsiz katman, sizi yalnızca 500 MB için kapsar; bu, Stellar'ın ücretsiz katmanının yarısı kadardır ve ayrıca Stellar'ın kapsamlı özellik setinden yoksundur. Bir Pro sürümü ve bir kurumsal sürüm vardır (ikincisi şirketler içindir ve on kullanıcıya kadar toplam fiyatta indirim sunar).

İndirin : için Disk Drill Pro | (Ücretsiz, ücretli paketler de mevcuttur)

3.Recuva

Recuva.pngq50fitcropw750dpr1.png

Recuva , CCleaner'ın yapımcılarından gelen bir veri kurtarma yazılımıdır. Önemli belgelerinizden veya dosyalarınızdan birini yanlışlıkla sildiyseniz veya başka bir şekilde verilerinizi kaybettiyseniz, Recuva bunları geri almanıza yardımcı olabilir.

Recuva'nın Stellar Data Recovery veya Disk Drill kadar zengin bir özellik setine sahip olmadığını unutmamalısınız. Bu biraz daha hafif bir uygulamadır ve Stellar'ın sezgisel kullanıcı arayüzünün aksine deneyimsiz kullanıcıları bunaltabilecek hantal bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Recuva, bir veri kurtarma uygulaması olmasına rağmen, yukarıdaki seçeneklerin eksik olduğu bir araçla birlikte gelir; bir dosya yok edici. Eğer bazı veri veya belge veya dosya varsa Yani, do kaybetmek istiyorum, sonra Recuva varlığından silerek sizin için başa çıkabilirim.

Bunun yanı sıra, çok çeşitli dosya biçimlerini ve çok çeşitli cihazlardan kurtarmayı bekleyebilirsiniz.

CCleaner'da olduğu gibi, Android cihazlar için Recuva'yı da indirebilirsiniz, yani telefonunuzdan bir dosya sildiyseniz, Recuva onu geri almanıza yardımcı olabilir. Önemli fotoğrafları veya videoları yanlışlıkla sildiyseniz veya not ettiğiniz önemli bilgileri içeren Notları kaybettiyseniz bu harikadır.

Belirtildiği gibi, ücretsiz bir sürümü mevcutken, Recuva'nın Pro sürümü size 19.95 $ 'a mal olacak. CCleaner ve kayıp verilerinizi kurtarmanızı sağlayacak diğer uygulamalarla paketler satın alabileceğinizi unutmayın.

İndirin: için Recuva (Ücretsiz, ücretli paketler de mevcuttur)


Artık Kayıp Dosyalarınızı Kurtarabilirsiniz

find-lost-files-mac.jpgq50fitcropw750dpr1.jpg

Bu nedenle, verilerinizi veya önemli belgelerinizi kaybettiyseniz, bu belgelerin dosya biçimleri ne olursa olsun, yukarıdaki yazılım uygulamalarından birini kullanarak bunları geri alabilmeniz gerekir.

Stellar'ın 1 GB'a kadar tamamen ücretsiz kurtarmanıza izin verdiği göz önüne alındığında, geri almak için birkaç büyük dosyanız varsa bu yazılımı kullanmanızı öneririz. Ardından, fiziksel olarak hasar görmüş bir depolama aygıtınız varsa, onu Stellar'ın kurtarma laboratuvarlarına gönderme fırsatı vardır.

Hangi veri kurtarma aracını kullanmaya karar verirseniz verin, en azından kaybettiğinizi düşündüğünüz dosyaları geri alabileceğinizden emin olabilirsiniz.
 

EsatOfficial

Kara Gül ... 🥀
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
VIP Üye
TM Üye
Katılım
19 Ara 2020
Konular
1,499
Mesajlar
6,646
Reaksiyon Skoru
2,249
Altın Konu
123
Başarım Puanı
282
TM Yaşı
1 Yıl 1 Ay 9 Gün
Online Süresi
75d 14h 1m
MmoLira
1,166
DevLira
59
Takipçiler
32
Paylaşım için Teşekkürler Kirvem :)
 

dvrzener

Level 1
Üye
Katılım
22 Eki 2020
Konular
1
Mesajlar
8
Reaksiyon Skoru
3
Altın Konu
0
Başarım Puanı
15
TM Yaşı
1 Yıl 3 Ay 7 Gün
Online Süresi
2h 16m
MmoLira
13
DevLira
0
Takipçiler
0
Paylaşımın için teşekkür ederim . Harici diski temizlemek yerine özel diskimi boşalttım ve işlemini bir türlü gerçekleştiremedim. Son olarak bahsettiğiniz yazılımlarla deniyeceğim. Umarım bu sefer olur.
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst