Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Bej renkli bir Corvette'i ilk kez görüyor olmalısınız

Replicant

biralem.net
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye Turkmmo Discord Nitro Booster
Fahri Üye
Katılım
7 May 2010
Konular
10,894
Mesajlar
57,850
Reaksiyon Skoru
16,128
Altın Konu
438
Başarım Puanı
691
TM Yaşı
14 Yıl 21 Gün
Online Süresi
277d 2h 18m
MmoLira
6,947
DevLira
626

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Bej Renkli Corvette C8Yeni nesil Chevrolet Corvette'in, yani Corvette C8'in çoğu renk seçeneğini bugüne kadar görmüşüzdür. Hatta orijinal renklerine ek olarak, sonradan yapılan modifiyelerle rengi değiştirilen C8 Corvette'leri de sıkça gördük. Fakat bu haberimizdeki bej rengi, bir C8 Corvette hatta daha da genel olarak bir Corvette üzerinde ilk kez görüyoruz.

NBA'de, Utah Jazz takımında oynayan ünlü basketbolcu Jordan Clarkson'ın aracı olan bu Corvette C8 Convertible, gördüğünüz üzere tamamen bej renge kaplanmış. "Gloss Ivory" ismi verilen bu parlak bej kaplamaya çok sayıdaki ince kollu büyük çaplı jantlar eşlik etmiş. Ayrıca aracın camları da oldukça koyu bir film ile kaplanmış.

Hemen aşağıda bu kaplamayı yapan firmanın Instagram gönderisi de yer alıyor. Bu gönderiden bu aracın farklı açılardan birçok görüntüsünü görebiliyoruz.

Görüntülere baktığımızda, aracın kaplamasının kapı içleri gibi birçok kısıma kadar uzatıldığını da görüyoruz. Yani aracın orijinal rengini kapı içlerinden bile anlayamıyoruz. Kaplamayı yapan firma bu konuda iyi bir iş çıkarmış. Ayrıca aracın orijinal iç mekanının da bordo renkli olduğunu yine buradaki görüntülerden görüyoruz.

Bize sorarsanız NBA oyuncusu Clarkson, aracında oldukça ilginç bir renk kombinasyonu ortaya koymuş. Bu aracın renk kombinasyonunu siz nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst