Hikayeler

Reklam vermek için turkmmo@gmail.com

Mansory modifiyeli bu Ferrari 812 GTS, oldukça dikkat çekici görünüyor

Replicant

biralem.net
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye Turkmmo Discord Nitro Booster
Fahri Üye
Katılım
7 May 2010
Konular
10,894
Mesajlar
57,843
Reaksiyon Skoru
16,126
Altın Konu
438
Başarım Puanı
691
TM Yaşı
14 Yıl 14 Gün
Online Süresi
276d 4h 23m
MmoLira
6,896
DevLira
626

RisaMt2 Orta Emek Kalıcı Sunucu - Bireysel Farm Alanları - WON EP TL Ödüllü Etkinlikler HEMEN TIKLA!

Ferrari 812 GTS, orijinal hâliyle bile harika bir süper otomobil. Fakat Mansory adlı modifiye firması, Maranello'nun üzeri açılabilir atmosferik V12 motorlu bu harika süper otomobilini bir ileri seviyeye taşımak istemiş. Bunun sonucunda da karşımıza da Ferrari 812 GTS Stallone çıktı.

Araca baktığımızda birçok karbon fiber parça içeren gövde kiti ve büyükçe bir arka rüzgarlık dikkatimizi çekiyor. Bu sebepten dolayı araç adeta Need For Speed oyunlarında tasarlanmış gibi görünüyor bile diyebiliriz. Mansory firmasının daha önceki modifiye çalışmalarını görmüş olan kişiler ise bu aracın bu iddialı görünümüne pek de şaşırmayacaktır.

Mansory Modifiyeli Ferrari 812 GTS Stallone
Mansory Modifiyeli Ferrari 812 GTS Stallone

Ferrari 812 GTS Stallone'un iç mekanında ise son derece dikkat çekici bir mavi renk seçilmiş. Beyaz renkli iç mekan detaylarıyla da güzel bir kontrast yakalanmış. Kullanılan bu renkler tartışmaya açık olsa da araca son derece özel bir görünüm katıldığı kesin denilebilir. İç mekanda bunlara ek olarak karbon fiber trim parçaları ve alüminyum pedallara da yer verilmiş.

Mansory Modifiyeli Ferrari 812 GTS Stallone

Mansory, aracın motoru ve egzoz sisteminde de bazı değişiklikler yapmış. Bunların sonucunda da atmosferik 6.5 litrelik V12 motor 830 beygir güç ile 740 Nm tork değerlerine yükseltilmiş. Yükselen bu değerler sayesinde de aracın güncel 0-100 km/s hızlanma değeri 2.8 saniye olarak belirtiliyor. Maksimum hız değeri ise harika bir değer olan 345 km/s'ye yükselmiş durumda.


Ayrıca Ferrari 812 GTS'in özel bir versiyonunu isteyen müşteriler için Ferrari de bir versiyon hazırlıyor. Bu yeni versiyon, 812 Versione Speciale olarak adlandırılacak ve 850 beygir civarında güç sunacağı söyleniyor. Bu versiyonun da önümüzdeki aylarda ortaya çıkmasını bekliyoruz.
 
paylaşım için teşekkürler.
 
Eline sağlık, paylaşım için teşekkürler :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Geri
Üst